HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1709085 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14955 : 17. Listopad, 2013., 22:06 »
nitko nejde u avenue mall u kino kralju.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14956 : 17. Listopad, 2013., 22:13 »
Nez, kad možeš pljunut do kina, zašto ne otić u njega

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14957 : 17. Listopad, 2013., 22:26 »
U uto sam bio.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14958 : 17. Listopad, 2013., 23:31 »
Prometheus

Nevjerovatno je koliko se gluposti može ugurati u tih 2 sata. Film koji je (valjda) trebao dati odgovore na neka pitanja zapravo ne samo da nije odgovorio na njih, već postavio i dodatna kao (pretpostavljam) ''temelj'' za nastavak koji (ako ima Boga) nikad neće ugledati svijetlo dana. Koliko sam čuo od frenda, oni su tek nakon par dana (od početka premijere) rekli kako Prometheus nije prequel Alienu već samo film koji je ''uzeo elemente Aliena'' i ''pravljen po uzoru na Alien''; valjda su nakon prvih kritika shvatili da su zajebali stvar. Zapravo, pitam se da li je itko od tih ljudi koji su radili na filmu gledao prvi Alien. Ridley Scott jest (logično, jer je režirao prvi Alien) te vjerojatno i netko tko je kuhao ljudima na setu, no kritike te osobe ionako nitko nije shvaćao ozbiljno.
Sjećam se da su u onoj parodiji (honest trailers Prometheus) naveli dosta gluposti iz filma. Kažem 'dosta' jer nisu sve. Ni blizu.
Srećom pa sam imao društvo dok smo gledali film. U protivnom, film bih ugasio nakon 20 minuta i... a kvragu, bolja je ova druga solucija. Trebao sam gledati solo.

Trudio sam se, ali u tih 2 sata uspio sam naći samo jednu pozitivnu stvar, a to je smrt Charlize Theron... ali ta scena je -> :fpalm:
Moje oko je odmah zapazilo sličnosti između ovog svemirskog broda i onog iz Aliena jedinice (što se interijera tiče), a scena znojne i oskudno odjevene Noomi Rapeface (što je pozitivno u filmu) ipak nije nadmašila onu iz 1979. - kamera je bila dobro postavljena dok se S. Weaver polago ''uguravala'' u svemirsko odijelo/skafander/kakogodveć.


Ocjena: promašajepskihrazmjera / 10
« Zadnja izmjena: 17. Listopad, 2013., 23:32 Emperor Ghaleon »

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14959 : 17. Listopad, 2013., 23:45 »
jebem ti boga, film o formulama.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14960 : 17. Listopad, 2013., 23:47 »
Da bar. :(

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14961 : 18. Listopad, 2013., 00:28 »
Moje oko je odmah zapazilo sličnosti između ovog svemirskog broda i onog iz Aliena jedinice (što se interijera tiče)

E mogu te donekle razumijeti za ostatak rivjua, al ovo stvarno nije istina. I onda govoriš drugima da nisu gledali Aliena. Nostromo je daleko mračniji, manje sofisticiraniji, vidi se odmah da je to rudarski brod koji je u službi već ohoho vremena sa svojim beskrajnim "željeznim" hodnicima. Prometheus je, s druge strane, moderniji, sofisticiraniji i sa svom najmodernijom opremom, kao što bi i istraživaćki brod trebao biti.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14962 : 18. Listopad, 2013., 00:37 »
RobotRatnik zna svoje brodove ;)))
Al vjerujem da Ghaleon priča pizdarije opet zapravo :hiha2:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14963 : 18. Listopad, 2013., 00:41 »
Alternativno,,,,, ne priča o ta dva broda? xd

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14964 : 18. Listopad, 2013., 01:19 »
@RoboWarrior
Ispravak netočnog navoda... ili, ako hoćeš, nedovoljno detaljnog opisa.
Nisam mislio na CIJELU unutrašnjost broda Nostroma, već na onaj dio gdje je blagovaonica. Vrata, zapravo. Vrata su vrlo slična (ona što hodnike ''dijele'') i one... pa neznam kako bih to nazvao, a neda mi se tražiti screenshot... kao nekakve bijele ''pruge'' po zidu. To je, valjda, trebalo asocirati na Alien. I Noomi. I ono kad Charlize izađe s bacačem plamena i ne dozvoli da u brod unesu zaraženog člana. Doduše, Ripley nije izašla, već je s komandne pozicije davala naredbe.


Jedino što mi na kraju nije bilo jasno je... vidio sam da neki brod uzlijeće? Ja se ''nadam'' da je to alienski brod (nisam mogao raspoznati), jer ako to nije i ako je brod ostao tamo, tada film definitnvno ne može biti prequel zbog:
- ''div'' je umro od napada divovske jegulje, nemoguće je da sjedi na onom velikom ''teleskopu'' u svemirskom brodu (ono što vidimo u Alienu), a on je ionako bio jedini živući primjerak na tom planetu
- brod sa Zemlje je uništen, no unatoč tome trebalo bi barem nekakve krhotine ostati - no ništa ne nalaze u dvojci (u kojoj je, ako se sjećaš, taj planet već koloniziran)
- mutno se sjećam da je LV nešto (ili kako se zvao) bio planet, no ovdje je riječ o satelitu nekog drugog planeta - ili sam krivo shvatio?
- kako dovraga taj satelit ima toksičnu atmosferu, no u alienskom brodu se može bez problema disati?
- satelit ima atmosferu... neznam odakle, ali ima ju... u Alienu nema (terraformeri ili kako su se već zvali uređaji Kompanije su napravili umjetnu atmoferu) - kako je nestala? (no dobro, to je sad manje bitno)


...ali ajde, barem su mi potvrdili onu moju staru pretpostavku da Nostromo nije slučajno završio blizu planeta s ''jajcima''. Netko je znao za to. Wayland, tj. njegovi nasljednici.


EDIT:
I da... ako ljudi i inženjeri imaju isti DNK, što je test pokazao... nebi li bilo logično onda da nam je anatomija slična? (a ne da su jebote inženjeri duplo veći) Neznam, ne kužim se ja u to pa pitam.
Onu hologram scenu nisam skužio. Niti kako je ''spaljeni'' postao zombi i pobio valjda trećinu ekipe. Niti zašto se ovaj jedan idiot igrao sa zmijolikim bićem (i pritom najebao). Niti zašto je panker poludio kad su našli 100 000 godina stari kostur.
« Zadnja izmjena: 18. Listopad, 2013., 01:37 Emperor Ghaleon »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14965 : 18. Listopad, 2013., 05:52 »
Samo mogu potvrditi svaku Čoleonovu riječ vezano za "Rush"  osim onog dijela da mi je to najbolji film ikada pogledan. Ali od filmova koje sam imao prilike gledati u kinu svakako jest. :approve :ave:
Uskoro koja riječ o filmu i od mene...
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14966 : 18. Listopad, 2013., 09:46 »
Jedna stvar je kad namjerno snimaš loše filmove za mizerni budžet (Troma, Full Moon...), a drugo kad snimiš drek za nekoliko milijuna dolara.
Moja ''srednja benzinska'' me tome naučila; tebi očito takvo znaje fali, pa se dobro zapitaj kakva je tek tvoja škola bila.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14967 : 18. Listopad, 2013., 10:23 »
Aj sad recite da smo svo troje bili na istoj kinopredstavi da potvrdim svoje sumnje :hiha:

Kod mene bio Avenue Mall 19:45

Ja sam prošli tjedan bio ...

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14968 : 18. Listopad, 2013., 12:49 »
Galeon je prije NKV nego srednja beznzinska lol.
Koliko proljevskih ispljuvaka frajer može napisati...
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14969 : 18. Listopad, 2013., 13:06 »
Jao Gero... Pa zar je moguće da nemaš više inspiracije, pa moraš druge članove žicati da te ''brane''? TI da nemaš inspiracije?
Razočaran sam. :wildboy:
« Zadnja izmjena: 18. Listopad, 2013., 13:39 Emperor Ghaleon »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9