HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1708010 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17895 : 18. Prosinac, 2016., 23:05 »
Jako glasno i nevjerojatno blizu - nemam pojma / 10

Interesantan film, to svakako, slučajno ga ulovio jutros na TV-u, ali glavni lik mi je toliko antipatičan bio da je to nevjerojatno. Svaka čast klincu ako inače nije takav, brutalno je odglumio. Ipak, s obzirom na priču i sve, očekivao bih da će sve ići na ruku tome da nam mali bude super drag i simpatičan. Nope. Mrzio sam ga svaku sekundu filma. Ne znam je li to dobro ili nije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17896 : 19. Prosinac, 2016., 01:59 »
X-Men 2 (2003) ★★★½

Dosta bolje nego prvi film u serijalu. Baš se vidi koliko je tehnologija napredovala u te tri godine. Ima spektakularnih scena, briljantan uvod sa Kurt Wagnerom/Nightcrawlerom. Sada mi cijeli cast nekako već fino uklopljen. Film skroz sa glavom i repom. Isto ga na prvo gledanje pamtim kao loš i nije me se dojmio ni malo. Očito nisam embrejsao cijeli taj univers kako spada. Mystique mi je općenito 10/10 lik, baš nosi ovaj film brutalno.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17897 : 19. Prosinac, 2016., 16:03 »
X-Men: The Last Stand (2006) ★★

Dosada najslabiji u ovom maratonu gledanja. Dojmio me se samo kraj sa Jean Grey. Općenito mi je plot nezanimljiv dosta u odnosu na prva dva filma. Juggernaut Vinnie Jones je nova lošost u serijalu. Ali zato Ellen Page je neiskorištena slatkica. Falit će mi Rebecca Romijn u ulozi Mystique, baš mi je možda i najbolji lik u serijalu. No kolko se sjećam Jennifer je isto tako bila jako dobra. Slijedi X-Men Origins: Wolverine...

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17898 : 19. Prosinac, 2016., 21:24 »
Rogue One: A Star Wars Story (2016)

Nemam više ni volje ni vremena da kao nekad pišem opširnije dojmove ali mislim da je dovoljno reći da je u svakom segmentu nadmašila Epizodu VII. Ja kao veliki SW fan sam zadovoljen, nadam se da će bit još ovih SW priča  :thumbs:.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17899 : 19. Prosinac, 2016., 21:26 »
Drago mi je to cut, jos ga nisam pogledao, nadam se ovaj vikend.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17900 : 20. Prosinac, 2016., 04:51 »
X-Men Origins: Wolverine (2009) ★★

Još nešto slabiji od Last Standa, ali tu su negdje. Smorio me dosta i u početku i u sredini te na kraju. Još bi mi najbolje sjelo da su prikazali sve one ratove iz uvodne špice. Liev Schreiber kao Victor Creed mi je odličan bio, uglavnom manje više mi je taj bif i jedini valjao u filmu. Ajde dobro i Wade Wilson te Remy LeBeau aka Gambit. Sjećam se na prvo gledanje, da mi je ona zadnja borba Logan vs Victor vs Deadpool bila sjajna, sad mi je bila užas; nezz valjda sam naviknuo na Marvelovo savršenstvo zadnjih godina pa mi ovo ispada smješno u usporedbi. Sad bi Last Standu čak podigao ocijenu malo, kad uzmem u obzir da mi je ovaj više ne valja, nego li valja.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17901 : 20. Prosinac, 2016., 11:44 »
Meni je taj Wolverine još ok, onaj sljedeći je kritičan. Em nema veze s vezom pa su se pravdali drugim timelineom, em, ak se dobro sjećam, spasi djeda, ubije starog, kara kćer :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17902 : 20. Prosinac, 2016., 20:47 »
X-Men: First Class (2011) ★★★★

Zasada mi je najbolji u ovom maratonu gledanja. Baš od A do Ž rula. Početak sa Erikom, borbe, likovi, plot cijeli mi je full zanimljiv. Baš ima spektakularnih scena. Dosta ima Avengers spektakluk feel ponekad. Kevin Bacon mi je jedina osoba u filmu, koju baš i nisam prihvatio. Jednostavno mi njegova njuška nije sjela za tog villaina. Mladi Hank <3 i skroz mala Raven <3 Jennifer Law. mi je u ovom filmu užasić u odnosu na Rebecca Romijn; znam da mi je u idućem filmu skroz valjala, al tu je valjda prisutna još friška zamjena i nekako mi je debela Mystique u odnosu na Rebekicu. Kažem - odličan mi je skroz; nije marvelov vrh, ali je jako jako jako dobar X-Men film.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17903 : 21. Prosinac, 2016., 18:35 »
The Wolverine (2013) ★★★★

Iznenađujuće dobar, baš jako iznenađujuće. Općenito volim japanski setting u svemu,  pa mi je ovo pun pogodak. Ima glavu, rep, sve. Likovi su pogotovo vrh. Na prvu mi mala Yukio bila; ono kaj je z glavom?! Al mi je ispala skroz slatka, scene s njom vrh. Nezz, nije tipičan Wolverine/X-Men film, ali u svom okviru je vrlo vrlo dobar. Lajkam skroz.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17904 : 24. Prosinac, 2016., 23:30 »
X-Men: Days of Future Past (2014) ★★★★★

Jao kakav film. Daleko najbolji X-Men film u serijalu. Na prvo gledanje u kinu mi je bio wow, sada mi je još bolje sjeo. Ovako se rade akcijski Sci-Fi blockbusteri. Od fantastičnog plota, Sentinela, pa do odlaska u prošlost. McAvoy i Fassbender su u posebnom elementu. Scena Quicksilvera dok oslobađa Magneta mi je možda najbolja scena ikad u filmu koju sam gledao, toliko genijalna uz glazbenu podlogu; baš jebeni vrh. I onda na kraju povratak u školu i ponovo neka stara lica. <3

X-Men: Apocalypse (2016) ★★½

A zašto?! Na ovo prvo gledanje, mi je užasan bio. Spašavaju ga neke stvari poput Magnetovo vrijeme dok je radio i imao familiju, Slo-mo Quicksilvera kao u prošlom filmu. Ono što mi se nikako nije svidjelo; su novi stari likovi, Wolverinova epizoda u ovom filmu, a najviše En Sabah Nur/Apocalypse; baš užasan negativac i nije me se nimalo dojmio. Glup kostim; izgleda frajer kao živuća glupa sfinga; kriste! Ma općenito mi cijeli plot ne valja u tom X-Men univerzumu. Možda će drugo gledanje popraviti dojam; izgleda da mi je to čest slučaj kod ovog serijala.
« Zadnja izmjena: 24. Prosinac, 2016., 23:36 Cole »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17905 : 25. Prosinac, 2016., 02:17 »
Serendipity (2001) ★★★★½

Baš me "slučajno" puklo pogledat meni osobno jedan od najdražih romantičnih filmova. Gledao sam ga prije 15 godina, gledao sam ga prije par godina isto, mislim prije pet sa bivšom sadašnjom. Sara Thomas aka Kate Beckinsale je prototip ženskog izgleda kakvog preferiram i po kojem sam i našao si tada djevojče. Iako je nasilno nevjerojatan (ima konstantno forsirajuće scene sudbine), ali ne smeta. Isto tako ono klepetalo od Sarine frendice nije pomoglo skinut šarm filmu kojeg ima. Ta zaljubljenost između Sare i Jonathana se jednostavno osijeti. Sigurno nije najbolji rom. film ikad, no najdraži jest. <3333

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17906 : 26. Prosinac, 2016., 22:13 »
Underworld (2003) ★★★

I sjećam ga se kao dosta dobrog, no fali mu nešto da bude baš ono dobar dobar. Ima tu svoju neku Underworld atmosferu i to skroz pozdravljam. Selene je manje više razlog zašto se gleda film, odnosno serijal, nije baš da sam lud za Underworld filmovima. No početak je dobar, ima full dobar cast, pogotovo su mi se svidjeli Victor i Lucian; Kraven isto paše u ovu ulogu. Samo Selenino kretanje me malo smeta; nema baš nikakvih akrobacija koje su belivable, samo dosadno pucanje, nadam se da se to kasnije ispravi. CGI na granici ukusa; baš se vidi da je film stariji.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17907 : 26. Prosinac, 2016., 23:11 »
The Accountant (2016) 8/10

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17908 : 26. Prosinac, 2016., 23:57 »
Jebate' koliko sam filmova pogledao ovaj mjesec,sve stvari koje sam godinama govorio da ću pogledati sam stukao ove godine i stavio gaming u treći plan.
no regrets.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17909 : 27. Prosinac, 2016., 08:07 »
Underworld: Evolution (2006) ★★★½

Opala; iznenađen sam filmom. Bolji mi je dosta od originala, ali opet ne toliko da bi mu četvorkicu smjestio. Radnja i scene su puno bolje, pa čak i CGI, rula plot i općenito mjesto radnje. Na Michaela Corvina još nemogu progutati, baš mi je skroz nezanimljiv i kao mješanac i kao human. Uopće se ne sjećam filma za ono prvo gledanje, ali kažem, nastavak rula dosta. Marcus je lijepši u šišmiš stanju nego u svom prirodnom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9