HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706852 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18255 : 02. Listopad, 2017., 19:49 »
Moram priznat da mi prica zvuci stvarno zanimljivo.

Istina, a i ocjena je 8.7. Bude se gledalo. Thx  :thumbs:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18256 : 02. Listopad, 2017., 20:15 »
Mada slabo u zadnje vrijeme gledam filmove, ne sjecam se kad sam zadnji put pogledao film. To jest jesam Shot Caller prije nekih mjesec ipo u kinu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18257 : 02. Listopad, 2017., 20:58 »
Moram priznat da mi prica zvuci stvarno zanimljivo.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18258 : 03. Listopad, 2017., 13:21 »
Evo ja ga stavio skidati, iako mi prica zvuci zanimljivo, moram priznati da nisam bas ljubitelj indijske filmografije i kulture :) vidjet cemo :)

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18259 : 03. Listopad, 2017., 15:46 »
Kingsman 2: The Golden Circle.


Rijetko se dogodi da je nastavak filma jednako dobar kao prvi dio. Ovo je jedan od tih rijetkih slučajeva. Film je odličan, fenomenalna parodija špijunskog žanra s odličnim glumcima. 9/10  :ave:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18260 : 03. Listopad, 2017., 17:23 »
Prvi dio je bas show totalni, malo me filmova onako lijepo zabavi, bas sam uzivao.. Drugi bi mogao sutra pogledat u kinu, pa javim dojmove.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18261 : 03. Listopad, 2017., 19:07 »
Going in Style (2017)

PG-13 | 1h 36min | Comedy, Crime | 7 April 2017 (USA)



★★★½

Ma baš mi je jeben film! Za nedjeljno kišno posljepodne idealan. Baš nekako feel good, bez puno razmišljanja. Baš mi se sviđa taj opušteni ton i neforsirani humor. Genijalna trojka su Arkin, Freeman i Caine. Ma i ostatak casta je jeben. Očekivao sam da će fejlat dosta, no baš je ugodan i jednostavan, bez ikakvog forsa nekog. Nisam dugo vidio Doca; iznenadio sam se kolko je ostario Christopher Lloyd. Definitivna preporuka svima koji traže nešto zabavno za sat i pol bez puno mozganja. Nevjerojatno mi je lijepo vidjet te legende u tim godinama da ovako mogu još uvijek obavljat u tim poznim godinama posao koji vole najviše. Respekt do neba.


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18262 : 03. Listopad, 2017., 19:55 »
Nisam dugo vidio Doca; iznenadio sam se kolko je ostario Christopher Lloyd.
Šališ se, on je bio star još u prvom Povratku u budućnost iz 80-tih. Dobro da je još živ  :mrgreen:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18263 : 03. Listopad, 2017., 20:02 »
Ma ono, ne vidiš ga dugo i onda se šokiraš. Legenda.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18264 : 04. Listopad, 2017., 19:29 »
Magic Mike (2012)

R | 1h 50min | Comedy, Drama | 29 June 2012 (USA)



★★½

Malo gay but okej. Nisam ni znao da je XXL bio nastavak, a reko nikad ne gledam filmove, a da nešto prije ne pogledam pa je bio došao red i na ovu razbibrigu. Naravno film gledao pored ženske, ali nisam se osjećao manje gay radi toga, naprotiv. Ima mi definitivno bolju priču nego nastavak, no nastavak je kudikamo spektakularniji plesom. Baš solidan film sa solidnom pričom i izgledom, ništa više ništa manje. Kako mi je Olivia Munn dobra čkapi ajme. Damm Daniel. Matthew McConaughey mi je odličan u filmu, čak ga malo i diže u odnosu na ostatak casta. Ovo je definitivno gay zvučalo. Al razumijem pičke kad vrište za ovim panjevima, i ja bi da sam čkapi.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18265 : 05. Listopad, 2017., 10:05 »
Code of Silence (1985)

R | 1h 41min | Action, Crime, Drama | 3 May 1985 (USA)



★★★½

Već dugo žudim da pogledam jedan od prvih filmova ikad koje sam pogledao od kad sam svjestan sam sebe. Fenomenalan je jednako kao što mi je ostao urezan u sjećanju. A sigurno ga nisam gledao 25 godina. Apsolutno sve mi je bilo poznato prilikom gledanja i manje više znao sam sve scene koje su se desile prije nego li sam ih sam rivočao. Dobra mi je gluma, casting, likovi su baš mega. Ono što me najviše veseli kod ovakvih filmova je taj šarm tih starih filmova. Glazba je savršena, a kao da je od flipera napravljena. Odlična čikaška atmosfera. Jedino me baš ubilo pucanje iz pištolja, čak ne toliko i onaj ubibože zvuk udarca šaka, koliko to pucanje iz pištolja.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18266 : 05. Listopad, 2017., 10:06 »
Blade Runner (1982) 8.5/10


 Prvo moram pohvalit izgled svijeta koji izgleda predivno i koji je postao inspiracija za hrpu filmova koji su usljedili poslje njega, takoder jedan veliki palac gore za odlican soundtrack. Harrison Ford je kao i uvjek odlican, a ostala ekipa nista ne zaostaje. Film je malo spor i nema bas neke akcije, veci je fokus na samoj prici koja je dosta duboka i jako zanimljiva. Mislim da cu ga morat pogledat jos koji put da sve malo bolje pohvatam, ovako na prvu sam dosta zadovoljan, mada se osjecam malo isprazno na kraju, jer imam osjecaj kao da su neke stvari ostale nedorecene.

Sva sreca da nemoram kao i ostala ekipa cekat 30 godina na nastavak, vec cu ga pogledat kroz par dana.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18267 : 06. Listopad, 2017., 13:20 »
Čuj ovog likovi plitki. :hiha2: Plitka ti duša. :hiha:

Šta se ljutiš odma, pa nisi ga ti napravio :D

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18268 : 06. Listopad, 2017., 13:24 »
Blade Runner (1982) 8.5/10
(Klikni za pregled slike.)

 Prvo moram pohvalit izgled svijeta koji izgleda predivno i koji je postao inspiracija za hrpu filmova koji su usljedili poslje njega, takoder jedan veliki palac gore za odlican soundtrack. Harrison Ford je kao i uvjek odlican, a ostala ekipa nista ne zaostaje. Film je malo spor i nema bas neke akcije, veci je fokus na samoj prici koja je dosta duboka i jako zanimljiva. Mislim da cu ga morat pogledat jos koji put da sve malo bolje pohvatam, ovako na prvu sam dosta zadovoljan, mada se osjecam malo isprazno na kraju, jer imam osjecaj kao da su neke stvari ostale nedorecene.

Sva sreca da nemoram kao i ostala ekipa cekat 30 godina na nastavak, vec cu ga pogledat kroz par dana.

Mozda se danas cini kao usporen i cudan, ali za ono vrijeme film je bio bomba. Kraj je jako zanimljiv, natjera te na razmisljanje, to sto ga je Hauer mogao ubiti ali nije htio, nego mu je spasio zivot i umro.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18269 : 06. Listopad, 2017., 14:23 »
Da, da, ma odlican je film i trebat cu ga pogledat jos koji put da upijem sve.. Neznam kojy sam verziju filma gledao, final cut je navodno najbolje..

A i tu je teroija sa Jednorogom, koja cini da sve izgleda dosta logicnije, mislim da je ta teorija prakticki potvrdena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9