HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707627 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14775 : 10. Rujan, 2013., 22:46 »
a nije baš istina lel

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14776 : 10. Rujan, 2013., 22:54 »
Npr., Elysium.



:hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14777 : 10. Rujan, 2013., 23:32 »
Jay and Silent Bob strikes again. :D

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14778 : 11. Rujan, 2013., 01:03 »
Zeleni420
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14779 : 11. Rujan, 2013., 05:25 »
Beowulf (2007)

Neznam kada sam se zadnji puta toliko iznenadio nekim filmom kao Beowulfom. Dosta je popljuvan i ima po meni jako nisku ocjenu na imdb-u, stoga je iznenađenje time bilo još veće. Mene je film toliko oduševio i impresionirao da ću vjerovatno biti kritiziran od onih kojima je film osrednji ili lošiji od toga, zbog hvalospijeva i prepozitivnih dojmova. Prvo da spomenem taj CGI koji je uzduž cijelog filma fantastičan. Baš svaki dio izgleda brutalno dobro, od borbe do općenitog izgleda filma. Tu tehniku snimanja i samog filma želim vidjeti  još mnogo puta. Baš sam oduševljen kako sve to izgleda, a i zvučna podloga fino prati kvalitetan prikaz.

Glumci su sljedeća stvar koja me je stvarno impresionirala. Anthony Hopkins kao kralj Hrothgar i John Malkovich kao Unferth su odlično odglumili svoje uloge, a rula kako sam tek ovdje otkrio koliko je način izražavanja, odnosno naglasak Malkovicha je vrh vrhova. Prilikom gledanja nisam mogao pogoditi tko posuđuje glas Beowulfu, napamet mi je jedino pao Sean Bean, no tek poslje shvatio da se radi Rayu Winstonu. Od ostalih glumaca jedino još vrijedi spomenuti Angelinu Jolie koja se nažalost premalo pojavljuje u filmu. Šteta što je u trenucima kada je gola, prekrivena zlatnom bojom, baš fap trenutak. Vizualno savršeno pogođeni i okarakterizirani likovi.

Borba je baš brutalna te izgleda maestralno. Ono što me je oduševilo u početku filma je čudovište Grendel, kojeg sam se baš usrao i u par navrata mi je baš srce brže zakucalo. Scena kada trga tijela Geatisha i radi dar mar u kraljevskoj dvorani su baš nezaboravne i strašne scene. Sav taj eksplicitni dio filma je dao snažan obol ozbiljnošću ovog po meni potcjenjenog epa. Jako bi volio da su od ovog filma napravili nekakvu trilogiju sličnu Gospodaru ili Hobbitu, ali očito su drugačije zamislili ovu sagu. Ukoliko netko zna još filmova koji su snimani ovakvom tehnikom, volio bih ih sve pogledati, jer sam ostao oduševljen. Pod snažnim dojmovima, pa zato i visoka ocjena.



9.2

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14780 : 11. Rujan, 2013., 08:43 »
I meni je Beowulf (2007) bio odličan, nakon njega sam bio odgledao Beowulf vs Grendel (2005) ali ovaj nije bio ni približno dobar pa nemoj počiniti moju grešku. @Cole jesi li gledao Pathfinder (2007), film je sličan Beowulfu (u smislu dosta fantastičnih CGI, mističan setting itd.) vjerovatno će ti se svidjet.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14781 : 11. Rujan, 2013., 11:09 »
Rula Beowulf, ja sam ga gledo na blurayu kad je tek došo, izgleda baš nevjerojatno.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14782 : 11. Rujan, 2013., 14:25 »
rendom dječji film i fantasy krv mačevanje zmajevi, isto. osim što je oboje rađeno preko kompjutora al ono SVI FILMOVI SU ISTI JER SU SNIMANI "KAMERAMA" :loludara:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14783 : 11. Rujan, 2013., 15:36 »
A Teacher (2013)

Išao gledat film zbog nekakve mašte koju sam imao još od osnovne škole, kada sam po prvi put bio zaljubljen u profesoricu. Sama pomisao na odnos s njom u meni je rasplamsao vatru i često sam znao fapat sa mislima na nju. Lindsay Burdge kao Diana Watts je fino pogođena profesorica, koja nije nikakva ljepotica, ali čisto zato, jer je mlada i ima pičku je wanna fuck materijal. Do polovice filma mi je se donekle i svidio, no onda počinje sve manje imat smisla i užasno smara. Okej fino je pogođena ta njezina psihoza koju si je sama napravila i izgubljena je u svojoj nestabilnosti, ali mi se nikako nije svidio kraj. Da si je nešto napravila valjda bi imalo više smisla, ali ono baš rendom rendom završava. Nije me se dojmio i ni blizu ispunjenja očekivanja.

5.5

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14784 : 11. Rujan, 2013., 16:44 »
okej. = )
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14785 : 11. Rujan, 2013., 17:15 »
nisam guzoboljan nego okej, šta želiš, da RASPRAVIM s tobom o tvojem (kao uvijek) krivom sjećanju nez.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14786 : 11. Rujan, 2013., 22:46 »
The Colony (2013)



Novo ledeno doba (ovaj put izazvano ljudskim faktorom), ljudi žive u podzemnim kolonijama (podzemni život je sličan onom iz igre Metro), zanimljiva priča o preživljavanju u ekstremnim uvjetima sa minimalnim resursima, borbi za opstanak, i posljedicama koje ovakav život ostavlja na psihu ljudi i koji normalne ljude pretvara u bezosjećajne sebičnjake, sebičnjake u divljake a divljake u životinje. Setting je odlično pogođen i veoma realistično prikazan, glumci su dobri (na čelu sa Laurencom Fishburne-om koji u svaki film unese "ono nešto"). Film nije koncentrisan na globalnu radnju nego prvenstveno na grupu ljudi i njihovu borbu za opstanak, možda bi bilo bolje da je malo duže trajao i da pruži detaljnije odgovore na neka pitanja ali sve u svemu film kojem ne možeš naći neki ozbiljniji nedostatak. Nije neki veliki hit ali ga se isplati pogledati.

Moja ocjena: 7,5

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14787 : 11. Rujan, 2013., 23:35 »
rendom dječji film i fantasy krv mačevanje zmajevi, isto. osim što je oboje rađeno preko kompjutora al ono SVI FILMOVI SU ISTI JER SU SNIMANI "KAMERAMA" :loludara:
zanimljivo je kako zmajevi, mačevi i fantasy više ne spadaju u kategoriju "dječje" :mrgreen:
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14788 : 12. Rujan, 2013., 00:10 »
Jesi ti EMPEROR GHALEON LOL
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14789 : 12. Rujan, 2013., 07:37 »
Jel' me netko tražio?


:mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9