HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1708362 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17910 : 29. Prosinac, 2016., 06:26 »
Underworld: Rise of the Lycans (2009) ★★★

Dobar je. Sviđa mi se mračna atmosfera. Lycani totalno lajkabilni zbog cijele torture. Nisam mogao vjerovat Michael Sheen glumi Luciana i u ovom filmu, bio sam 100% uvjeren kako se radi o novom glumcu; fizički velika promjena. Priželjkivao sam golotinju Rhona Mitre; kakva boginja. Bill Nighy ponovo rastura kao Victor; nevjerojatno kako mu paše ta uloga. Jedino mi se ne sviđa kako je sami izgled Lycana napravljen, općenito u serijalu, baš je to moglo bolje.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17911 : 29. Prosinac, 2016., 08:34 »
Underworld: Awakening (2012) ★★★½

Opet ugodno iznenađen. Bijeg iz mračne atmosfere u modernije doba je ispalo iznenađujuće dobro. Mala Eve je odlična, a dobra je rola i detektiva Sebastiana. Plot dobar, iako mi neke stvari su ipak ispalae neiskorištene. Sad jedva čekam ovaj novi da pogledam. Izgubio je onu Underworld atmosferu skroz, no dobro se je snašao u modernom okviru akcijskog filma. Napokon da Selena ima i parkoura malo za pokazat, a ne samo metkiće pucati.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17912 : 30. Prosinac, 2016., 11:20 »
Assassins creed (2016) 8/10
« Zadnja izmjena: 30. Prosinac, 2016., 11:24 dinodinix »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17913 : 30. Prosinac, 2016., 13:21 »
Assassins Creed (2016)
Prije filma nisam imao neka ocekivanja upravo zbog dosta prosecnih recenzija i raznih misljenja drugih ljudi na internetu,ali sam ostao ugodno iznenaden,prica je onakva kakvu smo i svi igraci igara ocekivali ali je super ispricana kroz veoma interesantne dijaloge i dobru glumu,akcija je super odrađena mada je malo prebrza,samo je premalo proslosti u filmu,mozda jedno 20 posto filma u proslosti kroz animus,i film je dosta kratak i bilo je dosta materijala da se to produzi
7.5/10

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17914 : 30. Prosinac, 2016., 20:27 »
Prljavi ples 3/10

Dugo, još od Shutter Islanda, nisam gledao film koji mi se ovoliko nije svidio. Bilo bi 0/10, da me na neku foru nije zaintrigiralo da pogledam kako će se "priča" rasplesti. Stvarno mi nije jasan "kultni" status filma.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17915 : 30. Prosinac, 2016., 22:45 »
Assassin's Creed (2016) ★★★½ Cinestar

Jako ugodno iznenađen. Zvao frend da idemo gledat, rekao ajd. Fassbender sjajan, baš ga je fino utjelovio. Iako sam ugodno iznenađen film je mogao biti puno puno bolji, imao je velikih potencijala i za pet zvijezdica. Kao prvo; ANIMUS, kriste kako je savršen, cijela ta stvar oko Absterga, Animusa, Templara je vrhunski prezentairana i niti jedna igra u serijalu nije ni blizu ovoga; toliko je impresivno. Aguilar; odličan, stvarno je sve štimalo, ali svega toga je baš premalo, da je pola sata više tog razdoblja bilo, već bi bilo bolje, a sat vremena bi ispao vrhunski film sa pet zvijezdica. Cast je u cijelosti super pasao filmu i iznenađen sam koliko je dobro film pratio igrin predložak; a kažem da je pogotovo s Animusom film ubio. Očekivao sam totalno bezvezan film, no sada se radujem totalno nastavku i već sam kliknuo na Steamu instalaciju prvog Assassins Creeda. Da su ubacili još dvije tri pjesme od Woodkida, soundtrack bi rulao Isusa. Ubisoft <3

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17916 : 01. Siječanj, 2017., 22:08 »
Novogodišnja noć u plišanim pidžamama.

White Chicks (2004) 10/10
Meni i dalje u top 3 najdraža filma, i nakon (i to ne pretjerujem) desetak gledanja. <3

RED (2010) 7/10
Solidna akcijska komedija, zabavno za pogledati, čak i na drugo gledanje.

Gnothi Seauton (nema imdb) 10/10
Da društvo ima ikakvog pojma što sve prolaze sportaši u Hrvatskoj, koliko truda ulažu, ne bismo imali članke "Obogatila se i ima 6 stanova u rijeci". Ovo i "Skrivena strana medalje" bi trebali biti must za svu djecu i sportaše u Hrvatskoj.
« Zadnja izmjena: 01. Siječanj, 2017., 22:10 9mlg9 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17917 : 01. Siječanj, 2017., 22:17 »
Triple 9 (2016) ★★★½

Full dobar. Malo mi baca na Heat u nekim stvarima, a bome i na Departed. Sviđa mi se što je totalno nepredvidljiv. Cast fino posložen i baš sam se iznenadio kojim redosljedom likovi pogibaju. Dosta je mračan zapravo. Baš svi rulaju od cijele glumačke postave. Kriste ona scena kada Gal Gadot ide do Irine. Cijeli film nisam shvatio do creditsa da je Irina zapravo Kate Winslet. Cijeli film ima dosta zamršeni plot, no sve se fino odvija. Čvrsta osmica.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17918 : 01. Siječanj, 2017., 23:19 »
Star Trek Beyond (2016) - savršen film za ulazak u novu godinu, ja oduševljena :D sve u vezi ovakvih filmova gdje su na kocki sudbine čitavih svjetova je golemo i epsko - glumačka ekipa, predjeli, priča, akcija, muzika... Jedino me jako rastužilo kad sam nakon filma pročitala vijest o smrti mladog Čehova u stvarnom životu, a ja kroz čitav film komentarisala koliko je simpatičan lik  :wildboy: Nedostajat će u budućim filmovima. Nakon gledanja jednog ovakvog filma ne možeš a da ne osjetiš nostalgiju za ME serijalom, evo još me drži od sinoć želja za spasavanjem galaksije :mrgreen:
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17919 : 02. Siječanj, 2017., 11:35 »
Deepwater Horizon (2016) ★★★½

Dosta dobar film. Nikad nisam vidio tako dobro napravljene eksplozije pritiska kao u ovom filmu. Od kad se sve zakuhalo, imao sam konstatni grč i nelagodu prilikom gledanja. Nevjerojatno mi je da su tako dobro uspijeli snimit tu katastrofu koja se dogodila. Gluma Russella i Malkovicha je svijet za sebe; totalno su sve učinili da misliš da gledaš video, a ne film.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17920 : 03. Siječanj, 2017., 00:05 »
The Accountant (2016) ★★★★

Iznenađen. Jako dobra gluma Bena Afflecka. Baš mi je odličan; Ima fenomenalnu akciju, dramu i nekako je baš zanimljiv i uvrnut. Od same genijalnosti Christian Wolfa, pa do njegove ubojitosti. U svim scenama me neodoljivo podsjeća na Bourna, ali na steroidima. Baš me se nekako dojmio. Volio bi da iz ovog ispadne nastavak ili čak serijal. Makar ima feel i koncept standalone filma. Zasada najbolji film ove godine; vau pogledao sam ih tri.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17921 : 04. Siječanj, 2017., 15:58 »
Deepwater horizon (2016) 9/10
-bome je odličan, iznad očekivanja, pogotovo za nas elektro inžinjere :)

Iluzionist (2006) 7.5/10

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17922 : 06. Siječanj, 2017., 00:30 »
Why him? 8/10

Baš solidna komedija. U zadnje me vrijeme komedije ne oduševljavaju baš, ali ova je imala dobrih fora, naglas sam se smijao.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17923 : 07. Siječanj, 2017., 22:53 »
Assassin's Creed (2016)

Uz Warcraft najbolji film inspirisan igrama do sada. Poprilično je vjerno pratio igrin predložak (naravno sa sasvim drugom pričom) a istovremen je vrhunski urađen da je zanimljiv i gledaocima koji nemaju veze sa AC univerzumom.
8

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17924 : 07. Siječanj, 2017., 23:12 »
Justice League vs. Teen Titans 5.5/10

U posljednjih godinu dana pogledao sam nekih desetak Justice League/Batman/drugi superheroji dugometražnih crtića. Ovaj mi, nažalost, ima najslabiju priču do sad. Mislim nije loš, vrijedi pogledati, ali nekako isprazno. Protivnik posve nezanimljiv.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9