HCL.HR

Igra od koje ste spavali s upaljenim svijetlima

  • 24 Odgovora
  • 11101 Hitova
Odg: Igra od koje ste spavali s upaljenim svijetlima
« Odgovori #15 : 03. Listopad, 2014., 11:23 »
prijatelju,dugo sam ja ovdje,samo nisam ništa komentiro..al ovo sam morao dok sam vidio :) pa ajd mi reci šta si ti za čovjeka ako se igrice bojiš? znači horor nemaš muda ni gledat :D nego,ajd mi napiši koja je to tako strašna igrica po tebi... i gle šta lik piše :))) točno se vidi da si neki maloljetnik koji je od mame i tate dobio komp,odigrao jednu igricu i sad tu pametuješ...daj... skim se ja uopće raspravljam,ajoj..ajd odi igrat super mario jer vidim da jedino za tu igricu znaš kad drugu nisi spomenuo dok sam te pitao :)

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Igra od koje ste spavali s upaljenim svijetlima
« Odgovori #16 : 03. Listopad, 2014., 11:46 »
@marko ajd nemoj zajebavat, gledanje horrora ili igranje horrora nema veze s tim jesil ti muškarčina ili nisi, jesil punoljetan ili nisi... Trebaš razumit da se neki ljudi više "užive" u ono što gledaju (ili igraju) i zbog toga dožive intenzivnije iskustvo. Npr. meni su horror oduvijek bili jedan od omiljenih žanrova i prije su me znali dobro prepasti (čak i da ne mogu spavat tu noć) ali sada više ne mogu (na žalost) ali to nije zato jer sam ja sada punoljetan ili veći muškarčina nego prije već zato što sam se nagledao na stotine horrora i već sam postao imun na njihove fazone jer mi je sve već viđeno. Srećom pa su tu horror igre koje me još uvijek uspijevaju prestrašiti.

Odg: Igra od koje ste spavali s upaljenim svijetlima
« Odgovori #17 : 03. Listopad, 2014., 12:04 »
ma kužim šta pričaš..iskreno,to sam napisao samo zbog ovog lika...pa i ja se uživim u igricu,al nij to strah nego kako da se izrazim..nešto što te iznenadi...i meni su horori inače najjači,njih samo i gledam.a kažem,ovo sam napiso jer mi ovaj spominje super mario a stvarno neznam ako ima koja igra koju nisam prošo...ja sam ovisnik o igranju :) sorry ako sam te snečim uvrijedio...

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Igra od koje ste spavali s upaljenim svijetlima
« Odgovori #18 : 03. Listopad, 2014., 15:54 »
TI SUPER MARIA ZOVEŠ DJEČJOM IGROM? OZBILJNO?
Ja neznma što da kažem. Ti mora da si veliki Gamer čim misliš da je Super Mario dječja igra. :tired:

P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Igra od koje ste spavali s upaljenim svijetlima
« Odgovori #19 : 03. Listopad, 2014., 16:59 »
Daj prestani. :tired:

Odg: Igra od koje ste spavali s upaljenim svijetlima
« Odgovori #20 : 03. Listopad, 2014., 17:25 »
Mene je jedna igra koju sam nedavno igrao držala napetim. Riječ je o Mass Effectu. Nije igra strašna sama po sebi, da nebi bilo zabune, već sam se samo pitao kad će mi se OPET pojaviti neki bug ili smrznuti konzola.
...e to ja zovem opakom igrom!
« Zadnja izmjena: 03. Listopad, 2014., 17:33 Emperor Ghaleon »

Odg: Igra od koje ste spavali s upaljenim svijetlima
« Odgovori #21 : 03. Listopad, 2014., 21:53 »
Outlast :wildboy:

Nije da sam spavao s upaljenim svijetlima, al' često sam punih gaća odlazio na spavanje :mrs:

*

gvags

  • *
  • 29
Odg: Igra od koje ste spavali s upaljenim svijetlima
« Odgovori #22 : 03. Listopad, 2014., 23:31 »
Zadnji put kad se se prepao je bilo kad si devesprve bio pri kraju s municijom u potpunom okruženju, jelda? :hiha:
ahhaahahahahahaha legendooo xD

Odg: Igra od koje ste spavali s upaljenim svijetlima
« Odgovori #23 : 04. Listopad, 2014., 10:47 »
prijatelju,dugo sam ja ovdje,samo nisam ništa komentiro..al ovo sam morao dok sam vidio :) pa ajd mi reci šta si ti za čovjeka ako se igrice bojiš? znači horor nemaš muda ni gledat :D nego,ajd mi napiši koja je to tako strašna igrica po tebi... i gle šta lik piše :))) točno se vidi da si neki maloljetnik koji je od mame i tate dobio komp,odigrao jednu igricu i sad tu pametuješ...daj... skim se ja uopće raspravljam,ajoj..ajd odi igrat super mario jer vidim da jedino za tu igricu znaš kad drugu nisi spomenuo dok sam te pitao :)
A full da je maloljetnik,a ima moderatora na forumu. :loludara:
Ajde da te vidimo kako igras Outlast,Daylight u 00:00 pa da vidimo onda dal se plasis.
Spusti se na zemlju!.Ovdje si niko i ništa,i uostalom kako te nije sram prepucavati se s moderatorima :wildboy: :solidus:
Btw Me666 je definitivno stariji,inteligentniji i iskusniji od tebe,to se vidi i po ponašanju i komentarima. :ementaler:
Zato prijatelju STFU!. :fpalm:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: Igra od koje ste spavali s upaljenim svijetlima
« Odgovori #24 : 04. Listopad, 2014., 11:03 »
Trošenje vremena prepucavajuć se s takvim likovima :wildboy: Uostalom, dobio je ban pa neće više :hiha: I da, Me666 nije moderator nego suradnik :winknkiss:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9