HCL.HR

Izbori

  • 42 Odgovora
  • 5084 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Izbori
« : 04. Prosinac, 2011., 23:00 »
komentar na izbore.
kukuriku 76,
hdz 45
Laburisti 7
HDSSB 6
Grubišić 2
HSS 2
HSLS 1
HSP dr. Ante Starčević Ruže Tomašić 1

problem?

meni rula kak je onaj mutavac grubišić dobio 2 mandata.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Izbori
« Odgovori #1 : 04. Prosinac, 2011., 23:02 »
Šta fali frajeru,,, mislim frajer je ima 5 kuna za kampanju pa realno nitko nije čua šta radi/želi nit ikoji kurac.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Izbori
« Odgovori #2 : 04. Prosinac, 2011., 23:09 »
grubišić je skroz ok.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #3 : 04. Prosinac, 2011., 23:11 »
Koalicija nema dobar gospodarski plan. Dapace, katastrofa je. To nije gospodarski program nego izborni program. Nisu im cilj rezultati, nego zadrzavanje vlasti.
HDZ takoder isti plan oporavka ko i koalicija. Prepun 2-razrednih i 3-razrednih politicara. Katastrofalni rezultati.
Laburisti sa Lesarom su jednokratna politicka opcija. Frajer nema snage, karizme niti znanja za dugorocna rjesenja. Stranku vodi autokratski i ljudi mu svakodnevno odlaze iz stranke.
HDSSB je regionalna stranka i za nju glasaju samo ekipa iz Slavonije. Za sve osim pumpanja lokalpatriotizma su beskorisni.
Don Grubisic lol. Sta je on? :hihi: Kud dva faking mandata za popa...
HSS su jadnici, dvolicni i prevrtljivi. Nula buducnosti za njih. Brijem da ce sljedecih godina biti mrtvi.
HSP/HČSP lol. Nema smisla komentirat.

HSLS je stvarno jedina stranka koja je napravila dobar gospodarski program. Pohvalili su ga poduzetnici i ljudi iz struke. Nisu koalirali s nikim i skrivali se iza velikih stranki i jedini su koji su pokazali karakter. Steta da ekipa glasa za DON GRUBISICA umjesto za stranke koje stvarno nude rjesenja.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Izbori
« Odgovori #4 : 04. Prosinac, 2011., 23:21 »
Ludim vise. Na izborima sam od sest ujutro. pred poglavarstvom sam s 2 soma ljudi i nece biti gotovo jos barem dva sata :'(

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #5 : 04. Prosinac, 2011., 23:26 »
Šta fali frajeru,,, mislim frajer je ima 5 kuna za kampanju pa realno nitko nije čua šta radi/želi nit ikoji kurac.  :wildboy:

pa mislim ofkors, al ne kužim zašto ljudi misle da jedan pop ima ikakvog znanja o ičemu.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Izbori
« Odgovori #6 : 04. Prosinac, 2011., 23:26 »
Koalicija nema dobar gospodarski plan. Dapace, katastrofa je. To nije gospodarski program nego izborni program. Nisu im cilj rezultati, nego zadrzavanje vlasti.
HDZ takoder isti plan oporavka ko i koalicija. Prepun 2-razrednih i 3-razrednih politicara. Katastrofalni rezultati.
Laburisti sa Lesarom su jednokratna politicka opcija. Frajer nema snage, karizme niti znanja za dugorocna rjesenja. Stranku vodi autokratski i ljudi mu svakodnevno odlaze iz stranke.
HDSSB je regionalna stranka i za nju glasaju samo ekipa iz Slavonije. Za sve osim pumpanja lokalpatriotizma su beskorisni.
Don Grubisic lol. Sta je on? :hihi: Kud dva faking mandata za popa...
HSS su jadnici, dvolicni i prevrtljivi. Nula buducnosti za njih. Brijem da ce sljedecih godina biti mrtvi.
HSP/HČSP lol. Nema smisla komentirat.

HSLS je stvarno jedina stranka koja je napravila dobar gospodarski program. Pohvalili su ga poduzetnici i ljudi iz struke. Nisu koalirali s nikim i skrivali se iza velikih stranki i jedini su koji su pokazali karakter. Steta da ekipa glasa za DON GRUBISICA umjesto za stranke koje stvarno nude rjesenja.
više manje se slažem, samo šta o hslsu kurca nemam pojma. Ekipa je ono, NIGDI. I frajer se zove KOSOR.

grubišić se želi odcijepit od vatikana = 100 milijona kuna uštede godišnje. + ne sere i ne daje prazna obećanja. Men' dosta.

i nije pop više, jer su ga EX-POPIRALI jer je sra protiv bozanića i ostalih retaja ;(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #7 : 04. Prosinac, 2011., 23:28 »
Pop kao pop. Frajer nema znanja od ekonomiji i politici :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Izbori
« Odgovori #8 : 04. Prosinac, 2011., 23:36 »
 :tired:

inače, velik broj prijašnje vlade nije bio specijalizirani političar ili nešto. bili su, tj, i sad su od rendom doktora medicine, do magistara ne znam, jezika. Hoću reć, "pop ko pop" argument je retardiran.
Također, ne vrti se sve oko ekonomije, nego uviđanja prioriteta i provođenja istih. Ako ljudi vjeruju da taj fraer može to napraviti, nije bitno što je on po zanimanju.
derp.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Izbori
« Odgovori #9 : 04. Prosinac, 2011., 23:40 »
Lipo si to reka vanja, bolje nego šta bi ja uspia :3
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Izbori
« Odgovori #10 : 04. Prosinac, 2011., 23:42 »
Grubišić rula. Glasa sam za Kukuriku, iz sebičnog razloga da znam da sam pomoga u šta većem iritiranju maloumnih desničara :(

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #11 : 04. Prosinac, 2011., 23:46 »
:tired:

inače, velik broj prijašnje vlade nije bio specijalizirani političar ili nešto. bili su, tj, i sad su od rendom doktora medicine, do magistara ne znam, jezika. Hoću reć, "pop ko pop" argument je retardiran.
Također, ne vrti se sve oko ekonomije, nego uviđanja prioriteta i provođenja istih. Ako ljudi vjeruju da taj fraer može to napraviti, nije bitno što je on po zanimanju.
derp.

Slazem se. I smatram da svecenik ko Grubisic nema sta traziti u tome.
A znanje o ekonomiji je imo prioritet pred svime. Barem danas dok je takva situacija. Naravno u resoru financija i gospodarstva.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Izbori
« Odgovori #12 : 04. Prosinac, 2011., 23:58 »
znači, slažeš se, ali smatraš da to nije točno. nezz :wildboy:

Također, nisu svi svečenici nezz MALO POPTI VINO SAKRISTIJA, >brijem< da su, barem oni učeni, poprilično učeni u filozofiji, a samim time i o ljudima, politici i herp. A znanje o ekonomiji.. pa, zar su ostale stranke igrale na tu kartu, realno? Kad ikad igraju na tu kartu uopće. Politika se u današnjici svela na spektakl, a dalo bi se raspravljati i je li uopće potrebna kao takva, osim da usmjerava ljudstvo po potrebi. Unutar takve politike, Grubišić kakvog ti opisuješ opet se uklapa u sve to. Nezz.
U principu, čak i ako nisam glasovao za njega, baš mi je drago šta je u saboru. Vidjet ćemo na šta će sve to izgledat. :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #13 : 05. Prosinac, 2011., 00:14 »
ja to zamišljam ovak. ok, don grubišić nek uđe u sabor i nek radi tam kaj hoće. možda je stvarno pametan i sve.

ali kad osobno glasujem za nekog želim da to bude zaokružena stranka koja ima veliki broj ljudi koji znaju svoj posao u domeni za koju se opredijele. don gruba, da je nekim čudom dobio vlast ne bi mogao ništa. jer realno, nema ljude u stranci koji znaju nešto. a ipak treba popunit desetak ministarskih pozicija i tako toga.

isto tako, danas sam došao na biračko mjesto ne znajući želim li glas dat laburistima ili kukuriku. al iz gornjeg razloga odlučio sam se za kukuriku. jer laburisti mi nekako izgledaju kao stranka koja zna nešto o gospodarstvu, smanjenju nezaposlenosti i to, ali politika nije samo to. što je s vanjskom politikom, pravosuđem,... u svakom slučaju, drago mi je da su dobili 7 komada u saboru jer to je velika brojka koja može odlučit neke stvari. isto tako, drago mi je i za hdssb da su dobili pet mandata jer su se u prošlom sazivu pokazali kao dobri kritičari vlasti. nadam se da isto tako nastaviti i dalje.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Izbori
« Odgovori #14 : 05. Prosinac, 2011., 01:25 »
a problem je nać takve ljude ?

iako,do sada su uvijek na tim mjestima bili "kompetentni" ljudi,od '91 do sada pa ne vidim neki napredak.
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9