HCL.HR

Autici

  • 677 Odgovora
  • 73863 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #330 : 01. Prosinac, 2011., 23:39 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: Autici
« Odgovori #331 : 03. Prosinac, 2011., 01:07 »
Lamborghini Murcielago Test Drive


Kakav izgled,zvuk,brzina...Najdrazi mi auto ikad <3
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #332 : 03. Prosinac, 2011., 14:39 »
recenzije preprodavača  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #333 : 03. Prosinac, 2011., 18:22 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #334 : 07. Prosinac, 2011., 21:06 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #335 : 07. Prosinac, 2011., 23:45 »
Jeremyjevi zubi :hihi: :ave: Drugi dio jos vise rula.

Odg: Autici
« Odgovori #336 : 08. Prosinac, 2011., 12:49 »
sezona 16  :hiha:

sezona 18 počinje za 20ak dana  :hug

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #337 : 08. Prosinac, 2011., 13:08 »
Bozicni specjal ide za 20 (28.12), sezona je malo kasnije mislim (prvi mjesec ili nesto, mislim da nisu objavili tocno).

I da... to je sezona 17 gubitnice :mrs:

Odg: Autici
« Odgovori #338 : 08. Prosinac, 2011., 13:28 »
true, u 16. se voze po albaniji, u ovoj devastiraju  :fpalm:

 :mrs: ja

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #339 : 08. Prosinac, 2011., 13:53 »
jel ti imaš novog punta  :ave:

malo ekstreman skok, zasad mi je bolji prošli ;(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #340 : 08. Prosinac, 2011., 14:37 »
dva mjeseca..

trebalo je puno ulagat u starog, pod počeo ozbiljno trulit, mašina je pitala ponugeneralku, tip me malo taknuo u bok i lak se raspukao (dakle kit,ne lak  :fpalm: ) i tako sam otkrio dosta pizdarija i dao ga ća.. drugi gazda ga već počeo rješavat al ga eto prodao nedavno opet nekom mulcu koji ga je treći dan vlasništva zašibao u hidrant  :chair: :wildboy: navodno da je na popravku ali jbmu, stvarno mu je sudbina krasna ako je tako dobar vozač..

a ovaj je eto.. tražio sportinga mk2a, skupi ko sveto govno (precijenjeni) pa uzeo ovog dosta novijeg i u dosta dobrom stanju.. u dva mjeseca smontirao gewinde,masku bez znaka, lip od lagune šta mi doma sjedio godinu i pol i počupao lajsne s boka.. pa su bile blatarice pa ih skinuo jer su ih gume uništile (nakon zagewindavanja),sad ih računam opet za zimu stavit, samo izrezat.. pa stickerbomb na retrovizore i poklopac rezervoara, skinuo sa retrovizora a vjerojatno ću i sa rezervoara jer to svi imaju.. polijepio bunkerska vrata, ali i to će vjerojatno brzo dole.. ostat će samo ispod haube  :approve i naravno,na monochrome auto pink čeličane  :hiha: sad me doma čeka momo drifting za pretapecirat, neke alu nabavit i pripremit do ljeta..

al ako ćemo iskreno, stari je bio bolji.. papren,nervozan na gasu, i imao je dušu.. ovo recimo ima servo, k tome famozni "city"  :fpalm: dođe mi da počupam letvu i stavim sa mk1..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #341 : 08. Prosinac, 2011., 14:46 »
 :approve

surovo je najbolje  :hiha:

ja mome radim tribute video, raspitujem ljude za neke lijepe lokacije. angažirao sam frenda s HDR kamericom  :ementaler:

iduće godine auto ide u metis ;( procjena popravka samo limarije (kako spada) = 11 000 kn  :hihi: krpati mi se ne da.

vjerojatno ću uzeti neko smeće od skutera dok ne narastem. a treba mi, realno, 3-4 puta mjesečno neki prijevoz kad nema busa, mislim da je pametno. problem je što sam poveći, a Rijeka brdovita  :hiha2:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #342 : 08. Prosinac, 2011., 14:57 »
procjena popravka samo limarije (kako spada) = 11 000 kn  :hihi:

to je to..

al za iste pare za koliko ćeš uzet iole ispravan skuter se da i nekakvo četverotočkalo uzet.. ne u picpic stanju ali svašta se nađe, ljudi su u neimaštini i prodaju samo da ode..  :solidus:



a za lokacije.. Veprinac stari grad, Brseč, Kostabela, Lovranska draga, Lovran mul, Medveja mul (zimi mislim da se može autom do tamo).. i to ti je ovako u 2min iz glave..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #343 : 08. Prosinac, 2011., 15:09 »
a ne znam, moram s nekim popričati. ne pašu mi dodatni troškovi vezani za auto, muka mi je od ležajeva, pakni i kojekakvih cijevi. gume  :fpalm: jednostavno svega imaš više na autu. nije da si mogu priuštiti neko turbopuhalo pa da i realno imam neki gušt dok ga vozim, jel. tad to ima smisla plaćat  :hiha:

jedina stavka koja mi na skuteru fali jest krov nad glavom. i, jebiga, sigurnost... al, kako kažem, za 3-4 puta mjesečno, ako baš negdje nešto gori da imam u garaži neko vozilo, valjda je OK odluka.. ono, još studiram, boli me kurac. bit će boljih vremena, a i boljih para sigurno za neki normalan autić

realno, da sam u Zagrebu, koristio bih bicikl i kišobran i doviđenja, u Rijeci je apsolutno nemilosrdno i opasno voziti bic, pogotovo na dijelovima grada poput Škurinja il Viškova, kuda mi i treba. onda i zapad i vežica i gore, sve isto sranje. Da ne kažem koliko je i teško  :hiha:

za lokacije mi baš treba nešto di mogu prić blizu mora pa dočekat zalazak sunca  :hiha: ima npr mjesto na delti kod veslačkog kluba, samo sam zaboravio više di sunce zalazi lol  :wildboy:

Nije mi palo na pamet ić prema opatiji, hvala na ideji

edit: Strah me uzimat opet neko jeftino govno. skutera ima do 5000 kn, kažu "odličnih", auto za te pare, još registriran mi je sumnjičav. mislim kad ovog svog pogledam, ne znam zašto me strah bilo što drugo vozit, al dobro  :hihi: ne znam. napiši ako znaš nešto pametno  :bonk:
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2011., 15:13 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #344 : 08. Prosinac, 2011., 15:25 »
ako šta uočim javim  :thumbs:


za lokacije mi baš treba nešto di mogu prić blizu mora pa dočekat zalazak sunca  :hiha: ima npr mjesto na delti kod veslačkog kluba, samo sam zaboravio više di sunce zalazi lol  :wildboy:

Nije mi palo na pamet ić prema opatiji, hvala na ideji


ako budeš išao javi, vjerojatno se sjetim još koje lokacije, a i ja ću rado škljocnut koju sliku.. manje će me ljudi čudno gledat nego kad sam stanem negdje uz cestu, u uočljivom autu, i slikavam ga  :hiha: (vidi recimo sig)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9