HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691187 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18600 : 22. Rujan, 2018., 21:55 »
Johnny English strikes again (2018)
-Odlična komedija, puna urnebesnih scena.  :thumbs:
-Jedina mana je što dosta kratko traje (85 minuta).

----------9/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18601 : 23. Rujan, 2018., 22:14 »
A Simple Favor (2018)

R | 1h 57min | Comedy, Crime, Drama | 14 September 2018 (USA)



★★★

Žena odabrala pa otišli s đabalesku kartama u Cineplexx (nažalost) pogledat ovo. Nikakva očekivanja ni saznanja, a ostao ugodno iznenađen. Čak me pomalo seksualno i uzbudio (prokleti horny č.time). Zabavan i sviđa mi se što više naginje komediji nego ozbiljnom trileru. Iako je polupredviljiva priča zapravo je kraj dosta dobro i zabavno odrađen. Blake Lively izgleda kao jebenih 4 miliona dolara. A Annu Kendrick kad god pogledam se pitam kak je ta mala uspijela ko glumica, a zapravo dosta dobro uvijek odglumi. Preporuka ako ste čkapi ko ja.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18602 : 25. Rujan, 2018., 13:09 »
Jerry Maguire (1996)
-Gledao sam i prije, ali sam malo zaboravio pa pogledao opet.
-Ultra cool i zanimljiv film.
-Inače sam veeeliki fan Tom Cruisa.

9/10  :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18603 : 25. Rujan, 2018., 15:28 »
Sicario: Day of the Soldado (2018)

R | 2h 2min | Action, Crime, Drama | 28 June 2018 (Mexico)



★★★★½

Prvog Sicaria sam pogledao već šest puta koliko mi je dobar i snažan film bio; pogotovo glazba! Sama činjenica da na filmu ne radi Denis Villeneuve me je malo kopkala. No ispao je fenomenalan i bez njega. Nije mi bolji od prvog, ali je i dalje brutalan. U jednom trenutku sam mislio da Taylor Sheridan kuca ćavao u lijes potencijalnom nastavku serijala, no na sreću nije bilo tako. Benicio Del Toro mi ulazi u plejadu najboljih i najbrutalniji akcijskih junaka novog vremena što se tiče akcijskih filmova. A Josh Brolin je pak priča za sebe; također mi ulazi među najdraže glumce u zadnje vrijeme. Jedva čekam treći dio.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18604 : 26. Rujan, 2018., 13:20 »
Johnny English strikes again (2018)
- Odličan film, bolji mi je nego prijašnji dijelovi
- 7/10


« Zadnja izmjena: 26. Rujan, 2018., 13:23 FilipS »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18605 : 02. Listopad, 2018., 13:32 »
Martyrs 2008

Bolestan film,da se razumijemo,film je dobar,zanimljiva premisa,nepredvidljiv,dobro snimljen i scene nasilja nisu za svakoga.Ali brate mili i meni koji sam čvrsta zeludca u nekim trenutcima je bilo malo previše,neke scene nisu baš morali pokazati.Uglavnom obavezna preporuka za ljubitelje horora.

The mother 2009

Drugo gledanje,remek djelo korejske kinematografije,jedan od najboljih filmova uopće koje sam pogledao.Lik optužen za ubojstvo mater mu vjeruje da nije kriv i daje se u potragu za ubicom.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18606 : 02. Listopad, 2018., 22:08 »



Planina između nas

Solidan film ali ništa spektakularno.
U ovakoj vrsti filma očekujem onu dozu napetosti koja će te držati  ispred ekrana bez daha, ali ovaj film nije uspio u tome

Ocijena 6.5/10

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18607 : 04. Listopad, 2018., 21:18 »


Pravo dobar film, Pierre Morel je sa Takenom pokazao da zna kako se rade ovakvi filmovi a i Jennifer Garner kao da je oduvijek ubijala po malim ekranima. Za ljubitelje filmova Taken, John Wick, Equalizer...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18608 : 05. Listopad, 2018., 22:48 »
Venom (2018)
Ugodno iznenađen, nakon shitty recenzija nisam ocekivao previse, na kraju smo dobili sasvim solidan film, Tom Hardy izdominirao, kao i u svemu sto se pojavljuje, akcija jako dobra, te dizajn i glas venoma su jako dobro pogođeni
Film ima druge probleme, a to je prosjecan scenarij, dosta sitnica nije objasnjeno te je najbolje pustiti mozak na pašu i uzivati u filmu
I isto tako je prekratak, te izjava Toma Hardya da je njegovih omiljenih pola sata isjeceno iz filma drzi vodu, jednostavno, finalni konflikt, klimaks filma, pocne iz nicega, nema nikakav build-up, te ponekad sam imao osjecaj da se pri tranziciji izmedu scena nesto vazno dogodilo za pricu/likove, mada to nije prikazano, ko da su 10 dana prije prikazivanja izbacivali scene
Da je film bio 20 minuta duzi, da je malo vise prikazao interakcije izmedu Eddie-a i Venoma bio bi odličan
7/10
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2018., 22:51 hacksor1234 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18609 : 06. Listopad, 2018., 13:08 »
(Klikni za pregled slike.)

Pravo dobar film, Pierre Morel je sa Takenom pokazao da zna kako se rade ovakvi filmovi a i Jennifer Garner kao da je oduvijek ubijala po malim ekranima. Za ljubitelje filmova Taken, John Wick, Equalizer...

Drago mi je.
Čim sam čuo da ona glumi znao sam da bude dobar.
Rulala je u Aliasu.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18610 : 06. Listopad, 2018., 21:34 »
Venom (2018)
-Solidan Marvelov film (najbliži hororu do sada  :hihi:). Kratko traje, ali sve je posloženo. Sviđa mi se što borba s bossom ne traje predugo kao u nekim comic filmovima.
-Hardy rula kao i uvijek.

7/10
« Zadnja izmjena: 10. Listopad, 2018., 07:17 dinodinix »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18611 : 09. Listopad, 2018., 18:28 »
Također pogledao Venom i bio mi je odličan, napravio sam tu grešku što sam ga pogledao u 3D formatu pa razmišljam da do kraja sedmice ga pogledam opet,ovaj put u 2D-u.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18612 : 11. Listopad, 2018., 12:54 »



Solidan film, ali ništa specijalno  :hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18613 : 14. Listopad, 2018., 12:54 »



Vidim da je ovaj film višestruko nagrađivan, oscar za najbolji film, zvuk i redatelja, ali meni se nije nešto dojmio tj. nisam niti malo uživao u filmu  :hihi:

Iako je prikazan na sasvim drugačiji način od klasičnih ratnih filmova ali meni je bez veze.

Vjerojatno nemam pojma o ovakim filmovima.

Sorry Nolan

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18614 : 14. Listopad, 2018., 15:44 »
Pa nije ni mene fascinirao osim dobrim efektima i realnoscu.

Dat cu mu jos jednu prilku ipak

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9