HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1729831 Hitova
*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17250 : 05. Lipanj, 2015., 18:52 »
The blind side ..

Moram priznat da su mi skoro suze pocele lijevat .. dobar film.. pogotovo mi se svidja sto je radjeno po istinitom dogadjaju.

8/10 =D>


*

Saviour

  • *
  • 31
  • Alice In Chains
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17251 : 07. Lipanj, 2015., 10:41 »
Upravo pogledao Lucy (2014) sa ženom i:
(Klikni za pregled slike.)


Pa početak je zanimljiv, još kad ubaciš u film Morgana Freemana, pun pogodak.
Ukrato neistraženi potencijal ljudskog mozga, jer se trenutno koristi samo 10% njegova kapaciteta.
Dosta dobro zamišljeno, ali način na koji glavna glumica "otključa" tu sposobnest je presmješna...
Iako u globalu sasvim solidan film za opuštanje.

Al najjača stvar mi je što neki mogu zaključiti što više dorige - veći potencijal za otključat mozak... :loludara:
Gledao sam, i ocena mi je 5/10, film je sto kazes za opustanje.. ali nije ni za sta :D upropaste ga sa previse akcije, pogledaj malo stariji film, iz 2000 i neke, (5. 6.) Limitless, na tu foru, al nije tako predstavljeno samo, ozbiljniji je dosta \:D/
This is the end, beautiful friend
This is the end, my only friend, the end
Of our elaborate plans, the end
Of everything that stands, the end
No safety or surprise, the end
I'll never look into your eyes, again

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17252 : 07. Lipanj, 2015., 11:08 »
Upravo pogledao Lucy (2014) sa ženom i:
(Klikni za pregled slike.)


Pa početak je zanimljiv, još kad ubaciš u film Morgana Freemana, pun pogodak.
Ukrato neistraženi potencijal ljudskog mozga, jer se trenutno koristi samo 10% njegova kapaciteta.
Dosta dobro zamišljeno, ali način na koji glavna glumica "otključa" tu sposobnest je presmješna...
Iako u globalu sasvim solidan film za opuštanje.

Al najjača stvar mi je što neki mogu zaključiti što više dorige - veći potencijal za otključat mozak... :loludara:
Gledao sam, i ocena mi je 5/10, film je sto kazes za opustanje.. ali nije ni za sta :D upropaste ga sa previse akcije, pogledaj malo stariji film, iz 2000 i neke, (5. 6.) Limitless, na tu foru, al nije tako predstavljeno samo, ozbiljniji je dosta \:D/

ending je bio nizasta u Lucy, to mi je najvise upropastilo film. Limitless mi je bio odlican, preporucam svima.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17253 : 07. Lipanj, 2015., 18:30 »
Crowd funded film (parodija na policijske filmove iz 80-ih) .. Uzivajte :piva:


http://youtu.be/bS5P_LAqiVg


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17254 : 07. Lipanj, 2015., 18:33 »
ajme stari koji treš :bonk: lolerica!!!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17255 : 07. Lipanj, 2015., 20:26 »
Upravo pogledao Lucy (2014) sa ženom i:
(Klikni za pregled slike.)


Pa početak je zanimljiv, još kad ubaciš u film Morgana Freemana, pun pogodak.
Ukrato neistraženi potencijal ljudskog mozga, jer se trenutno koristi samo 10% njegova kapaciteta.
Dosta dobro zamišljeno, ali način na koji glavna glumica "otključa" tu sposobnest je presmješna...
Iako u globalu sasvim solidan film za opuštanje.

Al najjača stvar mi je što neki mogu zaključiti što više dorige - veći potencijal za otključat mozak... :loludara:

Zapravo već mjesecima brijem nabacit ovdje listu šta sam pogledo (gdje je i Lucy) i nikako mi se neda al sad me ovo natjeralo da bar komentiram Lucy :D

Svatko ima svoj ukus odma na početku da napomenem, tvoj poštujem i sve pet. Al osobno Lucy je jedno od najvećih i najtežih smeća i govana koje sam pogledao u zadnjih par godina ako ne i jedan od najlošijih filmova ikad. Znam da je to film : mozak na pašu, al tolku količnu lošosti je teško progutat.
Nezz film je jednostavno prekatastrofalno loš, gluma je c a ne b kategorije, efekti su jedva solidni, priča je smeće, kraj je smeće, sve u svemu scenarij je smeće, a to kaj je nutra Morgan Freeman u ovom slučaju spušta ocjenu a ne diže ju :(
Da ne velim da se scene prebacuju zbrda zdola bez nekog objašnjenja i prekratko traje film ukupno gledajući.
Nezz koji kurac je bio Besonu ? Mislim likec nam je donio Peti Element (mislim isto je realno sranje al je zabavno sranje i po 10 put pun kurac), Taxi, Ronin i ostale jebene filmove. Koji mu je vrag bio s ovim ?
Htio sam ga u kino ić gledat nekoć. Lucy jel. Sreća jebena da nisam.
Nezz film jedino kaj ima je potencijal. Sve ostalo je užas živi. Jedva sam ga pogledo do kraja. Jedva. A i onda sam se osjećao kao AVGN nakon LJN igre jbt :wildboy:
« Zadnja izmjena: 07. Lipanj, 2015., 20:28 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17256 : 07. Lipanj, 2015., 20:38 »
znači očekivanje nešašavog govna od besona i onda spominjanje petog elementa i taxia :hihi::hiha:

lik je šašavac, doslovno svaki njegov film u zadnjih 2000 godina je inherentno šašav.
Tako da sa te strane nema nekog mjesta ČUĐENJU.

ostalo neću komentirat al def pretjerivanje u hejtanju,,,,,,,,,,,,,,,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17257 : 07. Lipanj, 2015., 20:44 »
Hejtanje je mnogo butthurtovsko jer sam ja očekivao prije nego kaj je izašao full zabavan i gledljiv film šmrc šmrc
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17258 : 08. Lipanj, 2015., 16:20 »
The Human Centipede 3 (Final Sequence) (2015) - iritantan glavni lik, prvih sat vremena se moglo sažeti u 20-tak minuta, ostatak ništa neviđeno.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17259 : 08. Lipanj, 2015., 16:36 »
The Human Centipede 3 (Final Sequence) (2015) - iritantan glavni lik, prvih sat vremena se moglo sažeti u 20-tak minuta, ostatak ništa neviđeno.

Kaj to čudo ima 3 nastavka?!?! :loludara: :loludara:
Ja sam gledao prvi dio i vrištao od smjeha... Stvar je jača od bilo koje komedije.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17260 : 09. Lipanj, 2015., 20:15 »
Star Trek: The Wrath of Khan (1982)

Prvi Star Trek film me i nije baš oduševio ali, za razliku od njega, The Wrath of Khan je sve ono što očekujete od dobrog Star Trek filma: mnogo zanimljivija i obimnija radnja, prava Star Trekovska atmosfera u duhu serije, Khan kao veoma upečatljiv antagonist, a Nimoya i Shatnera ne moram ni spominjat jer su savršeni kao i uvijek... Još vrijedi napomenuti da je, za razliku od prethodnika, dobro odolio zubu vremena. Preporuka.
9,5

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17261 : 10. Lipanj, 2015., 09:33 »
The Human Centipede 3 (Final Sequence) (2015) - iritantan glavni lik, prvih sat vremena se moglo sažeti u 20-tak minuta, ostatak ništa neviđeno.

Kaj to čudo ima 3 nastavka?!?! :loludara: :loludara:
Ja sam gledao prvi dio i vrištao od smjeha... Stvar je jača od bilo koje komedije.

IMDb kaze da su sva 3 nastavka horrori .. Kakva je to komedija ...? :solidus:

Ili je toliko lose, da se pretvorilo u komediju :hiha:


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17262 : 10. Lipanj, 2015., 09:44 »
A gle.. Meni je većina hororaca urnebesno smiješna. Strah je relativan pojam i nisu svi osjetljivi na neke stvari.

U principu je horo, al je meni toliko nerealan i smješan.

Frajer spoji troje ljudi tako da im zašije usta na guzicu frajeru ispred sebe i tak oni žive i hrane se :loludara:

Al hej, ja sam vrištao od smjeha i na egzorcista...

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17263 : 10. Lipanj, 2015., 14:01 »
Ima istine u tome da su horrori više smiješni nego strašni, ako razmišljaš koliko je nešto realno u filmu ..

Npr. Svaki put se upišam od smijeha kad glavni "ubojica" lovi nekog i hoda umjesto da trči, a ovaj što bježi sprinta i padne ili se posklizne na nešto .. Such a cliché :mrs:


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17264 : 10. Lipanj, 2015., 14:05 »
Malo off topic, no kad ćeš mi poslat rezultate Core Tempa? Skroz me zanimaju kako je tvoj chip ispao

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9