HCL.HR

Kako ste došli do HCL-a?

  • 413 Odgovora
  • 241455 Hitova
*

mrmiki

  • n00b
  • 3
  • DKG
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #270 : 05. Siječanj, 2015., 16:27 »
Neko od prijatelja na FB je sherovao ili lajkovao neku recenziju i poceo sam da pratim, pa sam dosao i na forum da se malo druzimo ;)

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #271 : 06. Siječanj, 2015., 17:40 »
Youtube.
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

*

hyper91

  • n00b
  • 1
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #272 : 10. Siječanj, 2015., 19:44 »
Ja preko kolege, zainteresovan sa informatiku igrice , pa to kod njega i kod kuce izucavao . Nakon toga svega stric mi lajkao ovaj portal i ja tako dodjem ovdje gdje jesam :P

*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #273 : 15. Siječanj, 2015., 19:43 »
Trebao sam za kemiju napraviti nešto u vezi klorovodične kiseline, a pošto volim provoditi vrijeme u svijetu gaminga, naletio sam na ovu stranicu HCL.hr. Malo smiješno ali eto haha :mrs:
PSN: Lovro_Killer

*

bckeyME

  • n00b
  • 0
  • M.O.B.
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #274 : 17. Siječanj, 2015., 23:38 »
City of Angels partnerstvo, odatle se zaljubio u video klipove na youtube kanalu i na redu je forum.

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #275 : 09. Veljača, 2015., 21:09 »
Od kad ste poceli saradnju sa starim GeForce SAMP forumom...od tad promjenio par profila jer nisam nesto aktivan bio

PS: postoji li nacin da se korisnicko ime promijeni?
« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2015., 21:16 RedMan »

*

majne89

  • *
  • 56
  • Budi svoj!
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #276 : 17. Veljača, 2015., 11:52 »
Prije 3 ili 4 godine gledao sam na Youtubeu Gta San Andreas gameplaya kako prelaze neke misije, pa Call of duty i još podosta ostalih tada najpopularnijih igrica te sam si mislio da valjda  postoji neki naš gaming portal koji radi takve i slične stvari pa napišem na google neku igru i review hrvatska (jer sam zaboravio naš prijevod) kad ono vas mi izbaci kao prvi pick i otada vas pratim. Nisam se prije htio prijaviti na hcl nforum ni pretplatiti na Youtube kanal zato jer sam imao krš od kompa na kojem sam mogao igrati FM-ove u 2d ili Counter strike ili Call of duty 1  te nisam bio kompetativan da realno  komentiram i ocjenjujem nove igre te da glasam u Zlatnom dabru. Međutim situacija se promijenila pa vas sada mogu pratiti, komentirati i ostale stvari raditi jer uskoro ću si kupit novi komp.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #277 : 17. Veljača, 2015., 14:19 »
Zanimalo me na youtube, da li ima neko na nešem jeziku da recenzira, i naiđem na vas. Pored vas još kupujem i Screen Fun, ali ne pratim portal njihov. Još kad bi ste i vi krenuli raditi fizičke kopije magazina prešao bi i tu na vas \:D/

*

Bredli

  • n00b
  • 2
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #278 : 19. Veljača, 2015., 15:27 »
Dosao tako sto ukucam naziv igre recenzija, i nekako ste preko stele namjestili da google uvijek vas prve izbaci.

Inace stranica je odlicna, vijesti, youtube komentari,..., recenzije lijepo upakovane, ali previse se pretjeruje, a cesto i prepisuje od ostalih.

Mnogo igara sam nasao sa katastrofalno visokim ocjenama, a igre realno to i ne zasluzuju.
Evo primjer, ovih dana sam igrao prvi put Call of Duty Ghost i 10 puta je bolji od Black Ops dvojke, a kod vas recenzije pocinje da su ta 2 naslova trebala zamijeniti datum izlaska.
To samo lud covjek moze reci, ili onaj koji prepisuje sa metacriticsa.

Dalje, Metro dobiva 90, a igra ima hronicni problem sa osvijetljenjem, a znamo koliko je to bitno u mracnim igrama, naprosto je Metro neigriv u takvim uslovima, da ne pricamo o plasticnim zivotinjama koje nikako ne reaguju na udare metka, nego nakon ispaljenih 20 komada jednostavno se prestanu kretati.

F.E.A.R 3 je kod vas dobio cak 83, a graficki i tehnicki je bolje izgledao kec koji izasao 6 godina prije.
Igra prepuna bugova sa katastrofalnim AI, te grafickim karakteristikama 7 godina prije, 83 hehehe.

Zadnji primjer je Dying Light, ta igra ne moze vise od 80, pa ni u snovima u kojima pisac ocito zivi.

Jos je tu propusta koliko hoces, no ne da mi se pisati, kod vas igra ili potpuno krahira, ili dobije i previse, e ne moze to tako.:ne:

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #279 : 19. Veljača, 2015., 16:20 »
Ukucao CIV 5 reca i mađija... \:D/
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #280 : 19. Veljača, 2015., 16:24 »
Dosao tako sto ukucam naziv igre recenzija, i nekako ste preko stele namjestili da google uvijek vas prve izbaci.

Inace stranica je odlicna, vijesti, youtube komentari,..., recenzije lijepo upakovane, ali previse se pretjeruje, a cesto i prepisuje od ostalih.

Mnogo igara sam nasao sa katastrofalno visokim ocjenama, a igre realno to i ne zasluzuju.
Evo primjer, ovih dana sam igrao prvi put Call of Duty Ghost i 10 puta je bolji od Black Ops dvojke, a kod vas recenzije pocinje da su ta 2 naslova trebala zamijeniti datum izlaska.
To samo lud covjek moze reci, ili onaj koji prepisuje sa metacriticsa.

Dalje, Metro dobiva 90, a igra ima hronicni problem sa osvijetljenjem, a znamo koliko je to bitno u mracnim igrama, naprosto je Metro neigriv u takvim uslovima, da ne pricamo o plasticnim zivotinjama koje nikako ne reaguju na udare metka, nego nakon ispaljenih 20 komada jednostavno se prestanu kretati.

F.E.A.R 3 je kod vas dobio cak 83, a graficki i tehnicki je bolje izgledao kec koji izasao 6 godina prije.
Igra prepuna bugova sa katastrofalnim AI, te grafickim karakteristikama 7 godina prije, 83 hehehe.

Zadnji primjer je Dying Light, ta igra ne moze vise od 80, pa ni u snovima u kojima pisac ocito zivi.

Jos je tu propusta koliko hoces, no ne da mi se pisati, kod vas igra ili potpuno krahira, ili dobije i previse, e ne moze to tako.:ne:

Dobrodošao na internet :piva:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #281 : 19. Veljača, 2015., 16:59 »
Dosao tako sto ukucam naziv igre recenzija, i nekako ste preko stele namjestili da google uvijek vas prve izbaci.

Igore, ajd mi daj broj od Sergeya ili Larrya da ne moram SEO raditi nego da me oni odmah stave na prvo mjesto. :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #282 : 19. Veljača, 2015., 17:16 »
Kakav lik. :hihi:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #283 : 19. Veljača, 2015., 17:42 »
Dosao tako sto ukucam naziv igre recenzija, i nekako ste preko stele namjestili da google uvijek vas prve izbaci.

Igore, ajd mi daj broj od Sergeya ili Larrya da ne moram SEO raditi nego da me oni odmah stave na prvo mjesto. :wildboy:

Ma posvađali smo se u međuvremenu, nismo si više dobri. :wildboy:

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #284 : 02. Ožujak, 2015., 22:37 »
Ne mogu se točno sjetit ali veoma moguće da je gamescom konvencija 2013 video bila pa sam naletio na to. Sveusvemu, mozda sam i guglo neki domaci gaming portal jer onaj gamers.ba sam prerasto i kad sam klinac bio u što se pretvorio. Nadam se boljem iskustvu ovdje :)
The blood of youth is bubbling back..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9