HCL.HR

Što sada čitate?

  • 2302 Odgovora
  • 223023 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1995 : 02. Kolovoz, 2013., 19:08 »
Ja sam citao Dune na engleskom, sad Dune Messiah na srpskom i uzasno je, frajer se zove NEbeska Prica ili nesto, nez :hihi:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1996 : 20. Kolovoz, 2013., 17:28 »
John Grisham - Za Pivo i PIzzu

;) John Grisham lol ALI sportski roman bez KRIMINALA i njegovih dosadnih bezkarakternih likova.
Igrač američkog nogometa sa karijerom u smeću dolazi igrat u Italiju. Ja sam naravno fan sportske knjige pogotovo fikcije al ovo sranje,,,znači john grisham kolko je zaostao frajer je opisao tu italiju kao da je u renesansi, a svi u italiji su botičeli i mikelanđelo. Kuiš igrači nakon tekme odu ti na >LASAGNE< pa onda malo >PRŠUTA I SIRA< i onda kad su se najeli i napili >DOMAĆEG VINA< odu na >OPERU< na praizvedbu >OTELLA<. baš nevjerojatno nešto i svaki čovjek tamo voli operu raviole i "lijepo se oblačiti". Ugl ima taj odvratni side-story koji bi mogao progutat kad bi opisi igre bili dobri al možda su još lošiji od sveg ovog bljuvotino-izazivajućeg smeća. Užasno konfuzno i besmisleno a nez kužim američki nogomet dosta da bi znao gledat normalno, al niš mi nije bilo jasno šta on priča.  0/3

Niccolo Ammaniti - Kako Bog Zapovijeda

Nisam čuo za lika al aperentalno je velika faca trenutno u europi. Ugl dobar je, a ja volim dosta tu REALNU prozu o "životu u socijalnim uvjetima" koja je jako česta iz ovako tipa češke/slovačke/turske i tako depresivnih zemalja. Jako se lako čita, ima ovako par nepotrebno šašavih stvari i klišeja ali sveukupno mood knjige je dosta pozitivno sumoran da ti se sad ne plače il nešto al opet da ti je ugodno čitat. 3/3
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1997 : 20. Kolovoz, 2013., 17:42 »
Jel ovo ocjenjivanje do 3 kao HEHE ŠALA ili ima neki smisao? :hiha2:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1998 : 20. Kolovoz, 2013., 17:58 »
0-3 knjige
0-5 muzika
1-10 filmovi.

:hiha::kava:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1999 : 20. Kolovoz, 2013., 17:59 »
Zvuči odvratno. Mislim, ova John Grisham knjiga. :hiha2:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #2000 : 20. Kolovoz, 2013., 18:02 »
je jako je odvratno, cringe svakih par stranica na tu lejmnost i kretenske klišeje. Čak nije ni simpatično kako to zna bit, baš vidiš da frajer ful misli kao DA DA TI TALIJANI ZNAM JA NJIH KOD NJIH JE TO OVAKO durr.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #2001 : 21. Kolovoz, 2013., 19:53 »
hunter s. thompson - dani ruma, star i prezir u las vegasu

zanimalo me u čemu je strka oko toga.
i mada se sve čini kulerski (u lošem smislu) dok ne pročitaš, malo je takvih trenutaka u obe knjige. iako će opet kulerima bit kul.

zanimljive avanturice, lako se čita i to. ljetno.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #2002 : 21. Kolovoz, 2013., 20:25 »
Završio Danteov Pakao.
Ovo sranje je nedvojbeno najveće djelo svjetske književnosti. Fascinantno šta je frajer napisao, cijela grandioznost, maštovitost, ta forma, stil, svo to znanje o svačemu u knjizi. Realno, Dante je najgenijalniji pisac koji je ikad hodao Zemljom. :hiha2:
Možete me tiredovati kolko hoćete, ali grandioznost Pakla i cijele Božanstvene komedije je neupitna.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #2003 : 21. Kolovoz, 2013., 20:36 »
:hihi::hiha:

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #2004 : 21. Kolovoz, 2013., 20:37 »
hunter s. thompson - dani ruma, star i prezir u las vegasu

zanimalo me u čemu je strka oko toga.
i mada se sve čini kulerski (u lošem smislu) dok ne pročitaš, malo je takvih trenutaka u obe knjige. iako će opet kulerima bit kul.

zanimljive avanturice, lako se čita i to. ljetno.
strah i prezir pročitao. super knjiga, thompson rula (pogledaj avatar :hiha: ). kakvi su dani ruma specifično?
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #2005 : 21. Kolovoz, 2013., 21:24 »
Naizmjence

Charlotte Brontë - Jane Eyre

i

Nicholas Farrell - Mussolini Novi Život
____________________________________________

Prva klasičan predrealistički ljubić, dosta zanimljivo za šaroliku publiku koja zna uživati u nekim klasičnim standardima, a Mussolini za sad koliko sam stigao vrlo zanimljiv... dosta je mlad Benito još do kud sam stigao i to je za sad samo kurvanje, šaketanje i ubadanje ljudi noževima.

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #2006 : 22. Kolovoz, 2013., 00:49 »
Tipičan HDZovac, tj, latentni fašist.

Možete me tiredovati kolko hoćete, ali grandioznost Pakla i cijele Božanstvene komedije je neupitna.

Rula dosta, pročitaj i Bibliju, isto je epska dosta. Ne zajebavam se.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #2007 : 22. Kolovoz, 2013., 02:23 »
baš nimalo, dosadno ekstremno. I sve očekivano jadno opisano bez nekog žara.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #2008 : 22. Kolovoz, 2013., 10:54 »
Ima dobrih sranja, stari zavjet i otkrivenje mislim. Mislim, kad je spomenuo grandioznost jel.
od ozbiljne literature sa grandioznim stvarima rekao bih Hyperion naravno. :kava:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #2009 : 22. Kolovoz, 2013., 12:46 »
vanja je euforičan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9