HCL.HR

Predložite nove mogućnosti za HCL forum

  • 191 Odgovora
  • 57135 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #150 : 06. Kolovoz, 2013., 09:06 »
Ja bih predložio da svake sedmice bude postavljena neka nova anketa (koja bi imala svoj podforum), a pitanja mogu biti raznog tipa npr. "ko je bolji po vašem mišljenju CoD vs BF (ili PES vs FIFA)" ili tako što. Bilo bi zanimljivo vidjet rezultate na neka pitanja koja izazivaju najviše rasprava, i nakon konačnih rezultata vaša stručna analiza (i naši komentari :mrgreen:). A obzirom kad bi svake sedmice bilo novo pitanje mogli bi dosta zanimljivih pitanja analizirat. Vjerujem da bi se većina kolega forumaša voljeli da imaju ovu mogućnost.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #151 : 06. Kolovoz, 2013., 09:18 »
Takva ideja je čak postojala ... i razvijena je tehnička strana iza ideje  - anketa bi bila cijelo vrijeme prisutna s desne strane foruma i bila bi vezana uz određenu temu otvorenu u Gaming kultura podforumu kojoj se može lako pristupiti ako netko želi komentirati anketu dok se skupljaju glasovi, tj. raspravljati na temu ankete. Tako da, to je definitivno nešto o čemu smo raspravljati, nešto što smo već razvili zapravo - samo još malo čeka da se zapravo implementira kao nešto što će ostati tu stalno.

Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #152 : 13. Rujan, 2013., 21:59 »
Pozdrav,želio bih samo pitati hoće biti recenzija F12013 kada izađe,i hoće biti video ili samo tekst? Hvala ;)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #153 : 13. Rujan, 2013., 22:07 »
Recenzija nam je na umu, da, ali još ima dosta do izlaska igre i ne znamo još hoće li biti video ili ne.

A i ova tema je za prijedloge vezane samo uz HCL forum, ne recenzije i ostalo na portalu.

Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #154 : 18. Svibanj, 2014., 20:32 »
Vidim da se dugo vremena nije pisalo na ovu temu.Moj prijedlog nije bas ko zna šta ali bilo bi lijepo da se ostvari.Naime vidim da je malo gameplay komentara i sigurno je čitateljima hcl portala dosadno pa sam mislio ako bi se HCL redakcija mogla malo organizirati tako da ubacuju gameplayeve kao sto League of Shazzaam ali i od drugih igara kao što su Dota 2,WoW,Hearthstone,War Thunder,etc...Naravno komentator(narator) se mora ipak malo razumjeti u igru koju bi komentirao,nadam ćete se pokušati nekako organizirati i snimiti tu i tamo kakav gameplay bilo bi mi drago,a i ostalim čitateljima hcl-a bilo bi zanimljivije kad bi stigli umorni iz škole i pogldali si tu i tamo neki gameplay-ic.Eto to je moj prijedlog i moja želja.:thumbs::clap::piva:
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2014., 20:35 eagle222 »
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #155 : 19. Svibanj, 2014., 08:28 »
Naime vidim da je malo gameplay komentara i sigurno je čitateljima hcl portala dosadno.

:hihi:

Tnx za prijedlog, ali ne možemo takve stvari raditi prečesto i pokrivati aktualne igre u isto vrijeme. Fokus nam je uvijek na aktualnim igrama, na recenzijama novih igara, na novostima itd. Nije sve u tim gameplay komentarima, nadam se da to nije jedino što pratiš na HCL-u. Projekti poput League of Shazaam su usputni serijali koje tu i tamo pokušamo progurati kad vidimo da ima vremena, ali nikako nam nisu glavni fokus niti ima smisla da se tome posvećujemo u mjeri u kojoj bi ti želio, pogotovo ako to utječe na pokrivanje novih igara gameplay komentarima, recenzijama  i drugim člancima.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #156 : 19. Svibanj, 2014., 08:44 »
Moj prijedlog je da radite više Video recenzija. Volim pročurati vaše recenzije, ali volio bih i čuti, kao i gledati isječke iz igre.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #157 : 19. Svibanj, 2014., 10:36 »
Ima sasvim dovoljno videorecenzija. :ementaler:

Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #158 : 19. Svibanj, 2014., 10:39 »
I meni su prije bile draže video recenzije ali sada mi je veći gušt pročitati tekstualnu recenziju jer puno je detaljnija, a što se tiće tih video isječaka iz igre pa pobogu imaš milijardu videa po youtubeu :hihi:
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2014., 10:42 gamelaker »

Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #159 : 19. Svibanj, 2014., 14:39 »
Sve to stoji sta si rekao znam da nemate bas vremena za takve stvari.
Ovo dolje sam ispravio jer to nisam napisao ja nego moj frend je napisao te gluposti jer je bio kod mene :)
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2014., 16:22 eagle222 »
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #160 : 19. Svibanj, 2014., 15:39 »
Što misliš pod tim radiom? Kako bi se to izvodilo? Jer valjda shvaćaš da su igre prije svega vizualni medij.

Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #161 : 01. Lipanj, 2014., 22:13 »
Uvedite formatiranje u komentare na člancima. A ne da kad napravim novi paragraf on to samo translatira kao razmaknicu. Duzi komentari ce biti puno preglediniji i vise ce ih ljudi citati.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #162 : 04. Siječanj, 2015., 23:14 »
Postoji li ikakva šansa da s apgrejdom foruma dobimo nekakav zasebni podforum za indie, kickstarter, lowbudget igre?

Mislim, kod cijelog hcl-a mi je najdraže kad vidim da snowblind ili netko drugi posta u onu "indie, xbla, psn..." temu, a to je đumbus neviđeni.

Jasno mi je da večina tih igara spada pod multiplatform, i da u večini tih topica nebi bilo više od dva i pol posta, a nadasve mi je jasno da se vama u administraciji neda imat na pameti još jedan zasebni podforum za moderiranje. Ali, informacije za novi cod, ac ili nez ryse prd of prd mogu nać doslovno na svakom čosku interneta, dok za te neke "indie" igre moram pretraživat tu temu deset minuta da nađem igru koje sam se sjetio a kamoli neki eventualni dojam o toj isključivoj igri napisan tri stranice iza.
I onda kad se nakon npr dva mjeseca želim nadovezat na nešto skužim da to nema nikakvog smisla jer bi to bio jedan veliki loop igranja loptice-hopsice s citiranjem yt linkova što bi rezultiralo još večim bučkurišem xD

Rulalo bi jako kad bi to sve mogli imat "pod istim krovom".

S druge strane, u hr ne postoji niti jedan meni poznat forum koji se malo podrobnije bavi tom tematikom ili da ima nekakvu iole organiziranu šablonu za diskutiranje, pa eto vam prilike da budete još "dublji" od ostatka. Isto tako, sto posto sam siguran da ima ljudi koji bi sudjelovali u raspravama, trenutno reganih na portalu ili ne.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #163 : 05. Siječanj, 2015., 08:42 »
Nažalost, premalo je interesa za takve teme da bismo išli otvarati zaseban podforum. Pokažite prvo tim sticky topicom i zasebnim otvorenim temama u Multiplatform (ili drugom prikladnom) podforumu da postoji značajniji interes za takvim raspravama, pa ćemo vidjeti.

Trenutno je kod indie igara praksa ovakva - prvo postate o nekoj takvoj igri u taj sticky topic. Ako se razvije rasparava samo o toj igri unutar tog topica, to je razlog za otvaranje posebne teme o toj igri (u odgovarajućem podforumu), pa se rasprava nastavlja u zasebnoj temi. Budući da takvih slučajeva nema previše, daleko smo još od potrebe za posebnim podforumom.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #164 : 05. Siječanj, 2015., 10:34 »
jasno da se vama u administraciji neda imat na pameti još jedan zasebni podforum za moderiranje.
:hiha:

Šalu na stranu, znao sam odmah da je malo preambiciozan upit, ali morao sam pitat :)

Naravno da nema >potrebe< za tim, sumnjam da će je ikad i biti, bilo bi korisno čisto iz aspekta nekakve estetike i preglednosti.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9