HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691526 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14265 : 27. Lipanj, 2013., 10:17 »
preokret :ave: OVAJ UBIJE NJEGA PA OVAJ DOK UMIRE UBIJE NJEGA PA ONDA TREĆI DOK UMIRE UBIJE PRVOG FUL IZNENADNO I NEOČEKIVANO e najgore ikad :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14266 : 27. Lipanj, 2013., 17:48 »
Da, neš tog tipa. :mrgreen:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14267 : 01. Srpanj, 2013., 11:19 »
Monsters university

Drugi dio opet ima jako dobru priču i zanimljive likove. No fali malo više smješnih situacija da bi i najmlađima bio zabavan i zanimljiv. Čak mogu reći da sam se iznenadio crtićem. Baš me uvukao u taj svoj svijet čudovišta i njihovih pustolovina. Ona profesorica bogomoljka baš opako djeluje.
Ne, nije crtić vrh Pixarovih uradaka. Ali samo dokazuje Pixarovu kvalitetu više naspram ostalih.
Crtić ni u jednom trenutku nije bio dosadan, a to je već veliki plus i samo dokazuje da Pixarovci mogu raditi nastavke svojih crtića bez straha da će nas isti smoriti. Eh, da hoće napraviti neki nastavak Wall-ea. Mada ne znam koliko bi to imalo smisla jer je taj crtić savršeno završen.

Ocjena: 7/10


Breaker Morant

Jopš jedan ratni film sa tematikom ratnog suda. Pobunjenici rade nered i vrhovni zapovjednici daju odredbu da se većina zarobljenih strijelja. Trojicu zbog toga privedu na sud i tu počinje prikaz sve besmislenosti rata i ljudske potrebe da maknu govna sa svoje glave pa makar to neke druge koštalo glave ili doživotnog zatvora.
Film je u svojoj osnovi kopija Kubrickovog Paths of glory, no ipak malo drugačije koncipiran. Gluma usitinu odlična(posebno glavni akteri). Ponos i inat koji izlaze iz njih osjeti se u svakom trenutku.
Scena borbe u kojoj se koriste dinamit i ostale ratne "potrebštrine" me ugodno iznenadila svojom kvalitetom pošto je film snimljen za dosta male pare.
Pohvala i režiseru jer je uspio dočarati napetost izmjenama kadrova u pravim trenucima(posebno se to odnosi na scene u sudnici) i nije zamarao nekim nepotrebnim i dugačkim scenama.
Da, vrlo dobar film. Ali mu ipak fali malo više ratnih scena i malo manje već viđenih stvari iz prije njega snimljenih filmova iste tematike.

Ocjena: 7.5/10


The little girl who lives down the lane


Trinaestogodišnja djevojka koja živi sama u kući igrom slučajeva(a mulja da je otac prisutan), lokalni pedofil koji joj povremeno upada u kuću, njegova majka koja tvrdi da je ustvari vlasnica kuće i još par zanimljivih i osebujnih likova dio su ovog filma.
Intrigantan film koji tjera gledatelja da ga pozorno prati i čeka ičiji krivi korak nebi li shvatio tko ustvari mulja, a tko govori istinu. Baš onako kvalitetan triler u kojem je tada još mala Jodie Foster pokazala izniman glumački telnat.
Ok, malo se pretjeralo sa tako čvrstim i odlučnim karakterom za jedno trinaestogodišnje djevojče. Mislim da nema šanse da itko u toj dobi tako postupa i bude tako skuliran.
Zbog toga film ima ocjenu niže, ali i dalje dosta visoku ocjenu.

Ocjena: 7/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14268 : 02. Srpanj, 2013., 08:40 »
X-Men Origins: Wolverine - 6/10

A neznam što da mislim o ovom filmu. Ima kul likove, kul moći, kul sve, ali nekako uspije biti loš, nezanimljiv i bezvezne radnje. Wade Wilson ispadne odličan, a onda je Deadpool smeće. I što je s onim Will.I.Am-om? Neću više iz principa gledati nijedan film iz kojega će izvirati njegova jadnost :wildboy:. Taylor Kitsch  faila, što začuđuje jer je tek par godina kasnije odličan u Johnu Carteru. Ali kad sam vidio da Victor, tj. Liev Schreiber onako brutalno izgleda i u stvarnom životu... e :ave: Zašto ne glumi u više filmova?
Bottom line - većina likova rastura, gluma je oke, ali radnja je loša.


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14269 : 05. Srpanj, 2013., 19:16 »
>rikomendo bi da ovo nije hcl lol.


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14270 : 06. Srpanj, 2013., 00:36 »
Trance (2013)

Danny Boyle snima Inception. :D
Zapravo više cilja na neku mješavinu Inceptiona, Ocean's Elevena, Prestigea i tisuću ostalih filmova.
I počne zapravo dosta solidno. Setup je zanimljiv i očekuješ zabavan, brz i zanimljiv heist film uz poluzadovoljavajuć, jeftin twist na kraju.
Problem nastane u trenutku kad Boyle poželi napraviti nešto više od filma. Pa se film skroz raspadne lol.
Dosta smaraju glupavi i nepotrebni twistovi koji baš ništa ne pridonose filmu.

Također, ima par šokantno glupih scena. Kao, ima seksa i golotinje, ali to se prikaže na onaj standardni polu-clean način. I onda bude jedan full frontal. Jer eto. Eto.
Na trenutke film izgleda dobro, ali ima taj problem koji ja inače imam s njegovim filmovima.
Ta njegova zaigrana, djetinjasta režija gdje se on ne može odlučiti za neku estetiku filma pa baca rendom efekte, montaže i trikove na rendom mjesta... dosta mi je odbojno to. U 127 Hours je funkcioniralo jer je film jako statičan pa takve stvari malo podignu pace možda, ali ovdje je stvarno nepotrebno, a izgleda glupo i jeftino.
Iako aj, na par mjesta izvuče par kul trikova iz rukava. :D

Al generalno... nez, drljavo izgleda. Nekad izgleda stvarno dosta jeftino.
Dosta drljavo i zvuči. Rendom soundtrack i,.,.,., ZVUČNI EFEKTI. Tko ikad komentira zvučne efekte lol? Al baš zato, nez, baca neke glupe efekte i prijelaze pa uočim. Al ne na neki eksperimentalni način, nego čisto jer se njemu sviđa tako.

Očekivao sam više,,, ovo je smorilo.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14271 : 06. Srpanj, 2013., 08:46 »
World War Z - 7/10

Zapravo prosječan film s mnogo rupa u priči (objašnjeno činjenicom da je scenarij mijenjan milijun puta), ali nije ni loš, zabavan je nekako + dosta ima horor momenata i nema nigdje praznog hoda za razliku od drugih zombi filmova. Preporuka, ali na DVD-u, ne u kinu kao što sam ja gledao.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14272 : 06. Srpanj, 2013., 09:42 »
isuse bože kakav post napravljen od KANCEROGENOSTI. odvratno.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14273 : 06. Srpanj, 2013., 10:48 »

Prekrasna moderna adaptacija poznate bajke. Meni lično možda i ponajbolji film koji sam odgledao ove godine (nakon Hobbita), oduševio me dizajnom, kvalitetom režije i specijalnim efektima, a radnja i glumačka ekipa su također na nivou. Možda će nekome film biti malo naivan i nevin ali ovo je ipak adaptacija jedne bajke i kao takvog ga treba i posmatrati. Nije umjetničko remek djelo ali je zabavna poslastica za sve ljubitelje dobre avanture. Preporuka :thumbs:
OCJENA: 8,5/10
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2013., 10:55 Adam Jensen »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14274 : 06. Srpanj, 2013., 10:54 »
isuse bože kakav post napravljen od KANCEROGENOSTI. odvratno.

Prestani trzati i pretjeravati za nimalo spektakularno jadne postove.
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14275 : 06. Srpanj, 2013., 10:58 »
neću. :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14276 : 06. Srpanj, 2013., 11:00 »
Preporuka, ali na DVD-u, ne u kinu kao što sam ja gledao.
Sutra kod nas prikazuju World War Z u 3D-u pa razmišljam da ga odem odgledati, Me666 ti ga znači ne ne preporučuješ u kinu? Zanima me jel ga ko gledao u 3D-u, zanimaju me 3D efekti kako su urađeni i inače cjelokupan doživljaj.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14277 : 06. Srpanj, 2013., 11:34 »
3D navodno nije preporučljiv... jedan od scenarista je navodno pošao s projekta nakon što su htjeli preraditi film za 3D... tako da - bolje čuvaj pare... ionako nema puno scena za spektakularan 3D dojam (tek mi jedna pada na pamet, ali bude dobra i u normalnoj slici)

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14278 : 07. Srpanj, 2013., 08:39 »
X-Men: First Class - 5/10

Ja neznam kako ovaj film drži ovako solidno visoku ocjenu na IMDB-u, zbilja neznam. Sami loši random glumci, loše random nerazvijene moći, glupo iskrivljivanje povijesti, smeće priča. Neznam. Magneto rula, ali to je to.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14279 : 07. Srpanj, 2013., 11:57 »
ew.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9