HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707673 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18270 : 06. Listopad, 2017., 14:36 »
reelsteel

De šta spoilaš. Kao da su svi gledali film.. Mislio jesam gledat. A sad ga ...



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18271 : 06. Listopad, 2017., 17:20 »
reelsteel

De šta spoilaš. Kao da su svi gledali film.. Mislio jesam gledat. A sad ga ...



 :fpalm:

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18272 : 07. Listopad, 2017., 15:20 »
Wind river - 9/10

Dosta je spora radnja i to mi je smetalo na početku, ali kako se na kraju sve to poklopi bude genijalno zapravo.
Od pisca Sicaria i Hell or High Water što su mi isto odlični filmovi. Velika preporuka za ovaj film.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18273 : 07. Listopad, 2017., 16:45 »
Kingsman The Secret Service (2014) 8.5/10
-Fantastična akcija uz dosta dobru priču i odlične glumce. Radujem se pogledati drugi dio, nadam se da je isto dobar.


Blade runner (1982) 8/10
-Na prvo gledanje prije par godina mi nije sjeo. Sada sam ga ponovno pogledao sa 100% koncentracije i pažnje i dobar mi je film. Također čekam pogledati 2. dio.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18274 : 09. Listopad, 2017., 14:14 »
reelsteel

De šta spoilaš. Kao da su svi gledali film.. Mislio jesam gledat. A sad ga ...

on priča o kraju prvog Blade Runnera, ne ovog novog :)

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18275 : 09. Listopad, 2017., 19:27 »
Pogledao novog Blade Runnera. Osvrt na linku.

http://youtu.be/TL1nhCt7MAc

TL;DW verzija - Jako mi se svidio, jako :)

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18276 : 09. Listopad, 2017., 19:51 »
on priča o kraju prvog Blade Runnera, ne ovog novog :)
Znači stari filmovi se smiju spoilat? Većina normalnih ljudi će prvo pogledat prvi dio pa onda ovaj novi.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18277 : 09. Listopad, 2017., 19:59 »
Blade Runner 2049

Prvo cu reci da sam ga gledao u 3Du, i iako je jedan od boljih 3Da koji sam gledao u zivotu, zao mi je sto nisam pogledao obicnu 2D verziju i imam osjecaj da sam si unistio djelic filma. Atmosfera, vizuali, muzika i sve ostalo bas kida i doslovno je vrh teski. Tempom i svime ostalim dosta baca na prvi film. Svida mi se kako su nastavili radnju i svida mi se prica, mada mislim da cu ga morat pogledat barem jos 2,3 puta da mi sve sjedne kako treba, dosta je tezak i dug film, rekao bi da je spor, al jako zanimljiv. Bas ga trebam pogledat ponovno skupa sa prvim djelom, osjecam kako nisam bas sve progutao kako treba.

Samo da kazem da sam isao sa dvoje kolega i da su umrli od dosade, ono, ovaj film nije za svakoga.

Jos jednom moram pohvalit Zimmera koji je stvorio savrsenu muziku i u nekim je trenutcima doslovno kidalo kako je brutalno bilo, a ja bas obozavam takve zvukove i ovaj futuristic Neo new retro synth ili kako se to vec zove stil muzike, bas kida. Sada moram ponovno pogledat Ghost in the Shell pa oba Blade Runnera, bas mi se stoji u takvom futuristic svjetu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18278 : 09. Listopad, 2017., 20:42 »
on priča o kraju prvog Blade Runnera, ne ovog novog :)
Znači stari filmovi se smiju spoilat? Većina normalnih ljudi će prvo pogledat prvi dio pa onda ovaj novi.

Touche

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18279 : 09. Listopad, 2017., 21:52 »
on priča o kraju prvog Blade Runnera, ne ovog novog :)
Znači stari filmovi se smiju spoilat? Većina normalnih ljudi će prvo pogledat prvi dio pa onda ovaj novi.

 :thumbs: :kava:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18280 : 10. Listopad, 2017., 09:11 »
S jedne strane se slažem budući da ni ja nisam pogledao prvi nastavak Blade Runnera.

S druge strane, film je vani već 35 godina i boo fucking hoo, imali smo svo vrijeme svijeta pogledati ga. Ako ne želiš spoilere na prastare filmove, ne otvaraj filmske teme na forumima. Ili 9gag. Ili Facebook. U biti ne otvaraj internet.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18281 : 10. Listopad, 2017., 14:28 »
 :mrs:

Logika treba samo. Kako to misliš odradit? Očekivao sam neki dojam bez spoilera. I nisam gledao sve stare filmove. Pa čovječe nisam toliko izgorio da sve pogledam stare dobre filmove u malom vremenu. Kako me pukne tako pogledam. Možda ga danas pogledam, možda sutra, možda dogodine.  :kava:

S druge strane, film je vani već 35 godina i boo fucking hoo, imali smo svo vrijeme svijeta pogledati ga.

Da da, to treba pogledat svatko do 2005. Tko nije, neka se...



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18282 : 10. Listopad, 2017., 16:17 »
S jedne strane se slažem budući da ni ja nisam pogledao prvi nastavak Blade Runnera.

S druge strane, film je vani već 35 godina i boo fucking hoo, imali smo svo vrijeme svijeta pogledati ga. Ako ne želiš spoilere na prastare filmove, ne otvaraj filmske teme na forumima. Ili 9gag. Ili Facebook. U biti ne otvaraj internet.

Benat ću te. I to ne preko internetova. :hiha2: :rolleyes:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18283 : 10. Listopad, 2017., 18:19 »
NARCOS serija ,jedna od jačih koje sam pogledao..Radjena po istinitom događaju sto je čini jos boljom..O Pablu Escobaru i narko kartelima u kolumbiji..Preporucujem svima

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18284 : 10. Listopad, 2017., 18:31 »
S druge strane, film je vani već 35 godina i boo fucking hoo, imali smo svo vrijeme svijeta pogledati ga. Ako ne želiš spoilere na prastare filmove, ne otvaraj filmske teme na forumima. Ili 9gag. Ili Facebook. U biti ne otvaraj internet.
Ja sam prije više godina već odgledao prvi Blade Runner i bio sam zaboravio kraj i uopćeno radnju i baš sam se bio radovao ponovnom gledanju prije ovog novog. Ako su ljudi već izmislili opciju prikrivanja rečenica na forumima zašto je ne koristit, to omogućava onima koji su gledali da se raspravljaju a da pri tome ne kvare onima koji nisu gledali.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9