HCL.HR

2011

  • 108 Odgovora
  • 12121 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: 2011
« Odgovori #75 : 20. Lipanj, 2009., 14:55 »
Nemoj sa ovim kvazi vrijeđanjem poteljito. Lejm je, mada možda i jesi u pravu :(


Easy, dogovorimo si mi lako Prezimenjače. :hiha: :hiha:

Možda i incesta bude. :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha:

 :loludara: :loludara:

Poteljito, dokazao si nešto, kad ti postene argumenata počneš se vrijeđat što je naravno bilo i za očekivat. I neda mi se više raspravljat s tobom jer vidim da nema tome kraja, jednostavno ko s malim djetetom, moraš se udaljit da se nebi rasplakalo jer uvjek mora dobit što želi.

Uvjek ide faza normalnosti pa faza ljtunje, pa vrijeđanja, pa pravdanja i na kraju se raspizdi i počne plakat. Samo nemoj počet plakat, molim te.  :thumbs: Evo pobjedio si il što već. I premalo si na forumu da bi toliko bičao.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: 2011
« Odgovori #76 : 20. Lipanj, 2009., 15:01 »
Jebemu krv ljudi....topic otvoren prije 2-3 sata, a ima 6 stranica. Nemam pojma o čemu se radi ali mislim stvarno....6 stranica.  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Re: 2011
« Odgovori #77 : 20. Lipanj, 2009., 15:02 »
da ide ta sekvenca osjecaja...ako imas rak  :geek: a ja neam so stfu.

ocito si obican trol no liferski. otvaras teme. tema ne stoji ja ti to kazem. ti mene izvrijedas(al ja tebe nesmijem hipokritu) i nista ne kazes sta brani tvoju teoriju nego samo nastavis vrijedat. ja ti dam 100 argumenata zasto sakas sa svojom teorijom. ti se pravis ko da nisam nis reko(sta je pwn za tebe). svejedno sakas zato sto se uspjevas stalno selfownat s recenicama da neznas sta je galvanski clanak.

gg m8 :hug

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: 2011
« Odgovori #78 : 20. Lipanj, 2009., 15:07 »
Inače čitao sam neke članke o tome i znanstvenici kažu da je to opasno samo za neke uređaje koji nemaju backup na određenim elektranama i treba im dugo da zamjene sve, ostalo sve vec ima zastitu od solarne oluje tak da ono, koga boli kurac?
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

Re: 2011
« Odgovori #79 : 20. Lipanj, 2009., 15:11 »
idem beskat u gloriju :approve

*

Ben

  • *
  • 104
Re: 2011
« Odgovori #80 : 20. Lipanj, 2009., 15:12 »
Čuo sam za ovo pred jedno godinu dana... tad nisam vjerovao, ne vjerujem ni sada. Mislim, toliko je ljudska vrsta uznapredovala da ono, nemoguće je da su ovakve stvari neriješive. A i ako je ustvrđeno da već sada postoje načini za obranu od "solarne oluje", kako znanstvenici ne bi razvili nešto u 2 god. koliko imaju do tzv. velike solarne oluje? Eventualno da se ovakvo nešto dogodi, bio bi to i sam smak svijeta (bar ovakvog kakvog ga znamo, a to ne mora biti ni loša stvar).

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: 2011
« Odgovori #81 : 20. Lipanj, 2009., 15:18 »
nisam čitao topic ;D

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: 2011
« Odgovori #82 : 20. Lipanj, 2009., 15:23 »
Preletio sam malo preko prvih par stranica i poteljito je u pravu (bar onaj dio koji sam pročitao). Riječ je o pražnjenju zemljinog magnetskog polja koje se puni zračenjem koje dolazi sa Sunca, a pražnjenje se vrši putem (vjerovali ili ne) grmljavine. Magnetske silnice su takve da se na polovima ne upija zračenje koje se potom manifestira u obliku polarne svijetlosti (ili aurore borealis, tj. aurora australis, kao što reče poteljito).

E sad...kad se zemljino magnetko polje napuni govnima pražnjenje će trajati dosta dugo (kako dobra i slučajna usporedba, lol) ali će bit struje na zemlji (koliko sam skužio o tome se vodi rasprava). Ono što neće radit su sateliti....dakle nema satelitske televizije, gps-a i ostalih pizdarija. I da....mobitela.

Gledam puno NG, odjebite. Glupa rasprava enivej.....
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: 2011
« Odgovori #83 : 20. Lipanj, 2009., 15:30 »
Pročitao cijeli topik. Jej nemam život. :wildboy:

Neće ništa bit od toga. Ako se već godinu-dve ili kolko već zna za to i još tolko je ostalo do te oluje smislit će se neko rješenje da ga jebeš. Neće sad svi dve godine drkat kurac i čekat nespremni da se to dogodi.

Gledo sam i ja NG o grmljavini i tom pražnjenju i upravo zbog gromova rade sateliti a samim time i sve ostalo (tv, gps, mobiteli i sve šta je damir nabrojao). Ima neki pojas između zemlje i atmosfere kojeg gromovi stalno obnavljaju i tako sprečavaju da sateliti crknu. Uglavnom, loše sam objasnio al nešto u tom stilu su detaljno objasnili u toj epizodi. :geek:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

TeraBajt

  • *
  • 48
  • only spenders
Re: 2011
« Odgovori #84 : 20. Lipanj, 2009., 18:08 »
tl;dr.

išao bih u švicarsku. jer sam nesigurna pička.
nigga

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: 2011
« Odgovori #85 : 20. Lipanj, 2009., 19:31 »
Sve ovo zvuci preglupo :thumbs:

Re: 2011
« Odgovori #86 : 21. Lipanj, 2009., 00:26 »
Svinjska gripa  :wildboy:

Ne znam  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Zapi

  • Gost
Re: 2011
« Odgovori #87 : 21. Lipanj, 2009., 02:10 »
mislim da je ovo singl najgluplji topic od kad je hcla..

*

Shana

  • *
  • 52
  • Špekica
Re: 2011
« Odgovori #88 : 21. Lipanj, 2009., 06:40 »
već sam imala maestralan plan o švercu baterija i vladanju svijetom, al mi je sinulo da ni to ne more :(

niš, biću kurva onda :ementaler: :wildboy:


ne morate ni čekati četrdesetu, ćelavost, oženjenost, čopor djece, potplaćen posao izvan struke - već jeste nadrkana 'odustasmo od života' meketala (reče neko o Filozoskom) :(

Re: 2011
« Odgovori #89 : 21. Lipanj, 2009., 13:15 »
Bit ćeš?  :hiha:

h3h3  :(
Why is your...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9