HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

• 18784 Odgovora
  • 847172 Hitova
*

metalni

• 1752
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18735 : 27. Svibanj, 2019., 23:32 »
Eh bajo moj, 80-te su bile čisto ludilo...

« Odgovori #18736 : 09. Lipanj, 2019., 15:15 »
Pokemon detective Pikachu (2019)
Pokemoni izgledaju ok, ostalo bas i ne.
2/10

Dragged across concrete (2019)
Dobra glumačka posada i zanimljiva radnja.
8/10

*

Cole

• 13314
    • CroSimRacing
« Odgovori #18737 : 09. Lipanj, 2019., 22:07 »
John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019)

Super-assassin John Wick is on the run after killing a member of the international assassin's guild, and with a $14 million price tag on his head - he is the target of hit men and women everywhere.

R | 2h 11min | Action, Crime, Thriller | 17 May 2019 (USA) | Cinestar

★★★★★

Najveći sam fan ovog serijala i ovo sam jednostavno morao pogledat u Cinestaru. Puno sam očekivao i puno dobrog čuo. Visoki standardi ovog serijala opravdani su u ovom tećem djelu. Neke dionice su nadmašile čak i jedinicu, no generalno gledano mi je tu negdje; vjerojatno će jedinica uvijek ostati iskonska i "mjesto" gdje je sve počelo. Nisam u potpunosti mogao uživat u filmu, jer su tri glupače valjda svakih 2 minute morale reć "a isuse" ili "isuse" ili "a daj isuse". Molio sam da metak skrene s filmskog platna u njihova prekasna čela i majke mi nastavio bih gledat film kao da ništa nije bilo. Back to the movie; Halle Berry je jedina stvar koja je falila ovom serijalu! Spektakl su scene s njom i njenim psima! No definitivno nisam očekivao cliffhanger! Više napišem u temi filma.

*

Cole

• 13314
    • CroSimRacing
« Odgovori #18738 : 12. Lipanj, 2019., 22:31 »
Mission: Impossible - Fallout [2018]

Ethan Hunt and his IMF team, along with some familiar allies, race against time after a mission gone wrong.

PG-13 | 2h 27min | Action, Adventure, Thriller | 27 July 2018 (Croatia)

★★★

Kao veliki fan očekivao sam puno od ovog filma i neugodno me iznenadio. Igrom slučaja ga nisam išao gledat u kino. Dosada i najopasniji stunt Toma Cruisa i dosta impresivni zapravo. Općenito volim serijal, jer dosta briju na izbjegavanje CGI-a u scenama. Svaki film mi je kako su nastavci dolazili bio sve bolji i bolji do ovog. Nije mi se svidio ni Solomon Lane ni plot ni Henry Cavill kojeg inače jako volim. No nikako mi nije sjeo u ovoj ulozi Augusta Walkera. Rebecca Ferguson aka Ilsa Faust je velika ljubav kao i Michelle Monaghan no nisu mogle podignut mi ovaj film. Možda bude bolji na drugo gledanje, no priča i obrati između Ethana, Alan Hunleya i Erike Sloane mi je too much su probavit. Odličan akcijski, no nešto lošija nemoguća misija.

*

Adam Jensen

• 2008
  • i didn't ASK fOr this
« Odgovori #18739 : 17. Lipanj, 2019., 13:42 »
Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010)

CGI film za ljubitelje Warhammer univerzuma. Kakvi se filmovi inače prave po igrama ovo je sasvim solidno ostvarenje, ispoštovane su igre, dobro je prikazana atmosfera i ono najvažnije sa puno žestoke akcije nabijene adrenalinom. Nakon ovoga sam dobio veliku želju da zaigram Space Hulk: Deathwing  :piva:.

*

Cole

• 13314
    • CroSimRacing
« Odgovori #18740 : 17. Lipanj, 2019., 15:22 »
Izgleda ko govno iz 1997.

*

Adam Jensen

• 2008
  • i didn't ASK fOr this
« Odgovori #18741 : 17. Lipanj, 2019., 20:08 »
Izgleda ko govno iz 1997.
Izgleda kao animacija iz prosječne igre iz 2010. što je sasvim OK.

*

Cole

• 13314
    • CroSimRacing
« Odgovori #18742 : 18. Lipanj, 2019., 14:19 »
Takve su animacije izgledale i 1997.

*

Adam Jensen

• 2008
  • i didn't ASK fOr this
« Odgovori #18743 : 18. Lipanj, 2019., 19:30 »
To možda tebi ostale u sjećanju kao takve , kad se sad sjetim da sam prije 20 godina u čudu govorio za neke igre da imaju grafiku "isto pravu"  :mrgreen:

« Odgovori #18744 : 22. Lipanj, 2019., 22:03 »
Od sinoc sam pod utiskom povodom filma "A Taxi Driver" iz 2017.

Film pocinje kao polu-komedija (i dobar je u tome), a zavrsava kao jedna od najbolje ispricanih dramskih potresnih prica. Dodatnu tezinu ima jer je radjeno po istinitim dogadjajima.

Do sad sam samo Memories of Murder i The Wailing ocenio ocenom 5 na sajtu "letterboxd" (medju korejskim filmovima) i evo sada ovaj, a imam ih oko 100 odgledanih na tom sajtu u evidenciji...

Vizuelno savrsenstvo, a gluma oskarovska. Bez primesa klisea koji je zaobidjen u najsirem luku.

Taj kontrast iz polu-komedije do prve trecine i brutalne drame u preostale 2/3 filma nikad nisam video.

Umesto trejlera koji je lose uradjen i nece vas bas privuci da ovo gledate niti vam pribliziti radnju filma, dacu vam mali opis.

Citat:
Vrijeme radnje se odvija tijekom mjeseca maja 1980. godine. Taksist iz Seoula kojeg glumi Song Kang-ho nalazi se u teškoj ekonomskoj situaciji. Samohrani je otac s kćerkom od jedanaest godina. Iz očaja zbog dugova za stanarinu, bez pitanja preuzima vožnju njemačkog reportera Petera. Put će ih odvesti do grada Gwangjua gdje se odvijaju velike demonstracije. Grad je zatvoren za posjetioce i novinare, ali ipak nekako uspijevaju proći pored kontrole. Ono što će vidjeti u tom gradu daleko je užasnije od bilo čega što su očekivali. Događaji kojima će prisustvovati obilježit će živote obojici za sva vremena.

Objektivno, ovo je top 5 filmova koje sam pogledao, ali mi je i top 10-15 omiljenih. Nestvaran film.

« Odgovori #18745 : 07. Srpanj, 2019., 09:02 »
Spider-Man: Away from home (2019)
-Pomalo bebasti pristup filmu. Ekipa ide na maturalac, bla bla. Još uvijek ne kuzim zasto je Spiderman klinjo, ali dobro. :D
7/10

14.7. edit-----------------

John Wick 3 (2019)
-Dobra akcija i makljaža, ali nema mi tu dubinu priče kao dvojka (s firmom itd...). Ovo je kao neki uvod za finale (idući dio). Jedva čekam vidjeti Nea i Morpheusa u akciji.  :clap:
8/10

Rocketman (2019)
-Malo mjuzikla, malo gay parade. :D
Puno mi je bolje odrađena priča o Freddiu u Bohemian rhapsody.

« Zadnja izmjena: 14. Srpanj, 2019., 16:17 dinodinix »

*

Cole

• 13314
    • CroSimRacing
« Odgovori #18746 : 26. Srpanj, 2019., 14:25 »
Shazam! (2019)

We all have a superhero inside us, it just takes a bit of magic to bring it out. In Billy Batson's case, by shouting out one word - SHAZAM - this streetwise fourteen-year-old foster kid can turn into the grown-up superhero Shazam.

PG-13 | 2h 12min | Action, Adventure, Comedy | 5 April 2019 (USA)

★★★★

Jedan od rijetkih filmova koje sam pogledao u proteklih mjesec dana, ako ne i jedini od početka do kraja. Inače Shazam nisam htio pogledat iz principa, jer sam jako hejtao look ovog superheroja i iako nisam znao apsolutno ništa o filmu, kategorički sam ga odbijao pogledat. Na kraju me toliko iznenadio svime da mi je ovo jedan od najdražih i najboljih DC filmova. Sve mi je toliko neočekivano dobro bilo, da sam ga odmah drugi dan opet pogledao. Em dobra vibra, priča, villain, em film predobro izgleda! Maknuli su se od wanna be Marvel efekta, moći, borbe i napravili pošteni lajkabilni film i to je zapravo jedini put kojim DC treba ići. Neka zaborave uopće da Marvel postoji, jer nisu maltene ni konkurencija. Preporuka za Shazam!

« Odgovori #18747 : 26. Srpanj, 2019., 17:58 »
Men in black International (2019)
Unatoč lošim kritikama iznenadio me vrlo dobar početak filma, no kasnije je to sve postalo kamilica. Kritike su opravdane. Kemija između Will Smitha i T.L.Jonesa je prejaka da ju netko i pokuša nadmašiti.
5/10 - zbog dobrog uvoda

11.8.
Aladdin (2019) - čemu mjuzikl? Ugasio ga.
Dumbo (2019) - 5/10 Očekivao sam puno više od Tim Burtona. Farell i Keaton totalno ispod nivoa.

The Truman show (1998)
Kakva filmčina. Ovo bi trebalo uvesti kao "lektiru" u osnovne škole. -----10/10
« Zadnja izmjena: 11. Kolovoz, 2019., 22:18 dinodinix »

*

Cole

• 13314
    • CroSimRacing
« Odgovori #18748 : 23. Kolovoz, 2019., 15:41 »
The 40 Year Old Virgin (2005)

R | 1h 56min | Comedy, Romance | 19 August 2005 (USA)

Goaded by his buddies, a nerdy guy who's never "done the deed" only finds the pressure mounting when he meets a single mother.

★★★½

Neki dan gledao na netflixu. Čak sam ga trebao gledat kada je bio aktualan, no nisam. Suze su mi išle dva sata. Fale mi takve komedije te malo starije. Steve Carell mi je uvijek odlčan di god glumio. A i odlična ekipa je tu - nešto mlađi Paul Rudd, Seth Rogen, pa čak i epizodnu ulogu odradio i full mladi Jonah Hill. Volim kod tih glupih komedija taj klišejizirani stil romantičnog feel good endinga.

*

Cole

• 13314
    • CroSimRacing
« Odgovori #18749 : 25. Kolovoz, 2019., 11:00 »
Foxcatcher (2014)

R | 2h 14min | Biography, Drama, Sport | 29 January 2015 (Croatia)

U.S. Olympic wrestling champions and brothers Mark Schultz and Dave Schultz join "Team Foxcatcher", led by eccentric multi-millionaire John du Pont, as they train for the 1988 Olympic Games in Seoul, South Korea, but John's self-destructive behavior threatens to consume them all.

★★★

Iako mi ga je bilo čak i dosta mučno za gledat, moram priznat kako sam jako impresioniran i izvedbom filma, pogotovo glumaca, a zapravo dosta zaintrigiran i samom pričom koja je nevjerojatna. Steve Carell je neprepoznatljiv i razvalio ulogu, al baš onako uloga karijere valjda. Channing Tatum također razvalio, i pomalo mi ga je bilo čudno vidjet onako retardiranog na početku. Iako mi se generalno smučilo od tona filma i baš je nekako hladan, opet preporučio bih ga, jer je odlično snimljen i dečki su svoje uloge razvalili.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9