HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1709022 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14895 : 10. Listopad, 2013., 00:18 »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14896 : 10. Listopad, 2013., 00:43 »
malo sam razmišlja, može 7.7 čak. :hiha:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14897 : 10. Listopad, 2013., 08:10 »
gravity apsolutno rula. što ixy kaže, sjebano je sve to - osjećaš neko strahopoštovanje prema tom sranju.

SPACE WANT NAU!
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14898 : 10. Listopad, 2013., 13:38 »
Samo se prudružujem pozitivnim kritikama za Gravity! :approve
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14899 : 10. Listopad, 2013., 19:50 »
Ja baš radi ovog filma ne bi tija ići u svemir. Baš je sve savršeno prikazano, ima sam osjećaj da sam sam tamo i da ću umriti skupa s njima. :wildboy:

E. al baš. Ovo je stvoreno da ti sve snove da postaneš astronaut i odeš u svemir pobije.

Ja sve filmove čija se radnja zbiva van granica ovog plavog planeta nazivam SF.

Zato Predator, primjera radi, to nije. (po meni)

U startu nepromišljena i blesava izjava. Jeli Apollo 13 SF? S druge strane, jeli Terminator i Matrix nisu SF?

SF =/= film u svemiru.
« Zadnja izmjena: 10. Listopad, 2013., 19:58 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14900 : 10. Listopad, 2013., 20:33 »
Terminator je ''samo'' fantastika.
Matrix ne mogu komentirati jer sam ga gledao punih 15 minuta.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14901 : 10. Listopad, 2013., 20:51 »
:)))))))))))))))))))

Na sve. Jako dobrih par stranica.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14902 : 10. Listopad, 2013., 20:53 »
Terminator je ''samo'' fantastika.
:ne: :wildboy:

"Samo fantastika" je svo što uključuje magiju, mitska bića, zmajeve i ostalo -- LOTR; Harry Potter, Pan's Labyrinth, Wizard of Oz...
SF - Svemirci, zli roboti, budućnost na planetu Zemlji -- Star Trek, Alien.... I samo ime ti govori - "Science Fiction" - fikcija koja se temlji na znanosti. Upravo zato će ti mnogi ljudi trubit da Star Wars nije SF, za razliku od recimo Treka koji definitivno spada pod SF.

Ili ako ćemo pravo štreberski:
Citat:
1. Science fiction has its groundings in science and is possible, whereas fantasy has no grounding in reality, and so is not possible.

2. Science fiction is really based on facts. On the contrary, fantasy is only imaginary, and not based on facts.

3. Fantasy involves things that do not exist in real life. On the other hand, science fiction is almost related to real things, and based on technology and science.

4. Unlike science fiction, fantasy uses more supernatural forms and magic in its plot or theme.

5. When compared to fantasy stories, the imaginary elements in science fiction can largely be possible.

6. Though the plots or themes in science fiction can be contrary to reality, these stories are based on some rational which is absent in fantasy.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14903 : 10. Listopad, 2013., 22:19 »
Samo se prudružujem pozitivnim kritikama za Gravity! :approve

Službeno te više nevolim. :ne:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14904 : 10. Listopad, 2013., 22:24 »
Ovaj Ghaleon. :ave: Frajer pije sperme na galone valjda. Kriste.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14905 : 10. Listopad, 2013., 22:46 »
Tu ''foru'' je već Gero provalio. Daj barem budi originalan ako već misliš podjebavati.



ontopic: Outland (opet)

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14906 : 11. Listopad, 2013., 09:39 »
Samo se prudružujem pozitivnim kritikama za Gravity! :approve

Službeno te više nevolim. :ne:

Ja tebe službeno i dalje smatram nekarakterom zbog obilne pretilosti :mrs:


Gravity

Što reći? Kakvu posluku porati? Fakat odličan film. Neki kadrovi su nenadjebivo dobro snimljeni!!! Sama atmosfera je kroz većinu vremena odlično pogođena. Dosta spor film na momente. Ali nikako dosadan,. Ni u jednom trenutku. Baš sam se stopio sa filmom i uživao u svakoj minuti istog.
Sandra Bullock odlično odglumila i fenomenalno nosi film. Clooney standardno duhovit i šarmantan. Baš onako "mamojebač stil"...
Alfonso Cuaron se ovim filmom definitvno dokazao kao vrstan režiser. S nestrpljenjem očekujem njegove buduće uratke.

Ocjena: 8/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14907 : 11. Listopad, 2013., 22:06 »
Killing Season (2013)



Film u potpunosti po mom ukusu. Inače volim filmove u kojim ljudi "love" druge ljude tamo negdje u divljini (npr. Surviving the Game mi je najbolji tog tipa), tako i u ovom filmu dva lika jedan drugog "love" u zabačenom planinskom krajoliku. Jedan lik je Amerikanac (De Niro) koji je sudjelovao u ratu u Bosni a drugi je Srbin (Travolta) kojem je taj Amerikanac smjestio metak u glavu ali je ovaj nekim čudom preživio i sada (10-ak godina kasnije) traži osvetu. Ništa neviđeno, ali je barem zanimljivo nama Balkancima. Film je odlično urađen u svim segmentima, i priča je lijepo ispričana, i radnja je uzbudljiva (ovo nije neki brzi akcijski film prepun eksplozija i sranja, nego je survival akcija sporijeg tempa uz pokoju malo napetiju scenu), dobro je napisan i scenario i većinom je zanimljivo slušati njihove dijaloge/monologe, De Niro je standardno dobro odradio posao i nemam nikakvih zamjerki, nije loš ni Travolta iako mi se prvobitno nije svidio (prvih 30-ak min.) prije svega jer papak nije bio sposoban naučiti 3-4 kratke rečenice "našeg" jezika (ništa ga nisam mogao razumjeti, sreća pa je bio engleski subtitle u tim trenutcima), a i kasnije me iritirao svojim akcentom (jer je pokušavao da priča engleskim jezikom onako kako bi to kobajagi radio Balkanac, izgleda da ćemo još malo i mi kao i Rusi dobiti svoj prepoznatljiv akcenat u filmovima). Ali kad sam se navikao na njega bio mi je i on dobar (dok sam ga slušao, zbog akcenta i izgleda lica, imao sam osjećaj kao da slušam Aladina iz Diktatora :hihi: što je plus jer mi se sviđao i taj lik). Nekoliko scena koje će mi ostati dugo u pamćenju (kada Travolta natjera De Nira da kroz, strijelom probušen list noge, provuče kanap i onda ga objesi za to, gadno i strašno, imao sam osjećaj u tom trenutku kao da gledam Saw; a druga scena je kada mu, nešto kasnije, De Niro uzvrati za to i strijelom ga zakuca za drveni zid tako što mu strijela prođe kroz oba obraza i ovaj postane nepomično "zakucan", malo je manje gadna scena nego ona prva ali i ova je veoma efektna).  Film je imao i fin završetak i ostat će mi u lijepom sjećaju i vjerovatno ću ga nekad u budućnosti opet pogledati.

Moja ocjena: 8

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14908 : 11. Listopad, 2013., 22:17 »
@Adam:Dobar filim,jel znas di ga ima za pogledat,čini se zanimljiv.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14909 : 13. Listopad, 2013., 00:42 »
Clear History

larry david novi film.
u biti kao 'bez oduševljenja, molim', samo nekako pustolovnije jer ono, film je.
jako je smiješno, naravno. taj lik i njegove ideje su savršene ko i uvijek. :hihi:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9