HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706290 Hitova
*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17970 : 27. Veljača, 2017., 22:35 »
Vikinzi...


Ubjedljivo, ali UBJEDLJIVO najbolja serija koju sam pogledao. Čak i ispred GoT-a (tek tri sezone pogledao, ali opet...) i House-a. Ko nije pogledao, a zanima ga ovakva tematika, ovo je obavezna lektira. Jedan od najboljih aspekata pored glume, likova i priče je i muzika. Baš sam se navukao na nju  :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=cIUoMsV80r8


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17971 : 02. Ožujak, 2017., 18:02 »
Doctor Strange (2016) 8/10
-Marvelov film koji se ne bazira isključivo na eksplozijama ili beskonačnom raspucavanju. Ugodna promjena.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17972 : 02. Ožujak, 2017., 18:12 »
Poceo sam ga gledat pa odustao, cekam kvalitetan snimak..

Inace ima vam na filmoviziji Fantastic Beasts u odlicnoj kvaliteti pa ko nije pogledao eto mu prilike.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17973 : 02. Ožujak, 2017., 23:54 »
Imaš kod Yifija BRrip, pa skidaj.
:kava:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17974 : 03. Ožujak, 2017., 09:19 »
Na Popcorn Timeu je odlična verzija već mjesec dana.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17975 : 03. Ožujak, 2017., 14:54 »
10 cloverfield lane
Nisam gledao trailer niti ista znao o ovome filmu,na kraju ostao dosta iznenadjen raspletom.Ovako mi ispade sasvim solidan film.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17976 : 03. Ožujak, 2017., 15:07 »
Gledala sam Logan i stvarno je odličan, nisam uopće mislila da će biti tako dobar i meni je dosta bolji od X-men Origins:Wolverine i Wolverine, preporučujem ;)

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17977 : 03. Ožujak, 2017., 23:20 »
t2 trainspotting vrhunski

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17978 : 05. Ožujak, 2017., 22:22 »
Firefox (1982) ★★★★

Rijetko kada gledam filmove koje ulovim na televiziji, ali ovaj klasik sam morao pogledat po neznam koji put. Inače film mog djetinjstva; tih sam se godina po završetku filma uvijek igrao vatrene lisice i pilota Ganta. Dana danas u većini scena je besmrtan, a ona scena kod požara i kada Gant hoda prema migu uz glazbu, je desetka. "you must think in russian" je najpopularniji quote filma, a nije ga pojelo vrijeme kao ni cijeli film. Predobar film, koji danas nebi bilo moguće snimit na taj način. Danas se sve okrene na akciju i spektakularne poteze. A ovaj film je sve sveo na glumu i luđačku sreću. Osim što je mnogima sigurno prešao ispod radara, film je stvar opće kulture da ga se pogleda.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17979 : 05. Ožujak, 2017., 22:49 »
Slažem se.  :thumbs:
Jedan od kultnih filmova koje treba zakonom uvesti u program, makar jednom mjesečno.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17980 : 05. Ožujak, 2017., 23:01 »
Sinoć pogledao The Revenant.

Odličan :)

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17981 : 07. Ožujak, 2017., 18:34 »
Manchester by the Sea (2016) 9/10
-oskarovac za glavnu ulogu u odličnom filmu

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17982 : 09. Ožujak, 2017., 01:10 »
Logan (2017) ★★★★★ Cinestar

Film je trenutno #38 film svih vremena na IMDb ljestvici. A ja kažem kako je to debelo opravdano. Kada film iz ovakvog gledanog i hvaljenog serijala toliko iskoči iz svih svojih koncepata i poveže se u dotada u serijalu neviđene žanrova, negdje mora eksplodirati. I eksplozija je spektakularna. Možda film nema pamtljive negativce, neku priču od koje bi se opalo s ljuljačke ili iz sofe; no film ima najbolje od najboljeg iz Hugh Jackmana, Patrick Stewarta i mlade Dafne Keen, tj. njihovu kemiju, koja je za zlatnim slovima napisat hvala i bravo. Emocije su me rastrgale u dva navrata i jedva sam se suzdržao ostat cool u potpuno punom kinu. Slow pace dijelovi filma, humor, razgovori, kemija, R rejting, gluma ove spomenute trojke su nešto najbolje iz ovog serijala i dostojan oproštaj od X-Men filmova kakvih znamo. Elementi obiteljske drame pun pogodak su ovom filmu, koji je i uz taj elemenat zasluženo u listi na kojoj se nalazi. Nadam se da se ocijene neće srozati puno. Uloga života ove dvojice u ovom serijalu. Da li su više nego što su mogli, čista filmska magija i podsjetnik zašto se film smatra sedmom umjetnosti. Pljesak od mene! <3

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17983 : 12. Ožujak, 2017., 11:32 »
Logan: Wolverine (2017) 9/10
-dobar filmček. Zaboravili su mu samo cigaru dati, ali valjda je i za to ostario :D

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17984 : 15. Ožujak, 2017., 20:21 »
Isto pogledao Logana, nisam nikada mislio da će mi neki film nadmašiti Nolanovu trilogiju Batmana na polju filmova o superherojima, ali je to očigledno pošlo za rukom ovom filmu. Tako savršeno pogođen spori ritam koji zapravo jasno odražava ostarjelog i usporenog Logana izbaciva ovaj film totalno iz uobičajenih "brdo akcije, opasan negativac, spasio sam svijet" šina te napokon ponudio malo drugačiji ritam te naraciju.
OCJENA: 9/10

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9