HCL.HR

Kako ste došli do HCL-a?

• 414 Odgovora
  • 179550 Hitova
*

TST

• n00b
  • 1
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #260 : 07. Kolovoz, 2014., 20:31 »
Gledo zzumchea

*

ksyStojan

• n00b
  • 0
« Odgovori #261 : 15. Kolovoz, 2014., 16:50 »
bilo je to tamo prije 2-3god kada sam na 24sata ugledao gameplay gas guzzlersa combat carnage-a bete i novinar u vjesti ostavio link portala. Kada sam vidio hr gaming portal poceo sam citat recenzije nekih igara koje sam tjekom vremena propustio. Svaki dan sam navraco i cito recenzije cak i do 3-4 god starosti. Strasno mi se svidjelo kako hcl ozbiljno shvaca svoj posao i ostavljajuci priliku za salu i njihov  predobar smisao za humor pogotovo "igor". rezultat=uvjek vjerni hcl-u :piva:   
--k-$-y--

*

CROguys

• *
  • 117
  • He is Keyser Sose!!!!
« Odgovori #262 : 15. Kolovoz, 2014., 17:01 »
Dugo sam gledao kanal.
GTA,Slender,Mgs 3-4,Walking Dead,Halo,Arkham...

*

TarikC7

• n00b
  • 2
    • FG-RP
« Odgovori #263 : 17. Rujan, 2014., 21:41 »
Naisao na link na netu i uletio \:D/

« Odgovori #264 : 01. Listopad, 2014., 08:34 »
Sazno sam za HCL preko inozemnih gaming portala,tj. ne,lažem...surfo sam davno prije po Gamespotu i reko,pa čovječe,mora da i mi u HR imamo portal na naškom jeziku :hihi:
i eto,uvjerih se kako ekipa iz HCL-a svakodnevno marljivo radi kako bi nas obradovala novim vijestima iz gaming svijeta...i HCL,hvala vam na tome! :-)

*

trucblabla

• n00b
  • 4
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)
« Odgovori #265 : 15. Listopad, 2014., 13:46 »
Ja sam preko zzumcheta naisao na HCL tacnije preko minecraft servera :mrgreen: :mrgreen:
CAOPOZ!!112

« Odgovori #266 : 25. Listopad, 2014., 20:22 »
Ja sam trazio mafia 2 od gamereporta recenziju i nasao od hcl. A vidio sam da imate hr.recenzije i evo me
A sjecam se da sam prije uzimao sifre za gta sa

*

bratec

• n00b
  • 1
« Odgovori #267 : 04. Studeni, 2014., 19:35 »
Slučajno sam tražio recenziju i naleti na vas i odmah sam se registriro

*

goat

• *
  • 10
« Odgovori #268 : 29. Prosinac, 2014., 18:47 »
Naiso sam slucajno na neki video i poceo gledati, gledam jedno godinu dana, i eto tek sam juce napravio racun ovdee :bonk:

« Odgovori #269 : 30. Prosinac, 2014., 20:03 »
Stalno sam gi viđo na youtubu dok nisam subscribo :)
CPU: AMD A8 X4 5600K, 3600 MHz
CPU Cooler: Stock
GPU: AMD Radeon R7 260 1GB
RAM: 8GB DDR3
Motherboard: Asus A55BM-E FM2+
PSU: Cooler Master Extreme Power Plus 500W
HDD: Western Digital 1TB SATA 3
Case: Cooler Master K350

*

mrmiki

• n00b
  • 3
  • DKG
« Odgovori #270 : 05. Siječanj, 2015., 16:27 »
Neko od prijatelja na FB je sherovao ili lajkovao neku recenziju i poceo sam da pratim, pa sam dosao i na forum da se malo druzimo ;)

*

sas.T

• *
  • 67
« Odgovori #271 : 06. Siječanj, 2015., 17:40 »
Youtube.
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

*

hyper91

• n00b
  • 1
« Odgovori #272 : 10. Siječanj, 2015., 19:44 »
Ja preko kolege, zainteresovan sa informatiku igrice , pa to kod njega i kod kuce izucavao . Nakon toga svega stric mi lajkao ovaj portal i ja tako dodjem ovdje gdje jesam :P

*

LovroKiller

• *
  • 85
  • Say what you don't say.
« Odgovori #273 : 15. Siječanj, 2015., 19:43 »
Trebao sam za kemiju napraviti nešto u vezi klorovodične kiseline, a pošto volim provoditi vrijeme u svijetu gaminga, naletio sam na ovu stranicu HCL.hr. Malo smiješno ali eto haha :mrs:
PSN: Lovro_Killer

*

bckeyME

• n00b
  • 0
  • M.O.B.
« Odgovori #274 : 17. Siječanj, 2015., 23:38 »
City of Angels partnerstvo, odatle se zaljubio u video klipove na youtube kanalu i na redu je forum.

« Odgovori #275 : 09. Veljača, 2015., 21:09 »
Od kad ste poceli saradnju sa starim GeForce SAMP forumom...od tad promjenio par profila jer nisam nesto aktivan bio

PS: postoji li nacin da se korisnicko ime promijeni?
« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2015., 21:16 RedMan »

*

majne89

• *
  • 56
  • Budi svoj!
« Odgovori #276 : 17. Veljača, 2015., 11:52 »
Prije 3 ili 4 godine gledao sam na Youtubeu Gta San Andreas gameplaya kako prelaze neke misije, pa Call of duty i još podosta ostalih tada najpopularnijih igrica te sam si mislio da valjda  postoji neki naš gaming portal koji radi takve i slične stvari pa napišem na google neku igru i review hrvatska (jer sam zaboravio naš prijevod) kad ono vas mi izbaci kao prvi pick i otada vas pratim. Nisam se prije htio prijaviti na hcl nforum ni pretplatiti na Youtube kanal zato jer sam imao krš od kompa na kojem sam mogao igrati FM-ove u 2d ili Counter strike ili Call of duty 1  te nisam bio kompetativan da realno  komentiram i ocjenjujem nove igre te da glasam u Zlatnom dabru. Međutim situacija se promijenila pa vas sada mogu pratiti, komentirati i ostale stvari raditi jer uskoro ću si kupit novi komp.

*

iris94

• 645
« Odgovori #277 : 17. Veljača, 2015., 14:19 »
Zanimalo me na youtube, da li ima neko na nešem jeziku da recenzira, i naiđem na vas. Pored vas još kupujem i Screen Fun, ali ne pratim portal njihov. Još kad bi ste i vi krenuli raditi fizičke kopije magazina prešao bi i tu na vas \:D/

*

Bredli

• n00b
  • 2
« Odgovori #278 : 19. Veljača, 2015., 15:27 »
Dosao tako sto ukucam naziv igre recenzija, i nekako ste preko stele namjestili da google uvijek vas prve izbaci.

Inace stranica je odlicna, vijesti, youtube komentari,..., recenzije lijepo upakovane, ali previse se pretjeruje, a cesto i prepisuje od ostalih.

Mnogo igara sam nasao sa katastrofalno visokim ocjenama, a igre realno to i ne zasluzuju.
Evo primjer, ovih dana sam igrao prvi put Call of Duty Ghost i 10 puta je bolji od Black Ops dvojke, a kod vas recenzije pocinje da su ta 2 naslova trebala zamijeniti datum izlaska.
To samo lud covjek moze reci, ili onaj koji prepisuje sa metacriticsa.

Dalje, Metro dobiva 90, a igra ima hronicni problem sa osvijetljenjem, a znamo koliko je to bitno u mracnim igrama, naprosto je Metro neigriv u takvim uslovima, da ne pricamo o plasticnim zivotinjama koje nikako ne reaguju na udare metka, nego nakon ispaljenih 20 komada jednostavno se prestanu kretati.

F.E.A.R 3 je kod vas dobio cak 83, a graficki i tehnicki je bolje izgledao kec koji izasao 6 godina prije.
Igra prepuna bugova sa katastrofalnim AI, te grafickim karakteristikama 7 godina prije, 83 hehehe.

Zadnji primjer je Dying Light, ta igra ne moze vise od 80, pa ni u snovima u kojima pisac ocito zivi.

Jos je tu propusta koliko hoces, no ne da mi se pisati, kod vas igra ili potpuno krahira, ili dobije i previse, e ne moze to tako.:ne:

*

StreetFigter88

• **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
« Odgovori #279 : 19. Veljača, 2015., 16:20 »
Ukucao CIV 5 reca i mađija... \:D/
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9