HCL.HR

Slušalice/Headseti - preporuka

  • 255 Odgovora
  • 190111 Hitova
*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #165 : 02. Kolovoz, 2017., 09:47 »
Može li se mic na cloudicama skinut? ako bih uzimao brijem da bih uzeo samo cloud.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #166 : 02. Kolovoz, 2017., 09:53 »
Može se skinut. Lijepo se odvoji i imaš i čep koji staviš na mjesto gdje idu slušalice da ništa ne uđe u konektor.
Sluške su brutalne, al zaista brutalne. Pogotovo s onim "kožnim" obrubom jer te totalno izloiraju da ništa ne čuješ, a u kompletu dobiješ i one druge spužvaste ako ti ovo ne paše. I lako se zamjene, nema potrebe za rastavljanjem, odvijačima ili takvim glupostima.


Inače Steelseries 3H su isto imale tu "kožu" koja je nakon godine dana totalno propala i počela se ljuštiti. I to je jako gadno jer ti može upast i u uho, a da ne pričam koliko je toga bilo na sve strane. Hrpa tih sitnih sranja posvuda.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #167 : 02. Kolovoz, 2017., 09:57 »
da tako mi je sada s ovima sto imam. i tako vec 2 godine. ne znam do kad ce vise biti te koze. kao da se obnavlja

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #168 : 02. Kolovoz, 2017., 10:03 »
Također preporuka za HyperX Cloud II. Jedini minus je taj što su toliko dobre da ih želim po cijeli dan nositi.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #169 : 02. Kolovoz, 2017., 10:08 »
mislim da ipak onda neću te :( . imam dosta obaveza a ne mogu to sve sa slusalicama.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #170 : 02. Kolovoz, 2017., 12:54 »
Pozdrav ekipa,
Zanima me preporuka vasa slusalica do maks cijene 400-500 kn, primarno koristim ovako svakodnevno za slusanje muzike, a pomalo kad igram nesto na kompu, pa ako mi mozete preporuciti 2-3 modela, prije sam bio u toku sa raznim gaming stvarima, sad manje pa ne znam cega sve ima novoga i zanimljivog da je vrijedno platiti. Jedini naglasak bi stavio na to da volim kad su jastucici za usi veci malo, kad prekriju cijelo uho, ne volim one manje kaj nazuljaju.

Hvala  :piva:

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #171 : 02. Kolovoz, 2017., 13:06 »
Jel imao neko iskustvo koristiti Logitech G230 i Roccat Ranga?Zanima me koja je bolja opcija.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #172 : 02. Kolovoz, 2017., 13:11 »
Pozdrav ekipa,
Zanima me preporuka vasa slusalica do maks cijene 400-500 kn, primarno koristim ovako svakodnevno za slusanje muzike, a pomalo kad igram nesto na kompu, pa ako mi mozete preporuciti 2-3 modela, prije sam bio u toku sa raznim gaming stvarima, sad manje pa ne znam cega sve ima novoga i zanimljivog da je vrijedno platiti. Jedini naglasak bi stavio na to da volim kad su jastucici za usi veci malo, kad prekriju cijelo uho, ne volim one manje kaj nazuljaju.

Hvala  :piva:


Gaming modeli slušalica i glazba ne idu u isti koš... Za glazbu imaš profi slušalice i firme i na njima nemaš mikrofon. Ali ti je cjenovni rang prenizak za nešto kvalitetnije. Za početak se moraš odlučiti ili glazba ili gaming. Ima solidnih gaming slušalica u tom cijenovnom rangu.
Gaming je često puta više usmjeren na baseve, a ponegdje i na visokotonce, dok je kod glazbe obrnuto i ima veći balans.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #173 : 02. Kolovoz, 2017., 13:25 »
pa mislim da gaming slusalice od 400/500 kn mogu zadovoljiti potrebe slusanja glazbe.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #174 : 02. Kolovoz, 2017., 13:29 »
Pozdrav ekipa,
Zanima me preporuka vasa slusalica do maks cijene 400-500 kn, primarno koristim ovako svakodnevno za slusanje muzike, a pomalo kad igram nesto na kompu, pa ako mi mozete preporuciti 2-3 modela, prije sam bio u toku sa raznim gaming stvarima, sad manje pa ne znam cega sve ima novoga i zanimljivog da je vrijedno platiti. Jedini naglasak bi stavio na to da volim kad su jastucici za usi veci malo, kad prekriju cijelo uho, ne volim one manje kaj nazuljaju.

Hvala  :piva:


Gaming modeli slušalica i glazba ne idu u isti koš... Za glazbu imaš profi slušalice i firme i na njima nemaš mikrofon. Ali ti je cjenovni rang prenizak za nešto kvalitetnije. Za početak se moraš odlučiti ili glazba ili gaming. Ima solidnih gaming slušalica u tom cijenovnom rangu.
Gaming je često puta više usmjeren na baseve, a ponegdje i na visokotonce, dok je kod glazbe obrnuto i ima veći balans.

Ma da nisam napisao, al ono nisam ja sad neka fina guza, skromno mi nes treba u tom cjenovnom rangu sta ce i gaming solidan biti i muzika cisto za slusanje tek toliko, ne treba zaista nista prejako u nekom segmentu.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #175 : 02. Kolovoz, 2017., 13:38 »
pa mislim da gaming slusalice od 400/500 kn mogu zadovoljiti potrebe slusanja glazbe.


Ni HyperX Cloud II koji je sada nešto preko 100€ nije dovoljno dobar kada ga usporediš s istim cijenovnim rangom kod Senheisera ili drugih marki koji su baš za glazbu.


@Glupanoid
nisi ništa napisao za mikrofon. Treba, ne treba? Pretpostavljam da tražiš slušalice s "normalnim" 3,5' konektorom, a ne s USBom?


*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #176 : 02. Kolovoz, 2017., 13:52 »
Ni HyperX Cloud II koji je sada nešto preko 100€ nije dovoljno dobar kada ga usporediš s istim cijenovnim rangom kod Senheisera ili drugih marki koji su baš za glazbu.

Naravno, hocu reci samo da nece biti nezadovoljan zvukom iz takvih slusalica ako casual slusa glazbu po YT, za sto sam pretpostavio da mu treba. Pustimo sad to.

Što se tiče sennheisera, gledam tipa HD451. Čitao sam, pa i na ovom forumu, da taj niži rang i nije nešto. Hajmo reći da sam u sličnoj situaciji kao i Glupanoid. Volim zaigrat igre ali više slušam glazbu, a mikrofon ne znam kad sam zadnji put koristio. Više je ostala navika iz davnih dana svakodnenog TS-a.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #177 : 02. Kolovoz, 2017., 14:28 »
Ma pola stvari zaboravim napisat, velim, skroz sam ispo iz tog svega pa se ne sjetim, al ono, ak ima mikrofon veeeliki plus naravno, vjerojatno cu pricat s frendovima dok igramo nesto, prije sam imao neke one alpha su se zvala samo se toga mogu sjetiti, ali jako dobre, puknule su nakon nekog vremena pa sam sada bez icega i trazim nes.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #178 : 02. Kolovoz, 2017., 14:40 »
A ja bih Vam onda zaista preporučio HyperX Cloud II, a pošto je kolegi Glupanoid-u skuplje, onda za njega Cloud Core

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #179 : 02. Kolovoz, 2017., 16:05 »
Meni je nekako bitnija kvaliteta mic-a i sama kvaliteta zvuka nego udobnost i izrada pa me zanima što bio bio bolji izbor između.
Roccat Ranga
HyperX Stinger
Logitech G230
Zasada su recenzije pomješane a gotovo uvjek mi se cini da G230 ima bolji mic?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9