HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691057 Hitova
*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18615 : 15. Listopad, 2018., 16:54 »
meni se bome svidio, jedan od najboljih filmova koje sam pogledao. ah tko ce ga znat svatko ima svoj ukus
PSN: Lovro_Killer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18616 : 15. Listopad, 2018., 22:32 »
A Star Is Born (2018)

R | 2h 16min | Drama , Music , Romance | 4 October 2018 (Croatia)



★★★★

Išao gledat s ogromnim očekivanjima od filma i malo sam čak bio overhypan. Dobar mi je film i to dosta. Očekivao sam malo više i kao da mi još nečega fali. Prošle remakeove i originale nisam pogledao, no mogao bih. Lady Gaga mi je prejebena, stvarno prejebena u ovoj ulozi. Baš sam oduševljen s ljubavlju koju Ally osjeća prema Jacku. Cooper je još jebeniji od Gage meni osobno. Već pred gledanje me oduševilo što mu glas nije editiran ni izmjenjen ni autotuniran. Teško da će mi drugo gledanje biti bolje s obzirom da je ovo u kinu, no možda izgubim feeling da mi nešto fali još.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18617 : 17. Listopad, 2018., 22:34 »
A Quiet Place (2018)

PG-13 | 1h 30min | Drama , Horror , Mystery | 5 April 2018 (Croatia)



★★★

Apsolutna preporuka je već ako gledate film da ga pogledate bez ikakvog titla, jer inače nema smisla. Dobar mi je film. Sviđa mi se drugačijost. Ambijent koji je stvorio film me se najviše dojmio, no nekako mi je glazba u povremenim trenucima totalno suvišna i besmislena i tu mi ide cijela ocjena niže, jer bi u suprotnom efekt ugođaja bio potpun. Dodatna emerzija mi je ta što su Krasinski i Blunt IRL u braku. I to je manje više to. Zvijezdica gore da su isključili glazbu, pojačali zvukove kucanja srca i nelagode, te bez titlova gledat!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18618 : 18. Listopad, 2018., 01:59 »
The A-Team (2010)

PG-13 | 1h 57min | Action , Adventure , Comedy | 26 August 2010 (Croatia)



★★★½

Bio mi je jako dobar na prvo gledanje prije osam godina, ali ga se ne sjećam kao komediju. Neka light verzija Expendablesa i sviđa mi se i na drugo gledanje. Čak ima i jako urnebesnih scena, pogotovo one s tenkom. No nisam fan Liam Neesonove badass neuvjerljivosti kao u ovom filmu; čak mi je uvjerljiviji u Takenu čovijek. No film je čistih dva sata zabave i možda je dobro što toliko koketira s komedijom umjesto s ozbiljnošću. Svakako pogledat ako tražite dobru akciju s elementima humora.


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18619 : 18. Listopad, 2018., 16:07 »
Limitless (2011)
- U nedostatku novih filmova, pogledao ponovno ovaj. Dosta okej film sa zanimljivom temom.

7.5/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18620 : 18. Listopad, 2018., 18:41 »
Ender's Game (2013)

PG-13 | 1h 54min | Action , Adventure , Fantasy | 31 October 2013 (Croatia)



★★★

Možda bi mi bolje sjeo da sam ga pogledao bez da sam umoran i distraktan ili dok je bio aktualan u kinu. Solidan film za dosadno kišno posljepodne i ništa više. Užasno spori build-up nizašto. Twist na kraju ga malo podiže, ali me je cijelo vrijeme smarala ta neka čudna i neuvjerljiva gluma. Pejsing mi je u filmu bio koma, zato me to malo i ubilo uz umor.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18621 : 18. Listopad, 2018., 19:01 »
Mission: Impossible (1996)

PG-13 | 1h 50min | Action , Adventure , Thriller | 22 May 1996 (USA)



★★★★½

Iskreno mislio sam da će mi biti njesra zato, jer pamtim serijal kako je išao prema gore sa svakim novim filmom. No odličan mi je štoviše. Naravno da ga stavljam u kontekst vremena kada su akcijski filmovi skoro pa fejlali i sa efektima i općenito. No baš mi je dobar i mladi Ethan Hunt je prejebob. Super twistovi i općenito pejsing, radnja, kraj, baš odličan film. Ovo mi je mislim treće gledanje i dosada mi je najbolje sjeo.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18622 : 18. Listopad, 2018., 19:13 »
Mission: Impossible II (2000)

PG-13 | 2h 3min | Action , Adventure , Thriller | 31 August 2000 (Croatia)



★★★½

Film ko film nije loš dapače čak mi je i prejeben. No kao Mission: Impossible film, mi je najgori u serijalu. Inače baš nepodnosim Tom Cruisovu dugu kosu; užasno me živcira s njom. Ima par fantastičnih scena, koje su čak i highlight serijala. No tek mi je u trećem gledanju i taj drugi film dosta dobar. Ima hrpetinu over the top scena koje su kul i urnebesne i sve je to zakon, no ovaj film baš prednjači sa nekim užasno nepotrebnim scenama, zato uz Ethanovu kosu ga i ne volim pretjerano. Crna ovca serijala.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18623 : 20. Listopad, 2018., 00:06 »
Le Flic de Belleville (2018)

1h 51min | Comedy | 17 October 2018 (France)



★★½

Budući da je komedija tu u potpunosti fejla, jer iako ima smješnih djelova, niti jedan nije nikakvo urlanje, ni plakanje, pa čak ni nekakvo smijanje. Ono što mi izvlači film je Omar Sy kojeg obožavam, njegova simpatičnost kao i općenito simpatičnost filma. Traje 30 minuta predugo kao prvo. Uzeli su najružnije majke Babi i Garciji. Luis Guzmán mi zna biti fantastičan u nekim filmovima, pogotovo u Narcosu. No ovdje mi je tek pod kraj filma simpatičan, a do tada jedan od najiritantnijih likova koje sam morao gledat cijeli jebeni film. Francuska komedija vidjela je puno bolje dane. Nisam dugo fejlao u cinestaru kao danas; no nisam ja birao film!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18624 : 22. Listopad, 2018., 07:47 »
Good Will Hunting (1997)

R | 2h 6min | Drama , Romance | 9 January 1998 (USA)



★★★★★

Remek djelo Afflecka i Damona. Dan danas mi nije jasno da su napisali tako dobar film. Genijalni razgovori tokom cijelog filma. Kad god vidim postmrtno Robina Williamsa mi suze dođu na oči. Nemogu ga nikako prežaliti da je otišao; pogotovo ne na takav način. Affleck mi je užasno simpatičan, no nije baš sada bio glumčina već tada, dok Matt Damon baš jest. Obavezno štivo svakom ko se smatra filmofilom. Ja sam ga sada gledao drugi put, prvi put nakon 15-ak godina. Baš vrh od filma. Volim povremeno pogledat ovak neke američke filmove devedesetih i tu atmosferu koja se kasnije već u dvijetisućetima izgubila.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18625 : 22. Listopad, 2018., 10:09 »
Čim netko spomene ovaj film meni odmah padne na pamet Finding Forrester koji mi je dosta sličan njemu.To bi se moglo vcrs pogledat.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18626 : 23. Listopad, 2018., 00:07 »
Cocktail (1988)

1h 44min | Comedy , Drama , Romance | 29 July 1988 (USA)



★★★

Neki dan započeo s dragom gledat na TV-u. Rula film sa tom nekom cheasy atmosferom, dok je istovremeno film o životnim odlukama. Pokazuje zapravo puno više o životu no što se to čini na prvi pogled. Brian Flanagan i Doug Coughlin su zapravo genijalni likovi i prejebeno mi je napravljen presjek gdje je jedan lik otišao u pravom smjeru sa životom, dok drugi nije imao te sreće. Malo sam se našao u filmu u dvije situacije i jebeno mi je što ne viđam baš to u filmovima, pogotovo romatničnim komedijama gdje iako krene veza sa ludom zaljubljenošću se desi nepotreban preljub. Baš mi je feel good i Tom Cruise je jebeno odličan u njemu.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18627 : 23. Listopad, 2018., 16:29 »
I Origins (2014)
-Biolog koji se bavi proučavanjem oka otkrije podudaranje očiju kod dvije osobe, što je statistički nemoguće.
-Dobar film.  :thumbs:

9/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18628 : 24. Listopad, 2018., 20:39 »
Mission: Impossible III (2006)

PG-13 | 2h 6min | Action , Adventure , Thriller | 4 May 2006 (Germany)



★★★★½

Prokleto dobar akcijski i jako jako dobar MI film; Odlična gluma svih likova, pogotovo odličan neprežaljeni Philip Seymour Hoffman. Tom Cruise je jebeno zrulo u ovom filmu s nekim scenama u kojima je došla do izražaja čista emocija. Ona scena kad Lindsey Farris umre mi je šokantno i nevjerojatno dobro napravljena, baš se nikako nemogu naviknut na taj prikaz smrti uz evo valjda četvrto gledanje.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18629 : 28. Listopad, 2018., 10:19 »
The Darkest Minds (2018)

PG-13 | 1h 44min | Sci-Fi , Thriller | 3 August 2018 (USA)



★★

Ajme kako me žena zatrolala s ovim. Skoro da smo to otišli prije gledat u kino. Srećom pogledao ovako. Užasno spor i meni dosadan. Možda sam bio preumoran i neispavan, no fakat me ničime nije kupio, osim zadnjom scenom. Ima još jedna scena pred kraj filma koja je dobra, ostalo mi je žešći smor.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9