HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1705817 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13980 : 27. Travanj, 2013., 18:41 »
Flight - 7/10

Sjećam se dok su bili po kinu plakati za ovaj film - gledam ja njih i mislim heh Dencel pokiso. Smeće film. Ali nije smeće film. Šteta što sam ga gleda u autobusu bez zvuka.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13981 : 27. Travanj, 2013., 21:45 »
The Mummy - 8/10

Za film iz 1999. godine i više no dobar, ali objektivno za 6. Ocjena više radi nekakve nostalgije za djetinstvom koju vezujem uz film te radi onog "KO TO PIŠA PO MOM GROBU!?"

Nezz legendarna parodija :hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13982 : 28. Travanj, 2013., 14:19 »
Spring breakers.

1/10 :kava:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13983 : 28. Travanj, 2013., 14:22 »
Spring breakers.

10/10. :kava:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13984 : 28. Travanj, 2013., 14:23 »
:hiha:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13985 : 28. Travanj, 2013., 14:31 »
Za film iz 1999. godine i više no dobar
neznam, jesi ti mentalno retardirana osoba?

Ne, a ti?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13986 : 28. Travanj, 2013., 18:51 »
Kaštelanske rock večeri? Poveznica? :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13987 : 28. Travanj, 2013., 22:31 »
kaštela ukus lol.

KRV.

Ok, kokmentar mu je bio malo čudan, ali ne moraš odmah komentirati kao zadnji idiot jer to ustvari nisi. :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13988 : 29. Travanj, 2013., 23:44 »
Iron Man (2008)

Cijelo vrijeme ga se sjećam ko govna, bio mi je baš smeće kad sam ga gledo onako 5/10 il nešto.
Ali onako rula dosta. nez. :wildboy: eto.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13989 : 30. Travanj, 2013., 18:08 »
Zanimljiv film si uzeo za primjer. Lajkam :ave::ave::ave:


Someone to watch over me

Manje poznati filmski uradak Ridleya Scotta. Onako, tipična kombinacija trilera i drame sa elementima romantike(hej, pa mora biti malo cmokanja u filmu :hiha:) za filmove osamdesetih godina. Ne, pod time ne mislim da je film monoton ili loš. Nikako. Ima film svojih čari i zanimljivosti. Ali nije ni neko vrhunsko filmsko ostvarenje. Taman da se gušta u gledanju.
Gluma vrlo dobra(dosta poznatih faca u filmu).

Ocjena: 7/10


The croods

Napokon crtić koji  ima dozu originalnosti u sebi, a da nakon dvadesetak minuta ne potone u prosječnost i ne počne biti zamoran. Baš ugodno iznenađenje. Presimpatični likovi(bakica je najkul lik bez premca), radnja se na momente prenaglo odvija(što ne smanjuje užitak u gledanju crtića, ali ipak malo odnosi onu draž i napetost). Klinjo koji naknadno uđe u ranju blesav, ali opet nit vodilja na svoj način.
Preporuka svima.

Ocjena: 8/10



Zarafa

Vau, vau, vaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuu... To su prvi dojmovi nakon što sam pogledao ovo pravo malo remek-djelo. Stari čiča prepričava svojim unucima dogodovštine jednog dječaka...
Ono, ne znam ima li ovaj crtić ijednu manu. Toliko je životnih pouka i mudrosti u njemu. Čak sam i suzu pustio. Nemam više što za napisati. Najugodnije iznenađenje ove i prošle godine. Bar zasad.

Ocjena: 9/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13990 : 30. Travanj, 2013., 23:35 »
Iron Man 3 (2013)

Nisam imao nikakva očekivanja i nisam bio ni najmanje nahajpan.
I svejedno je lošije nego što sam očekivao. :hihi:

Tako je besciljan i mrtav.
Ne znam, nekako je skroz neinspiriran. Stvari se samo događaju, ali tako je nepovezano ikakvom stvarnošću ili bilo čim da me bolio kurac za sve.
Još krene nekako kao da će nešto... biti. Ali onda se skroz izgubi i samo traljavo prolazi kroz rendom smeća.

Ton ide iz ekstrema u ekstrem svake tri sekunde, pacing je drljav i likovi su iritantni.
Downey stvarno JE Iron Man, ali Tony Stark je ovdje toliko iritantan,,,,, Gwyneth kao glupa PAPAR LONCI također. Treba biti lajkabilna i simpatična, a ispada skroz bezlična glupačica.

Naravno, 99% humornih scena je skroz loše tajmirano i nimalo smiješno. A onih par koje nisu bile skroz iritantne su bile onako, "heh".

I nije mi čak ni zabavan bio, nez.
Imao sam filing da traje četiri sata il nešto.

PRD/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13991 : 02. Svibanj, 2013., 08:57 »
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13992 : 02. Svibanj, 2013., 09:11 »
Iron Man (2008)

Drugo gledanje filma, ponudilo mi je malo bolji dojam nego prvi put. Jako dobro počinje i rula pace sve do kraja, koji je ispod razine cijelog filma. Downey dominira baš jako ovom ulogom, taj quirky humor mu jebeno leži. Jeff Bridges također jako dobar iako mi zadnji dio s njim u odijelu nije legao. Gwyneth <3. Dosta zabave i kul momenata, no neuspijeva poentirati u svemu tome. Sjećam se da mi je puno bolje sjeo nego nastavak, a sada baš mislim da bi mi u drugom gledanju nastavka mogla bit obrnuta situacija. Osmica ko beton.



8.0


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13993 : 02. Svibanj, 2013., 12:16 »
Iron Man 3 (2013)

Nisam imao nikakva očekivanja i nisam bio ni najmanje nahajpan.
I svejedno je lošije nego što sam očekivao. :hihi:

Tako je besciljan i mrtav.
Ne znam, nekako je skroz neinspiriran. Stvari se samo događaju, ali tako je nepovezano ikakvom stvarnošću ili bilo čim da me bolio kurac za sve.
Još krene nekako kao da će nešto... biti. Ali onda se skroz izgubi i samo traljavo prolazi kroz rendom smeća.

Ton ide iz ekstrema u ekstrem svake tri sekunde, pacing je drljav i likovi su iritantni.
Downey stvarno JE Iron Man, ali Tony Stark je ovdje toliko iritantan,,,,, Gwyneth kao glupa PAPAR LONCI također. Treba biti lajkabilna i simpatična, a ispada skroz bezlična glupačica.

Naravno, 99% humornih scena je skroz loše tajmirano i nimalo smiješno. A onih par koje nisu bile skroz iritantne su bile onako, "heh".

I nije mi čak ni zabavan bio, nez.
Imao sam filing da traje četiri sata il nešto.

PRD/10

Slazem se, razocarao skroz.
Samo da Star Drek bude dobar !!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13994 : 02. Svibanj, 2013., 13:53 »
:hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9