HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1702801 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15555 : 23. Prosinac, 2013., 08:20 »
Vjerujem da sam potomak Adama i Eve sa Noine Arke i da me dragi Bog poslao na Zemlju s jasnim ciljem. Još uvijek nisam otkrio što to on traži od mene, ali siguran sam da nije filmsko prosvjetljenje ljudi na HCL-u koji misle kako je Alien 2 najbolji dio dotične franšize. Stoga, svaka daljnja rasprava po tom pitanju je besmislena.


ontopic: Aeon Flux
Postavlja se pitanje zašto sam ja uopće gledao ovaj film? Danas sam prvi put čuo za njega, samo ime je govorilo da je to neko smeće, a dodatnih 3 minusa može zahvaliti činjenici da u njem glumi Charlize Theron. Iako mi je ženska OK, što se izgleda tiče, i dalje ne shvaćam po kojem je to ona kriteriju cijenjena i tražena glumica. I Cameron Diaz. I Jennifer Lawrence. No dobro, ostavimo to za neku drugu raspravu.
Bla bla bla, uglavnom, film je smeće da ga čak ni Jonny Lee Miller ne uspijeva izvući iz govana. Taj lik mi je kul. Ako ništa, ševio je Angelinu Jolie još dok je ličila na ljudsko biće. Ovako visoku ocjenu dajem filmu samo zato jer sam gledao jedan lošiji film na sličnu tematiku - naravno, govorim o Ultraviolet.


2/10

Zgodne/lijepe su pa su zato ''cijenjene'' :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15556 : 23. Prosinac, 2013., 12:15 »
legendo, kako si ti predivna i nepovršna osoba, kako si proniknuo pravo u centar problema! :thumbs:

ubij se pls lel.

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15557 : 23. Prosinac, 2013., 13:24 »
:hihi: :approve

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15558 : 24. Prosinac, 2013., 08:13 »
legendo, kako si ti predivna i nepovršna osoba, kako si proniknuo pravo u centar problema! :thumbs:

ubij se pls lel.
:hug
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15559 : 26. Prosinac, 2013., 13:09 »
The Hobbit: The Desolation of Smaug - 8/10

Dobar film, uz iznimku još veće hrpe gluposti nepovezanih s knjiškim predloškom i činjenicu da nakon 161 min film jednostavno stane bez ikakvog završetka :hiha2: znam da je drugi dio, ali ej... ja nastavak na ovo moram čekati godinu dana

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15560 : 26. Prosinac, 2013., 14:51 »
Morat češ ga čekati pola godine :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15561 : 26. Prosinac, 2013., 14:56 »
Kak pola godina? :hiha2:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15562 : 26. Prosinac, 2013., 17:20 »
Začudio bi se koliko ljudi još uvijek ne zna da su 3. dio sa ljeta prabacili na prosinac.  :geek:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15563 : 26. Prosinac, 2013., 17:55 »
NEVJEROJATNO :O

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15564 : 26. Prosinac, 2013., 19:55 »
Ben Hur

Iako ga imam na DVD-u, namjerno sam gledao na Doma TV da vidim hoće li mi onaj blok reklama (bilo ih je osam, ako sam dobro brojao) pokvariti užitak. Nije. I dalje je to najbolji film ikad snimljen.


...al' nevjerovatno mi je kako su ove godine bili ''škrti'' po pitanju filmova te tematike. Očekivao sam King of Kings i The Ten Commandments, a kad ono... :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15565 : 26. Prosinac, 2013., 20:38 »
:ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15566 : 26. Prosinac, 2013., 20:44 »
Bojim se pitati, ali... Što si time htio reći?

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15567 : 27. Prosinac, 2013., 10:50 »
Paul Blart: Mall Cop - 6/10

Simpatičan film za kad nemate ništa drugo. Ima par dobrih fora, a Kevin James glumi na isti način kao u Kralju Queensa tako da je solidan film za gledati oko 1 ujutro do 3.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15568 : 27. Prosinac, 2013., 13:42 »
Termination Point (2007)



Zabavan triler sa elementima putovanja kroz vrijeme. Odgledao ga bez nekih većih očekivanja, čisto da "ubijem" vrijeme i poprilično sam zadovoljan. Zanimljiva tematika (gdje god je time travel u pitanju to je uvijek zanimljivo), zabavno, solidni glumci. Malih zamjerki imam jedino na specijalne efekte koji se čine kao da su iz 80-ih (a ne 2007.), jest da nisam nikad vidio kako izgleda "crvotočina" ali sumnjam da izgleda onako kako su to oni prikazali. Dakle, ovo je jedan lagan film bez neke pretjerane dubine i filozofiranja i koji ne cilja na visoko. Cilj mu je da zabavi gledatelje i u tome uspjeva.

6,5


47 Ronin (2013)



Ovaj film mi je "zapeo za oko" od kada sam pogledao prvi trailer. Inače sam ljubitelj samurajske tematike a i Keanu Reeves mi je drag glumac tako da sam ga planirao odgledati u 3D-u odmah po izlasku. Međutim, prije odlaska u kino sam čitao rane kritike i nisam odavno vidio da je neki film toliko popljuvan. Ipak me to nije omelo od gledanja jer sam bio u dobrom društvu (s dvije mlade dame) a i kritičare ne shvatam previše ozbiljno jer njihov je posao da filmu traže mane a naš je da uživamo u filmu onakav kakav jeste.
I odmah mogu reći da su kritike prestroge, jer film je odličan. Najbolji je kada je klasičan samurajski film, malo je lošiji kada se u radnji pojave fantazijski elementi (magija, zmajevi, čudovišta i ostala sranja stvari). Ovo je možda subjektivno s moje strane jer volim ozbiljnost a priča o 47 ronina je ozbiljna stvar i važan dio japanske kulture i ovakav film se trebao odraditi na realističan način kako i zaslužuje. Ali prijateljice koje su sa mnom gledale film kažu da su im se najviše svidjeli ti fantazijski elementi (žensko ko žensko, šta drugo očekivati). Priča, temeljena na istinitim događajima koja je za potrebe zadovoljenja današnje publike ispričana na fantazijskiji način je zanimljiva. Glumački kadar je vrhunski, pored Reevesa koji se vratio u velikom stilu, tu su odlični japanski glumci (počevši od Hiroyuki Sanade) koje uvijek sa uživanjem gledam. Akcija je odlična, koreografija i specijalni efekti zadovojavajući, dizajn je odličan. Film obiluje CGI animacijama što je još jedna stvar koju kritika ne voli a u čemu ja uživam (ako se kvalitetno odrade naravno). Što se tiče 3D efekata oni mogu dobiti običnu prolaznu ocjenu jer me nisu pretjerano oduševili (iako je bilo nekoliko kvalitetnih scena) ali nakon 3D efekata iz Hobbita 2 svakom drugom filmu je težak zadatak da me oduševi po tom pitanju.
Šteta zbog loših ocjena, film je dobar u svim segmentima i osim nedostatka realističnije pozadine ne bih mu mogao naći niti jednu značajniju manu. Ovo je još jedan od onih filmova koji su loše prošli kod kritike ali dobro kod publike.

8,5
« Zadnja izmjena: 27. Prosinac, 2013., 13:45 Adam Jensen »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15569 : 27. Prosinac, 2013., 14:06 »
Titanic (1997)

Svi su gledali Titanic tisuću puta pa ono.
Rula, naravno. Vrh.



Desperately Seeking Santa (2011)

Seksi Djed Mraz. :hiha::hiha::hiha:
Nez, baš potpuno rendom Hallmark tv film.
Ljudi koji ne znaju baš glumiti, ali su dovoljno lijepi da budu modeli za katalog HG Spota rade neke stvari i eto. Nešto.
Polugledljivo, ali nez,,, dosadnjikavo i drljavo nekako,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9