HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1685524 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18645 : 09. Studeni, 2018., 20:55 »
Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

PG-13 | 2h 12min | Action , Adventure , Thriller | 14 December 2011 (Russia)

★★★★★

Mislim da mi je trenutno ovo najbolja nemoguća misija. Start s Kremlinom, Navojec, Michael Nyqvist kao negativac; uvođenje Jeremy Rennera u line-up, prejebena Paula Patton u bolesno seksipilnom izdanju. Jedino mi onaj mrtvi šejik Anil Kapoor bio naporan, no u službi je scene, pa ga mogu progutat. Taman mi dozu humora popunio Simon Pegg i Miraj Grbić kao Bogdan.

Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)

PG-13 | 2h 11min | Action , Adventure , Thriller | 30 July 2015 (Croatia)

★★★★★

Za nijansu slabiji od predhodnika zbog svega navedenog u GP-u. Isto ima svojih fantastičnih trenutaka i nevjerojatno mi je koliko je svaki film ide uzlaznom putanjom. Ilsa Faust, odnosno Rebecca Ferguson <3. Akcija savršeno over the top, zabavan u pravom trenutku, seksipilan također u pravom trenutku, film je brutalica. Možda mi je samo malo ona scena s motorom otišla u krivom smjeru, no i dalje savršeno zabavan.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18646 : 09. Studeni, 2018., 23:02 »
River Runs Red (2018)

1h 34min | Thriller | 9 November 2018 (USA)




Najlošiji film godine i uz to jedan od najlošijih filmova ikad koje sam gledao. U trenutku dowloada je imao na imdbu preko osam, pa sam ga zato i skinuo. Ja neznam tko će mi vratiti ovih 94 minuta života, ali ovo je prejebeno loše. Nikad nisam vidio da je neka glumica out of the place kao u ovom filmu. Ta žena od tog suca, žena (kineskinja) koja je udata za njega preko dvadeset godina i nakon svih tih godina još uvijek govori kao google translator. Da ne kažem da su dvije scene u filmu toliko loše izgledale i besmisleno, da ja to apsolutno nikada nisam vidio. Pod apsolutno svaku cijenu izbjeć i nikada nemojte ovo pogledat.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18647 : 10. Studeni, 2018., 00:24 »
The equalizer 2 (2018)
-Kakva je ovo filmčina. Pogledao u jednome dahu. Denzel je sabio film.

10/10  :ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18648 : 10. Studeni, 2018., 13:54 »
The Equalizer (2014)

R | 2h 12min | Action , Crime , Thriller | 25 September 2014 (Croatia)



★★★★★

Spremam se na gledanje nastavka pa da još jednom pogledam ovu vrhunsku filmčinu. Već na prvo gledanje mi je bio brutalno dobar, a na drugo gledanje mi je sjeo još bolje. Od misterioznog početka do brutalne overpower akcije. Već sam jednom spomenuo da je ovako trebao izgledat Hitman film, no nikad neće dobit taj AAA akcijski tretman. Još tada sam htio da The Equalizer ostane standalone film, no jako mi je drago što su napravili nastavak.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18649 : 10. Studeni, 2018., 17:19 »
The Equalizer 2 (2018)

R | 2h 1min | Action , Crime , Thriller | 20 July 2018 (USA)



★★★★

Toliko sam očekivao od nastavka da sam malo i razočaran. No nemogu odgonetnuti razlog koji bi bio zašto sam raočaran, baš zato jer mi film ima prejebenih scena. Prvi film mi je genijalan svake njegove sekunde, dok mi ovaj nastavak ima dosta sporog hoda koji mi ovog puta nije pasao. I dalje mi je super film, no nije dosegao razinu predhodnika. Prvi mi ima nedodirljivost John Wicka, dok je drugi odličan akcijski film, no ne u toj razini.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18650 : 26. Studeni, 2018., 22:19 »
Peppermint (2018)
-Butra se fura na John Wicka, ali slabo joj ide. :D

7/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18651 : 29. Studeni, 2018., 00:16 »
Peppermint (2018)

R | 1h 41min | Action, Drama, Thriller | 7 September 2018 (USA)



★★★

Solidan. Zapravo sam iznenađen malo ugodno. Jennifer je uvijek dobro funkcionirala kao akcijska junakinja, još od Aliasa i Electre. Da ima nekakav vizualni identitet ala Atomic Blonde ili john Wick još bi bio bolji film. No iovako je fino gledljiv. Colombiana sa Zoe Soldanom mi je bolji film ovako osvetničkog tipa. Čak i preporuke za dosadno posljepodne.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18652 : 29. Studeni, 2018., 20:13 »
Bohemian Rhapsody
Do sada među top tri najbolja filma ove godine. Zadnjih 20 minuta filma bilo je najbolje kino iskustvo ikada.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18653 : 30. Studeni, 2018., 23:47 »
A star is born (2018)
-Najbolja drama ove godine. Odlična priča, pjesme, gluma. Mislim da je zaslužio Oscara.

 :thumbs:


2.12.
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)
-Dosta lošiji od provoga dijela, ali uzet cu ga da je poveznica između početka i kraja trilogije pa ću im malo progledati kroz prste.

7/10

3.12.
The house with a clock in its walls (2018)
-Film je drlog, nisam baš oduševljen.

3/10 zbog atmosfere s početka filma.
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2018., 21:21 dinodinix »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18654 : 05. Prosinac, 2018., 14:39 »
The Nun - 6/10

- Prosječan hororac za razliku od raznoraznih ispljuvaka, ali ujedno nije nešto što ću specijalno pamtiti. Medijski je bio jako eksponiran, ali to nije opravdao. Ima ok scena, ali mislim da su općenito sve časne nedovoljno iskorištene.


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18655 : 05. Prosinac, 2018., 17:14 »
The Nun - 6/10

- Prosječan hororac za razliku od raznoraznih ispljuvaka, ali ujedno nije nešto što ću specijalno pamtiti. Medijski je bio jako eksponiran, ali to nije opravdao. Ima ok scena, ali mislim da su općenito sve časne nedovoljno iskorištene.

Ahahaahahah sorry na spamu, ali morao sam. Ovo je legendarno.  :loludara: :loludara:

 :ave:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18656 : 13. Prosinac, 2018., 20:01 »
Ahahaahahah sorry na spamu, ali morao sam. Ovo je legendarno.  :loludara: :loludara:

 :ave:

Haha neka neka. I ja vidim kako zvuči, mada onaj tko je gledao će shvatit na što se odnosi  :mrgreen:

The Predator (2018) - 4/10
-Ajme kakav ispljuvak od filma. Scenarij je blago rečeno užas, a i gluma je nikakva. Da se film ne zove Predator bi možda i mogao proći. Ovo sve govorim kao fan Predatora. Pogledao sam sve Predator i Alien vs. Predator filmove i ovo je uvjerljivo najlošiji uradak. Atmosfera je u filmu je nikakva. Zaista se nadam da neće biti nikakvog nastavka.

Searching - 8/10
Sama radnja filma nije toliko originalna, ali kad se spoji zajedno s današnjom tehnologijom dobijemo jedno osvježenje. Većina filma je snimljena na zaslonu računala/laptopa i mobitela, ali na inovativan način. Također ovaj film u velikoj mjeri pokazuje koliko smo zapravo ovisni o tehnologiji i kako dobar dio ljudi se okreće u smjeru kako vjetar puše. Zaista se čovjek može poistovjetiti sa cijelom situacijom. Mislio sam da će film otići u potpunosti u jednoj pravcu, ali drago mi je da nije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18657 : 14. Prosinac, 2018., 21:44 »
Hateful eight (2015)
Drugo gledanje, still good. Red dead redemption na Tarantinov način.
9/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18658 : 16. Prosinac, 2018., 10:19 »
Mortal engines (2018)
-Dobra ideja samo malo nedovršeno. Recimo strojevima su se trebali detaljnije pozabaviti. Tko i kako upravlja njima, žive li ljudi na njima, što rade, itd...
Doslovno su u par scena i to samo izvana prikazali strojeve koji su trebali po meni biti u prvome planu. Vjerujem da je to u knjizi dobro i detaljno opisano. U filmu su jednostavno morali izdvojiti koju minutu da to prikažu.
-Zabavno za pogledati u kinu.
7/10


Django unchained (2012)
-Drugo gledanje. Spaljen kao i svaki Tarantinov film. :D
9/10


Bad times at el royale (2018)
-Neobičan film, napet do samoga kraja.
8/10
« Zadnja izmjena: 19. Prosinac, 2018., 22:59 dinodinix »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18659 : 21. Prosinac, 2018., 22:39 »
Bohemian Rhapsody (2018)

PG-13 | 2h 14min | Biography, Drama, Music | 24 October 2018 (UK)



★★★★★ +★


Borio sam se prije dva tri tjedna da napišem osvrt nakon prvog gledanja filma, jer sam mislio da nisam dovoljno objektivan za isti ocjenit ga. Drugo gledanje me bacilo u još veće  bunilo. Prvi odlazak u kino imao sam dosta velika očekivanja i negdje na pola filma sam si mislio okej, super je, sviđa mi se jako, no nije mi bolji od Coopera i Gage; da bi druga polovica filma je kupila i zadnjih 20 minuta onog live aida, mi je možda i najbolje kino iskustvo poslje Mad Maxa u 4DX-u. Drugo gledanje ljudi moji; ja neznam kad sam bio toliko u filmu s emocijama kao sada. Od početka do kraja na drugo gledanje mi je apsolutno savršen i postao najdraži film kojeg sam gledao. Emocije su bile kudikamo izraženije i iskustvo ljepše, bolje, svaki humor, scena odmjeren savršeno. A izvedba glumaca i prije svega Malika, je van ovog svijeta. Savršen film i dostojan hommage Queenovcima i Freddyu. Fun fuct, ako vam donji dio vilice se trese od emocija duže od 20 minuta, riješenje je stavite prst ispod brade i držite ga.

#mypussymomentsatmoviestheater

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9