HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869612 Hitova
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2280 : 07. Veljača, 2009., 22:09 »
živciraju me peer 2 peer programi s hrpom smeća kad tražiš određenu stvar

to
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2281 : 07. Veljača, 2009., 22:30 »
predugo uploudanje videa na jutub

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2282 : 07. Veljača, 2009., 23:42 »
A di u zgu postoji bolja piza? mislim možda je ima, al je ja nisam jeo.  :wildboy:

picerija Stari Zagreb u sesvetama.
uglavnom imaju svoje specijalitete, znači pice sa kombinacijama koje su sami izmislili. nešto predobro.

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2283 : 08. Veljača, 2009., 00:09 »
sesvete mi malo predaleko jebga.  :( a šta stavljaju gore?
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2284 : 08. Veljača, 2009., 00:11 »
šunku i sir. :approve

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2285 : 08. Veljača, 2009., 00:21 »
 :tired:

Pice

Ozbiljno dolazim u napast da ikad više ne kupim i ne pojedem ijednu. :tired:
Osim ako je ne seciram i proučim do najsitnijih detalja, otkrijem porijetlo namirnica od kojih je spravljena, zubni karton osobe koja ju je pravila, postotak marže u cijeni i štajaznam.


Pice. :tired:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2286 : 08. Veljača, 2009., 00:43 »
...

Da pogodim, iz ercegovne si?

 :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2287 : 08. Veljača, 2009., 00:52 »
sesvete mi malo predaleko jebga.  :( a šta stavljaju gore?

jebga zavisi koju uzmeš. imaju i one šeme da si sam slažeš picu, al to mi je bezveze.
meni je recimo jebena, ne znam kak se zove napamet, al ti stave kulen od divljači (pun kurac, nije ono da ti stave 3 šnite), umak od češnjaka, sušene vrganje, neke dvije vrste sira, rajčica, rikola... ima još toga, al ne znam napamet.
ili baš pica stari zagreb. sir, šunka, rajčica, sir u rubovima tjesta, onda presavinu tjesto da izgleda kao šlapa pa gore stave pršut, zelenu salatu i one male rajčice... uglavnom jebena je.
a i cijene se kreću od 30 - 40 kn

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2288 : 08. Veljača, 2009., 01:06 »
Stara Kuna, trešnjevka.
Pwna.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2289 : 08. Veljača, 2009., 01:06 »
ako bit pice nije u tijestu zašto ideš u kariolu... jer opće je poznato da je karijola specijalna zbog svojeg tankog tijesta. a i zasigurno se sjećam da si jednom rekao da ti karijola owna jer imaju tanko tijesto.

pa nije bit da je esencija pize tijesto. to govorim.  :tired: tijesto mora bit tanko i neosjetno. jebote tijesto, ne želim jest kruh sa rajčicom i sirom.

Citat:
i za kraj, svojom rečenicom kak sam primitivo napokon dokazuješ sve što sam ja pričao gore, a to je da u karijolu ideš samo zato kaj si snobčina kakve nema, i da kad te netko pita di jedeš picu, da možeš reć da ju jedeš za 40 kn u piceriji di ti stavljaju baby rajčice.

Ne, ja sam samo svjestan da za 5 kuna više mogu dobiti nešto što će fakat biti dobro i napravljeno kako treba. Stvar je čisto u zdravom razumu i shvaćanju razlike u kvaliteti (i koliko to vrijedi.). Tih 5 kuna ću ionako potrošit na socijalan obrok iz sc-a. Što je više manje kao da sam ih bacio u smeće.

aha, znači po tebi ak je nešto skupo onda to mora bit kvalitetno... ono bez pogovora. ako ja uzmem govno i naplatim ti ga 800 eura ti ćeš ga kupit i pojest jer sam ga naplatio 800 eura...

shvati, pica u špiri/bilo gdje drugdje nije ništa manje vrijedna od pice u karijoli. što se tiče kvalitete sastojaka. sir ko sir, sve je to jebeni sir. dolazi iz krave. stvar je načinu pripreme, vremenu koje treba da se pripravi mozarela i recimo gauda. zbog toga je skuplja. a i budimo realni skuplja je zbog svog brenda, činjenice da dolazi iz italije, a ne jebene ne znam slovenije ili hrvatske.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2290 : 08. Veljača, 2009., 01:12 »
Koja rasprava oko obične pice  :ave:

Nemojte više  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2291 : 08. Veljača, 2009., 01:14 »
ne bi razumio. kad se grga i ja uhvatimo raspravljat to je obično oko nečeg tolko mizernog poput pice.

i volimo da naše rasprave traju danima.

sve u službi pravičnosti.  :winknkiss:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2292 : 08. Veljača, 2009., 01:15 »
Duhovna snaga pice iz trešnjevke nadilazi onu iz prkosa, mada je papa još nije prizna ka čudo.

Ne znam. :wildboy:

Nemojte više  :wildboy:

Eto, to. :wildboy:
Nemojte.  :wildboy:
PMajte se ili nešto. :wildboy:

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2293 : 08. Veljača, 2009., 01:20 »

aha, znači po tebi ak je nešto skupo onda to mora bit kvalitetno... ono bez pogovora. ako ja uzmem govno i naplatim ti ga 800 eura ti ćeš ga kupit i pojest jer sam ga naplatio 800 eura...

shvati, pica u špiri/bilo gdje drugdje nije ništa manje vrijedna od pice u karijoli. što se tiče kvalitete sastojaka. sir ko sir, sve je to jebeni sir. dolazi iz krave. stvar je načinu pripreme, vremenu koje treba da se pripravi mozarela i recimo gauda. zbog toga je skuplja. a i budimo realni skuplja je zbog svog brenda, činjenice da dolazi iz italije, a ne jebene ne znam slovenije ili hrvatske.

ne, nije stvar u skupoći u temelju rasprave. Pitanje je dali je piza kvalitetna da OPRAVDA tu skupoću, ja smatram da je a ti da nije. Moj kriterij jedenja te pizze je okus, a ne skupoća, a ja tebi pokušavam dokazat da ona vrijedi tih 5 kuna više.

nije sir ko sir.  :wildboy: zašto moraš imat takve stavove? da je sir ko sir nebi bilo 121332100 vrsta sireva. okus je drukčiji, masnost je drukčija, topivost...štajaznam. drukčije je. gaudu ću stavit na sendvič, al mozarelu ću izabrat za pizu prije ikakve gaude. I bez obzira zašto je skuplja, skuplja je, i to je razlog da piza bude skuplja...


ostali, pušite si kurac. ;D
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2294 : 08. Veljača, 2009., 01:39 »
da, naravno, shvaćam ja da postoji osamsto vrsta sireva iz tog razloga. ali cijelo vrijeme sam imao osjećaj ko da impliciraš da je mozarela zdravija, finija, nutricionistički vrijednija od bilo kojeg drugog sira. možda i je (vjerojatno nije), ali ne raspravljamo o tome.

da se razumijemo, ja tebi pokušavam dokazat da, vjeruj mi, pica u jednom špiri (a probao si picu u špiri) nije ništa manje finija od te pice. i isto tako možeš naručit picu s mozarelom, al ti ju lik neće naplatit 40 kn. a tamo je veličina te pice takva da ju ja nemrem cijelu pojest. stvar je u količini koju ti natrpa gore i kak ti skuha tijesto. i sigurno ćeš se najest.

u svakom slučaju, ja nemam niš protiv karijole jer sve je to stvar ukusa, imam samo protiv toga da ju vi konstantno uzdižete u nebesa ko da nigdje na svijetu nema bolje, punije, raznolikije i jeftinije ponude.

a vidiš, u jednom mjestu 20 km od zagreba, nalazi se picerija koja je 16 puta bolja od bilokoje u zagrebu. i trebao bi je uzdizat ko isus. al to ne radim. jer sam kul.  :clap: :( :ementaler:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9