HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707044 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18195 : 03. Rujan, 2017., 10:15 »
The Hitman's Bodyguard (2017) ★★★★

Nisam mislio da će biti tak dobar. Smješan je, pametan, dijalozi su genijalni. Reynolds, Jackson i Odlman rulaju. Fascinantno mi je da film igra na nekakvu kartu smješno romantične akcijske komedije i da u svemu uspijeva biti dosta dobar. Npr. iako je tokom čitavog filma fokus na zabavi, komediji, akcijske scene izgledaju fantastično; isto tako ona potjera izgleda bolje nego li Bourne s Rennerom. Iako se ne očekuje od filma puno, puno se dobiva, gotovo dva sata zabavne akcije s predivnim scenema i odličnim humorom. Lajkam jako kemiju između Ryana i Samuela! Oldman je rasturio sa svojom ulogom. A čak mi je i luda Selma sjela; uf kako je jebozovna ;(

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18196 : 04. Rujan, 2017., 10:40 »
I meni je bio super film,Reynolds i Jackson su sjajni glumci i bili su pravi tandem s pravom kemijom što je rezultiralo sa par urnebesnih scena. Jedan od boljih filmova za mene ove godine,dao je više nego što sam očekivao  :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18197 : 04. Rujan, 2017., 14:35 »
Bome je.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18198 : 05. Rujan, 2017., 13:52 »
Kuroko No Basket predobar anime o kosarci.Drugi najbolji anime koji sam gledao nakon DBZ.
« Zadnja izmjena: 05. Rujan, 2017., 14:05 demolisher »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18199 : 06. Rujan, 2017., 10:31 »
Baby Driver, a sljedeći tjedan se ide na It :)

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18200 : 07. Rujan, 2017., 16:49 »
What happened to Monday - 7.5/10

Ima ponešto plot hole-ova i klišeja, pomalo antiklimaktičan plot twist, ali je film dosta uzbudljiv.
Priča nije nešto preoriginalna.  Noomi Rapace glumi sedam sestara u prenapučenom svijetu gdje
je uveden zakon u "uspavljivaju" više od jednog siblinga. U 2 sata što film traje nema baš vremena
detaljno karakterizirati svakog, ali odrađuje vrhunski posao.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18201 : 07. Rujan, 2017., 20:48 »
Kidnap (2017) ★★★

Dobar je film. Malo neke scene predugo traju. Ali odlična gluma Halle Berry. Da nije njezinog performansa tko zna kakav bi film bio. Baš se u svakoj sekundi mogu poistovjetit s njezinom situacijom, nervozom, strahom i ljutnjom. Malo je kraj predvidljiv, ali je lijepo snimljen pa nemam baš previše prigovora, osim da film možda ipak traje 20 minuta predugo. Ali ajde dobar je pa može proć. Isto tako, film napravi finu konekciju s likovima, odmah uspostavi kontakt da nam bude stalo i do nje i do malog. Pametna odluka.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18202 : 08. Rujan, 2017., 09:30 »
Sniper (1993) ★★★

Nemogu vjerovat da mi je ovo kao klincu prošlo ispod radara, budući da sam cijelo djetinjstvo jedino htio biti američki vojnik i pogledao tonu filmova američkih ratnih filmova. Našao 1080 verziju filma i napokon pogledao. Moram reć da fenomenalno izgleda; ima dobru atmosferu; hej ima Tom Berengera! Frajer je rođen za ovu ulogu. Billy Zane je nepodnošljivo iritantan; ali hej kako je tek bilo Thomasu Beckettu s njime!? Dobar je film skroz.

Sniper 2 (2002) ★★½

Nije loš, dapače dobar je. No nije mi jasno čija je odluka bila snimat u Srbiji ili gdje god da je snimano; o srbima koristeći mađare plus još mađarskim jezikom koji kakti pričaju srbi. Pretpostavljam da zbog političke situacije je film i snimljen u mađariji, pa da su odmah koristili i mađare kao balkanski jezik. Nema atmosferu prvog djela, baš zato što se radnja dešava kod nas; no nije loš. No definitivno se vidi da filmu malo fali više novaca. Npr. Behind Enemy Lines je izgleda puno ozbiljnije i bolje, a ajmo reć ima dosta sličnosti oko podneblja. Okej je za pogledat.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18203 : 08. Rujan, 2017., 15:57 »
Sniper 3 (2004) ★★

Joj. Drago mi je vidjet opet Toma Berengera u ovoj ulozi, ali ovaj film nije trebao ovome serijalu. Čak nije ni negledljiv, solidan je to akcijski film. No odudara od samog pojma snipera i serijala. Sada kada bolje razmislim uopće neznam jel u filmu bilo više od pet hitaca iz snajpera. Odlazak u Hošimin, odnosno bivši Saigon nije bila neka filmska sreća sa atmosferom istog. S obzirom da je star 13 godina film, mislio bi da će malo napredovat film u odnosu na dosta dobra prva dva djela.

Sniper 4 (2011) ★★★

Eh ovo je već bolje. S obzirom koliko mi je bio ljigav u prvom filmu, zanimljivo mi je i gušt bilo vidjet sada već prekaljenog Sargent Master Gunnera Millera aka Billy Zanea. Odlično mu stoji sada već prekaljena vojna karijera; mali od Thomasa Becketta mi se nije nešto naročito svidio. Iako sam prije početka gledanja ovog serijala od prvog filma gledao samo onaj Sniper: Ghost Shooter iz 2016. taj mi je bio dobar, ovaj je vrlo sličan tome; barem ide uz dlaku pojmu snajperskog filma. Solidan plot, više manje dobre scene, mogu reć da sam poprilično zadovoljan. Po sjećanju Ghost Shooter mi je bio još bolji od ovog. Glavni glumac mi je zapravo jedina, ali i najvažnija slabost filma.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18204 : 08. Rujan, 2017., 23:08 »
Sniper: Legacy (2014) ★★★½

E taj sam čekao. Bez obzira kaj prvi film mi je dosada bio najbolji i ima taj šarm starih filmova iz devedesetih, ovaj rastura cijeli serijal u svemu. Cijeli film je snajper manhunt. Pojava legende, ostali likovi izvrsni. Čak mi se i mali Beckett napokon svidio. Mercedes Mason sam zadnji put vidio u kampici horny timea u Californicationu. Kako je to dobra pussy; unbelievable. Baš film dobro izgleda, sa jako dobrim plotom, sa legendarnim ulaskom legende u film. Baš mi se svidio dosta. Znam da mi se i sljedeći svidio, no neću ga gledat sada. Jer sam ga pogledao baš nedavno. Čekam ovaj Sniper: Ultimate Kill iz 2017 što tek treba doć.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18205 : 11. Rujan, 2017., 08:01 »
Room (2015) ★★★★

Baš me bio potresao film u nekim situacijama. Dosta osobno sam ga proživio i stvarno se povežeš s tim likovima i njihovom situacijom. Još nisam vidio film da je snimljen na ovakav način i zato je valjda poseban. U onoj sceni kada Jack treba napraviti što mu je rečeno sam bio u takvom grču, kakav već dugo nisam doživio pri gledanju filmova. Ovo je jako dobro napisan scenarij, baš jako dobro. Sviđa mi se kako su se i Jack i Ma ponjeli u drugom djelu filma, baš realistično i prirodno. Film izgleda jako lijepo, pogotovo je jako dobro snimljena sama soba u kojoj vjerujem je dosta teško snimit neke scene. Stvarno jako dobar film!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18206 : 11. Rujan, 2017., 12:46 »
I meni je prvi snajper ostao u ludo dobrom sjecanju, naravno gledao sam ga kao klinac tamo negdje '94-'95-e.
Nekako sumnjam da bi mi sada sjeo, ali ako mogu Rambo i Commandos, zasto ne i Sniper...rambotito (ovo mi se ful urezalo u pamcenje) :D :D
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18207 : 11. Rujan, 2017., 13:51 »
Pogledaj remasteriziranu verziju, dobar je film.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18208 : 11. Rujan, 2017., 13:55 »
Despicable me 3 ... http://www.imdb.com/title/tt3469046/
ok je, ali prošli nastavci su bolji, ništa posebno.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18209 : 11. Rujan, 2017., 21:01 »
Despicable me 3 (2017) - prva 2 dijela su mi dobra, pogotovo prvi, no ovaj je podbacio.

The hitmans bodyguard (2017) 6.5/10
-očekivao sam više prema komentarima i najavama, no jednostavno mi je previše umjetan i namješten. Puno mi je bolji The nice guys (2016)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9