HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707678 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15060 : 25. Listopad, 2013., 21:50 »
Gledo Gravity u kinu neki dan, dosta gledljivo iako dosta dosadno. Nezz Clooney mi je nekako promašen previše se šali, zajebava (okej on je iskusan astronaut bla bla) i nekak uopće ne paše u ulogu bez obzira koliko god to činio da smiri uplašenu kolegicu.. Bullockica rula jer jebem joj sve bolje izgleda što je starija i ima čak scena di joj se fino vidi prda xd.
Bullockica ko i u svakom filmu previše stenje i plače jada bla bla. Ono što valja je prikaz svemira tj to malo kaj su odmakli od atmosfere jel kakti popravljaju Hubble na početku filma.
Valja prikaz zbog efekata ali dosta toga su realno fulali kako se odvijaju stvari kada se G približi nuli. Primjer je scena di nam heroina Sandra Bullcock ostane sama i totalno u kurcu jer nebu se izvukla pa (vidi vraga) počne plakati. Kamera se približi i prikaže suze kako u stanju nulte gravitacije jednostavno otplutaju sa Sandrinog lica, što je quite glupost jer kako se tekućine točnije suze ponašaju u svemiru kada plačemo je jako lijepo prikazano ovdje: Suze u svemiru Valjda nisu htjeli realno prikazati tako jer nema dosta drame. Solidno do loše, čak i gledljivo ako ideš srijedom kad je jeftinije :approve

Kaj ja znam 6/10
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15061 : 26. Listopad, 2013., 01:20 »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15062 : 26. Listopad, 2013., 15:02 »
Puno se toga gledalo u zadnje vreme:

Fast and Furious 6 --> 1/10 Dno.
Ashes and Snow --> 10/10 ???
Forrest Gump --> 4/10  Nije baš smeće no užasno sam iziritiran činjenicom da svi ikad smećari znaju onu "bombonjera poslovicu".
The Heat (2013) --> 2/10   hehehehehehe kul debela policajka koja u svakoj sceni izgleda kao da će zaplakati.
Fracture --> 2/10 Savršeno za dobiti frakturu mozga od hopkinsonove smorosti. hehe ja sam pametni ubojica koji je sve to planirao od kad sam bio fetus i ja se igram s klikerima.
Django Unchained --> 2/10 Par najdosadnijih glumaca u glavnim ulogama ovoga nadasve vrištećeg inovaciono isprtka.
Skyfall 3/10 --> SCI-FI KRIMINAL x)

ajde dosta sad.
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15063 : 26. Listopad, 2013., 15:04 »
tOLIKO LJUT. tOLIKO LJUT.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

psycho01

  • n00b
  • 3
  • kidam na desno
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15064 : 26. Listopad, 2013., 15:10 »
:piva:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15065 : 26. Listopad, 2013., 15:16 »
Tko je Suhi pršut od svinje?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15066 : 26. Listopad, 2013., 15:43 »
Tko je psycho01?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15067 : 26. Listopad, 2013., 16:20 »
Pršut. :ave: Kako danas ljudi vole biti hipsteri sa svojim SVE IKADA JE SMEĆE stavovima samo da budu kul.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15068 : 26. Listopad, 2013., 16:29 »
Baš jako užasno i degutantno. :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15069 : 26. Listopad, 2013., 16:41 »
vau očiti trol, nemojte bit mad
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15070 : 26. Listopad, 2013., 17:00 »
RoboWarrior: tako ispada, ali mi to nije cilj.
proGABBEing Jadran: Šta je to tačno trol u mom postu? Na kojem se delu ne slažemo?
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15071 : 26. Listopad, 2013., 17:17 »
aha nisi trol, samo si 10 rendom gledljivih filmova svakome na svijetu dao 1/10 xD
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15072 : 26. Listopad, 2013., 17:29 »
Ignoriraj Jadrana. Njemu je Aliens >>>>> Alien :fpalm:
Ili, ako mu baš hoćeš udovoljiti, svaki put kad napišeš ime filma kojeg si pogledao glumi da nisi u stanju sam ocijeniti film i, shodno tome, prepiši ocjenu sa IMDB-a. Tako on radi. :ementaler:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15073 : 26. Listopad, 2013., 17:34 »
Ignoriraj Jadrana. Njemu je Aliens >>>>> Alien :fpalm:

Zašto ne? Sasvim opravdani izbor jer su po meni oba 10/10. Neki ljudi jednostavno preferiraju jedan, neki drugi.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15074 : 26. Listopad, 2013., 17:35 »


Nije baš tako Jadrane. Daj mi jedan razlog osim "gledljivosti" da dam veću ocenu djangi ili skyfallu? Imam osećaj da si mad zbog Skyfalla. Bond ŠMEKER, onda onaj programer, SILVA, previše cheesy za moj ukus i ne vidim baš nikakav velik razlog zašto bi film bio hvaljen toliko, što je isto jedan od razloga da mu dam nižu ocenu radi balansa.
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9