HCL.HR

Kako ste došli do HCL-a?

  • 413 Odgovora
  • 241497 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #315 : 07. Kolovoz, 2015., 08:13 »
Sjecam se da sam bio na nekom info portalu tipa net.hr, index.hr ili tako neki i onda je bila rubrika o igrama gdje je bio post na HCL.hr, zajedno s recenzijom, linkom na istu i linkom na YT video. Odmah kada sam prvi put dosao znao sam da je to to.
Ono sto mi se isto jako svidja su recenzije i pregledi hardware komponenti, kako novih konzola i dodataka za njih, tako i za PC.
Bilo bi cool kada bi jednom mjesecno bio neki malo veci hard test ili pregled novosti.

Upravo nam dolazi nova serija 6xxx Intel Core procesora, DDR4 memorija novi cipset za maticne ploce 170, itd itd...

Sjecam se u Hackeru kada je bila tema u vezi novog grafickog cura GeForce 3, kao i tema LCD monitora koji su tada 17'' u 4:3 formatu kostali po 6000 kn, pitao sam se dali cu ikada imati tako sta, kad gle sad 24'' LCD za 1000 kn haha. Vremena se mjenjaju...

Definitivno nam je u planu posevetiti malo više vremena raznim hardverim temama. :piva:

Btw, vidim da voliš dobri stari Hacker, a mi smo ti taman nekako i krenuli kada se Hacker raspao - prije nekih 12 godina smo se družili na hacker.hr forumu, on se raspao, pa smo odlučili uzet stvar u svoje ruke i napravit vlastiti gaming portal s forumom. I eto, nekako se to sve razvilo to portala kakav imamo danas.

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #316 : 07. Kolovoz, 2015., 20:23 »
Da li je moguce da sam ja davno nekada vas vidio(vas klip) na televiziji tipa hrt1-2 ili nesto tako :D?

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #317 : 07. Kolovoz, 2015., 22:48 »

Definitivno nam je u planu posevetiti malo više vremena raznim hardverim temama. :piva:

Btw, vidim da voliš dobri stari Hacker, a mi smo ti taman nekako i krenuli kada se Hacker raspao - prije nekih 12 godina smo se družili na hacker.hr forumu, on se raspao, pa smo odlučili uzet stvar u svoje ruke i napravit vlastiti gaming portal s forumom. I eto, nekako se to sve razvilo to portala kakav imamo danas.

Vec imate dosta toga po pitanju hw tema, od grafičkih kartica i laptopa do unboxinga PS4 konzole i to dva puta lol
Samo nastavite u tom stilu :thumbs:

Šteta što vam je trebalo 12 godina da dostignete ovo što ste sada, put zasigurno nije bio nimalo lagan, možda da ste dobili licencu na hacker.hr domenu, stvari bi vjerojatno u samom startu bile kao što su sada po pitanju posjetitelja, a da je tako bilo, danas bi ste bili ''Blakanski IGN'' još 10 puta veći i posjećeniji nego sada, ali nećemo o tome što bi bilo kad bi bilo... ono što je važno jest to da je HCL.hr definitivno na jako dobrom putu i to je ono bitno.

Davnih dana sam i ja bio članom hacker foruma pod nickom CleaNNer ali zbog ograničenosti pristupa internetu u to vrijeme, nisam bio baš prečesto aktivan...
Lijepo je što je ovakav potral iznikao upravo pod utjecajem domaćeg časopisa i često recenzije uvelike podsjećaju na Hackerove iz doba dok je Žiberg bio urednik.

Mislim da ne treba spominjati recenziju StarCraft 1 od strane Damira Đ Rukavine i njegovih 83% ako me sjećanje dobro služi, a igra je nacionalni sport u Koreji i stekla horde obožavatelja. Zanimljivo da gospodin dotični recenzent igre tokom recenzije nije rekao apsolutno ništa loše o samoj igri, već dapače...
Slično je s vašom recenzijom igre Witcher 3 hehe

U recenzijama vam fali samo još dobrog zdravog humora ispod screnshota, tipa: Far Cry scena gdje dva lika naoružana do zuba prekrivena krvlju trče prema vama, a ispod komentar u stilu: ''Jozo i Miro nezadovoljni stanjem u državi...'' :loludara: to je ono što je Hacker bio!

Ali zato su vaši gameplay i komentar video radovi vrhunski, još kad bi se i Vjeran Nagy malo više uključio bilo bi još bolje :piva:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #318 : 08. Kolovoz, 2015., 08:59 »
Da li je moguce da sam ja davno nekada vas vidio(vas klip) na televiziji tipa hrt1-2 ili nesto tako :D?

A moguće da si ulovio nešto na Playomaniji dok je još bila živa - to ti je bilo na Max TV-u.

Tako što si to ulovio na TV-u si došao do nas ovdje na forum, ili?

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #319 : 09. Kolovoz, 2015., 15:21 »
Prvo dosao na forum pa youtube kanal, onda sam prestao ulaziti na forum i slabije koristio pc i zaboravim sve detalje starog naloga :(

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #320 : 10. Kolovoz, 2015., 08:05 »

Definitivno nam je u planu posevetiti malo više vremena raznim hardverim temama. :piva:

Btw, vidim da voliš dobri stari Hacker, a mi smo ti taman nekako i krenuli kada se Hacker raspao - prije nekih 12 godina smo se družili na hacker.hr forumu, on se raspao, pa smo odlučili uzet stvar u svoje ruke i napravit vlastiti gaming portal s forumom. I eto, nekako se to sve razvilo to portala kakav imamo danas.

Vec imate dosta toga po pitanju hw tema, od grafičkih kartica i laptopa do unboxinga PS4 konzole i to dva puta lol
Samo nastavite u tom stilu :thumbs:

Šteta što vam je trebalo 12 godina da dostignete ovo što ste sada, put zasigurno nije bio nimalo lagan, možda da ste dobili licencu na hacker.hr domenu, stvari bi vjerojatno u samom startu bile kao što su sada po pitanju posjetitelja, a da je tako bilo, danas bi ste bili ''Blakanski IGN'' još 10 puta veći i posjećeniji nego sada, ali nećemo o tome što bi bilo kad bi bilo... ono što je važno jest to da je HCL.hr definitivno na jako dobrom putu i to je ono bitno.

Davnih dana sam i ja bio članom hacker foruma pod nickom CleaNNer ali zbog ograničenosti pristupa internetu u to vrijeme, nisam bio baš prečesto aktivan...
Lijepo je što je ovakav potral iznikao upravo pod utjecajem domaćeg časopisa i često recenzije uvelike podsjećaju na Hackerove iz doba dok je Žiberg bio urednik.

Mislim da ne treba spominjati recenziju StarCraft 1 od strane Damira Đ Rukavine i njegovih 83% ako me sjećanje dobro služi, a igra je nacionalni sport u Koreji i stekla horde obožavatelja. Zanimljivo da gospodin dotični recenzent igre tokom recenzije nije rekao apsolutno ništa loše o samoj igri, već dapače...
Slično je s vašom recenzijom igre Witcher 3 hehe

U recenzijama vam fali samo još dobrog zdravog humora ispod screnshota, tipa: Far Cry scena gdje dva lika naoružana do zuba prekrivena krvlju trče prema vama, a ispod komentar u stilu: ''Jozo i Miro nezadovoljni stanjem u državi...'' :loludara: to je ono što je Hacker bio!

Ali zato su vaši gameplay i komentar video radovi vrhunski, još kad bi se i Vjeran Nagy malo više uključio bilo bi još bolje :piva:

Vidiš stvarno, 12 godina radimo sveukupno, ali HCL kao HCL je star 10 godina. Svejedno, hvala za lijepe riječi :ementaler:

Mislim da te se čak i sjećam sa Hacker foruma, baš si za avatar imao ikonu CCleannera jelda?

Eh i što se tiče Damira i njegovih 83/100 za StarCraft... nevjerojatno koliko se za tu recenziju pročulo kao da je čovjek nešto "fulao" :) Recenzent je tu da da svoje educirano mišljenje, svoj jedinstven uvid u to nešto što recenzira kao netko tko je iskusan s tom tematikom... on je svoje mišljenje dao s tom ocjenom, to je sigurno prošlo i kroz urednika koji se također složio s tom ocjenom i eto - 83/100 za StarCraft. No big deal :)  Ali evo valjda 20 godina kasnije svi još pričaju o tome kao o nekoj grešci :) To što je igra postala nacionalni sport u jednoj zemlji i ima horde obožavatelja ne znači baš puno za njegovu ocjenu igre. League of Legends, mnogi će se složiti, nije baš savršen i ne zaslužuje baš najviše ocjene pa je i popularniji od Starcraft :)

Evo, išao sam baciti pogled na Metascore prvog Starcrafta sada, ima 88/100, nije baš neka razlika od Damirovih 83 :)



Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #321 : 10. Kolovoz, 2015., 11:12 »
Pa dosadno bilo,listam ja na Net.hr i vidim neka recenzija za Payday 2.Davno je to bilo al tek sad poceo koristit.Udjem pogledam video i vidim imaju ovi forum neki..i evo me sad
« Zadnja izmjena: 10. Kolovoz, 2015., 11:24 RIĆMA »

*

Dominik1505

  • n00b
  • 0
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #322 : 21. Kolovoz, 2015., 12:22 »
Ja sam bez veze gledao Gta V na Youtubeu i nasao sam vas :D:D

*

Shevall

  • n00b
  • 0
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #323 : 27. Kolovoz, 2015., 17:47 »
Ja za HCL srw znam većod prve sezone,ali tek nedavno sam se registrovao na forum zbog toga što sam prije imao jako spor net!

*

DamagedZ

  • n00b
  • 0
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #324 : 05. Rujan, 2015., 09:47 »
Za HCL sam saznao preko youtube-a tj, preko HCL youtubera, legendarni zzumche i svi ostali pratim HCL jos od kad su SpacePig i Marty bili admini :)

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #325 : 06. Rujan, 2015., 10:17 »
saznao sam davno za vas. Još puno prije nego šta sam se rego. Vjerojatno sam guglao nešto o nekoj igri ili neki shit i tako došo do vas :solidus:

*

HardWorker

  • *
  • 11
  • F.U.B.A.R.
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #326 : 21. Rujan, 2015., 11:30 »
Došao sam pješice do HCL.hr-a drugi put, a prvi put putem interneta!: clap: \:D/

*

Accelous

  • n00b
  • 0
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #327 : 26. Rujan, 2015., 09:11 »
gta 5 glupiranje 3 dio \:D/

*

kajle

  • *
  • 55
  • Youtuber
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #328 : 28. Rujan, 2015., 17:10 »
Na youtubeu pre oko 3 godine ;)

*

Jozoo.

  • *
  • 19
  • Soccer is a magical game !
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #329 : 18. Listopad, 2015., 09:18 »
Tražio neke domaće ljude šta snimaju gameplay-e, i naletio na HCL.hr .. :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9