HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1685472 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18720 : 19. Svibanj, 2019., 13:36 »
Odgledao John Wick chapter 2 i pitam se kako je iko mogao doći na tako suludu i besmislenu priču.Čitava priča je idiot plot, a cijelo vrijeme se pitam čemu sva ta nepotrebna koreografija.Npr. čovjek se neprestano valja sa neprijateljima na podu kada to nije niti potrebno.

Pa nije đabe ju-jitstu trenirao.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18721 : 19. Svibanj, 2019., 13:57 »
..a cijelo vrijeme se pitam čemu sva ta nepotrebna koreografija.Npr. čovjek se neprestano valja sa neprijateljima na podu kada to nije niti potrebno.
Jbg ljudi svršaju na to a Hollywood daje ono što ljudi traže. Ali kad je ovako neozbiljan film u pitanju onda to i podržavam jer u suprotnom se ne bi ni po čemu izdvajao od ostalih akcija.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18722 : 19. Svibanj, 2019., 14:35 »
Batman: The killing Joke (2016)
Jocker u svom naj brutalnijem izdanju.
9/10


Batman: Mask of the Phantasm (1993)
Jedan od najboljih Batman (crtanih) filmova.
10/10
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2019., 19:37 dinodinix »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18723 : 19. Svibanj, 2019., 21:24 »
Daj ljudi izađite iz kaveza u kojem ste zarobljeni? Prestanite biti homofobi, logikofobi, fantasyfobi i slično. John Wick savršeno funkcionira u fiktivnom svijetu u kakvog su ga smjestili. Prestanite od filmova očekivat ono što nisu i počet ćete drugačije razmišljat i ekšli se zabavit gledajući takve filmove.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18724 : 20. Svibanj, 2019., 01:57 »
"The Infinity Saga"

PHASE TWO


Iron Man Three [2013] ★★★ - Bolji mi je od dvojke ali ne baš tolko da bih mu dao veću ocjenu. Svakako ima boljeg antagonistu. Obožavam Tonya, Jarvisa, IM suit, cijelu ekipu oko Tonya, Happya and Papper, ali nikako nisam zadovoljan da je ovo zadnji standalone IM film. Sva sreća pa ga ima dosta u Avengersima i kapetanovim filmovima. Svakako mi je brutalno dobro bilo vidjet ljutu i agresivnu Papper.

Thor: The Dark World [2013] ★★★★ - Uf. Jako dobar. Već sam pomalo i zaboravio na ovaj film. Malekith odličan, Loki savršen. Asgard ljepši nego u prvom djelu. Iako me Natalie manje živcira u ovom nastavku jako mi je drago da je to zadnja njezina uloga u MCU filmovima. Definitivno preobična ženska za to. Slična stvar kao i s Nortonom. Ima hrpu dobrih scena i lajkam ga.

Captain America: The Winter Soldier[2014] ★★★★ - Praktički nije nastavak na First Avenger, nego na prve Avengerse, ali nema veze. Jako dobar zapravo, sa hrpom dobrih borbi. Odlične scene s Buckyem i odlično mi je to njegovo predstavljanje u filmu. Kao što rekoh cijelo vrijeme imam dojam da gledam Avengers 1.5, ali sam toliko zadovoljan da mi to nije bitno. I baš sam s ovim filmom primjetio neke sitnice u tim starijim fazama koje se kasnije spominju ili bivaju reference napravljenje u Endgame-u ili bar par filmova prije.

Guardians of the Galaxy [2014] ★★★★½ -Dotada najugodnije neočekivano iznenađenje MCU filmova. Već ga gledam treći ili četvrti put i nikad mi ne dosadi. Genijalan od plota, likova, izgleda pa do glazbe. Dosta je bilo riskantno napravit crossover Guardiansa i Avengersa, no ovaj film je imao najbolju moguću podlogu da to bude moguće. GotG se svidio mislim apsolutno svima. Savršen smisao za humor.

Avengers: Age of Ultron [2015] ★★★★½ - Mislim da mi je na prvo gledanje puno bolje sjeo nego danas. Krivca za to vidim, jer sam gledao u 4DX-u koji sigurno multiplicira kino iskustvo. Danas iz perspektive svih ostalih filmova i običnog Blu-Ray 2D iskustva, malo sam i razočaran. Okej dobili smo Visiona, ali inače glumac kojeg jako jako volim je posudio glas Ultronu i to mi je jako loše sjelo. James Spader nije smio glumit Ultrona! Inače ovako skroz zabavan i dobar film. Nije mi drag npr. kao prvi i zadnja dva Avengera, no nije ni takvo razočaranje bez obzira što ipak malo jesam razočaran, poglavito što mi je iskustvo ovog filma palo s 4DX>2D.

Ant-Man [2015] ★★★★★ - I dan danas meni jedan od najdražih MCU filmova, pun urnebesno dobrog humora. Odlične scene parkoura, odlične scene općenito s mravima. Ma cijeli film je vizualna poslastica s boljim humorom nego hrpetina komedija kojima je to primaran posao; nasmijat gledatelja. Plus što se uvijek ložim kad filmovi nemaju letterboxd format.

Priveo i drugu fazu Infinity Sage kraju. Dosta zanimljivija je ova druga faza i sad se sve fino zahuktava.


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18725 : 27. Svibanj, 2019., 21:40 »
The Beastmaster (1982)

Uživam u ovakvim filmovima. Jest da je trash, da su efekti loši, gluma neuvjerljiva a ni akcija nije dobro režirana ali zato taj fantazijski mistizam je nešto savršeno. Ta radnja, taj svijet, ti likovi sve kao da je izašlo iz dobre RPG igre, nešto što ne možeš naći ni u jednom modernom filmu. Zanimljivo iste godine izašao i sličan ali mnogo popularniji Konan barbarin.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18726 : 27. Svibanj, 2019., 23:32 »
Eh bajo moj, 80-te su bile čisto ludilo...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18727 : 09. Lipanj, 2019., 15:15 »
Pokemon detective Pikachu (2019)
Pokemoni izgledaju ok, ostalo bas i ne.
2/10

Dragged across concrete (2019)
Dobra glumačka posada i zanimljiva radnja.
8/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18728 : 09. Lipanj, 2019., 22:07 »
John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019)

Super-assassin John Wick is on the run after killing a member of the international assassin's guild, and with a $14 million price tag on his head - he is the target of hit men and women everywhere.

R | 2h 11min | Action, Crime, Thriller | 17 May 2019 (USA) | Cinestar



★★★★★

Najveći sam fan ovog serijala i ovo sam jednostavno morao pogledat u Cinestaru. Puno sam očekivao i puno dobrog čuo. Visoki standardi ovog serijala opravdani su u ovom tećem djelu. Neke dionice su nadmašile čak i jedinicu, no generalno gledano mi je tu negdje; vjerojatno će jedinica uvijek ostati iskonska i "mjesto" gdje je sve počelo. Nisam u potpunosti mogao uživat u filmu, jer su tri glupače valjda svakih 2 minute morale reć "a isuse" ili "isuse" ili "a daj isuse". Molio sam da metak skrene s filmskog platna u njihova prekasna čela i majke mi nastavio bih gledat film kao da ništa nije bilo. Back to the movie; Halle Berry je jedina stvar koja je falila ovom serijalu! Spektakl su scene s njom i njenim psima! No definitivno nisam očekivao cliffhanger! Više napišem u temi filma.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18729 : 12. Lipanj, 2019., 22:31 »
Mission: Impossible - Fallout [2018]

Ethan Hunt and his IMF team, along with some familiar allies, race against time after a mission gone wrong.

PG-13 | 2h 27min | Action, Adventure, Thriller | 27 July 2018 (Croatia)



★★★

Kao veliki fan očekivao sam puno od ovog filma i neugodno me iznenadio. Igrom slučaja ga nisam išao gledat u kino. Dosada i najopasniji stunt Toma Cruisa i dosta impresivni zapravo. Općenito volim serijal, jer dosta briju na izbjegavanje CGI-a u scenama. Svaki film mi je kako su nastavci dolazili bio sve bolji i bolji do ovog. Nije mi se svidio ni Solomon Lane ni plot ni Henry Cavill kojeg inače jako volim. No nikako mi nije sjeo u ovoj ulozi Augusta Walkera. Rebecca Ferguson aka Ilsa Faust je velika ljubav kao i Michelle Monaghan no nisu mogle podignut mi ovaj film. Možda bude bolji na drugo gledanje, no priča i obrati između Ethana, Alan Hunleya i Erike Sloane mi je too much su probavit. Odličan akcijski, no nešto lošija nemoguća misija.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18730 : 17. Lipanj, 2019., 13:42 »
Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010)


CGI film za ljubitelje Warhammer univerzuma. Kakvi se filmovi inače prave po igrama ovo je sasvim solidno ostvarenje, ispoštovane su igre, dobro je prikazana atmosfera i ono najvažnije sa puno žestoke akcije nabijene adrenalinom. Nakon ovoga sam dobio veliku želju da zaigram Space Hulk: Deathwing  :piva:.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18731 : 17. Lipanj, 2019., 15:22 »
Izgleda ko govno iz 1997.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18732 : 17. Lipanj, 2019., 20:08 »
Izgleda ko govno iz 1997.
Izgleda kao animacija iz prosječne igre iz 2010. što je sasvim OK.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18733 : 18. Lipanj, 2019., 14:19 »
Takve su animacije izgledale i 1997.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18734 : 18. Lipanj, 2019., 19:30 »
To možda tebi ostale u sjećanju kao takve , kad se sad sjetim da sam prije 20 godina u čudu govorio za neke igre da imaju grafiku "isto pravu"  :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9