HCL.HR

Što sada čitate?

  • 2302 Odgovora
  • 223488 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1920 : 06. Svibanj, 2013., 14:07 »
:hiha:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1921 : 06. Svibanj, 2013., 14:45 »
jebemti boga na križu karlo prestani mi pisat ime jesi ti jebeno retardiran da ti TISUĆU puta moram ponovit. koji ti je jebeni kurac

:(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1922 : 06. Svibanj, 2013., 15:56 »
:hihi:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1923 : 06. Svibanj, 2013., 16:22 »
Jednostavno se prestani time zamarat jer nema smisla a i može ti postat još veći problem. :hiha2: Eto, i ti njemu pišeš karlo pa nije madd.

;)

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1924 : 07. Svibanj, 2013., 00:25 »
da frajer napiše davor ne bi jednu riječ rekao.

davor. davor. davor.

davor. lololol

davor.

prezime je traceabilno :hiha:

btw, zna on da ga ja volim i da su psovke izraz ljubavi :hiha2:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1925 : 07. Svibanj, 2013., 09:33 »
Nema veze već sam te stalkao, kasno ti je :hiha:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1926 : 08. Svibanj, 2013., 00:32 »
a dobro realno, nije da sam inkognito čovjek na forumu, svi me znaju, pola sam ljudi i upoznao.

but still :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1927 : 08. Svibanj, 2013., 14:31 »
ane :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1928 : 21. Svibanj, 2013., 07:43 »



*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1929 : 23. Svibanj, 2013., 05:18 »
Mein Kampf trenutno, a odmah poslije toga me ceka "Sivi Vuk" mislim da se zove, jos jedna knjizica dosta zanimljiva.
« Zadnja izmjena: 24. Svibanj, 2013., 13:04 Draka »

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1930 : 24. Svibanj, 2013., 00:10 »
JESI TI NEKI CALL OF DUTY 2 FAN?
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1931 : 04. Lipanj, 2013., 00:55 »
Nisam odavno postao, pa se ne sićam svega, samo ću ono što mi je vrijedno spomena staviti.

Astonishing X-men
Joss Whedon  je radio ta prva dva dijela koja imamo u gradskoj knjižnici, i oba su odlična. Mislim, ima dosta onako,,, NAJJAČIH X-men likova, Cyclopsa i Emmu Frost, Wolverina, Beasta, Kitty Pryde i Colossus ajde (a njih su dvoje iznimno lajkabilni, najviše od svih), ali svu tu raznolikost karaktera radnja postavlja u specifične situacije i sve je to vrlo zanimljivo gledati jer je na neki način intimno puno više nego nezz SUPER HEROJSKI. Baš ima ogromnu hrpetinu memorabilnih scena i baš zavoliš neke likove i svu njihovu slojevitost. Apsolutna preporuka, neovisno o tome koliko vas interesira čitav taj svijet.
Radnja se kasnije još nastavlja, treba to pročitati dalje i naći to na internetu.

Čitao sam još neke stvari iz Marvel svijeta, svakako preporučujem
The Mighty Avengers, čisto zato jer tako krasno blenda magiju i znanost i SF s trivijalnošću nekih ljudskih potreba, i krasno izgleda sve to skupa. Ima krcato likova koji se pojavljuju, neki su totalno epic i ono, rula. Iron Men je govno.

i The Civil War, taj famozni period u Marvelu kojeg je obilježlia smrt Kapetana Amerike (znam, svi bi pomislili SPAS, NEMA VIŠE NAJDOSADNIJEG ČVOJEKA NA SVIJETU ali...) u principu frajer je totalno lajkabilan i postavljen u tu opoziciju drugim superherojima koji također zastupaju svoje ideale iz svojih razloga. Zanimljivo se pozicionirati u svemu tomu, jer radnja započinje tako što se pojavila inicijativa da se svi spuerheroji obznane svijetu, da kažu tko su, što ne odgovara nekim superherojima koje volimo, ali odgovara večini naroda jel. Bla. Zanimljivo. Treba sve individualne stripove junaka koji su u svemu tome pročitati, ovo je samo 7 brojeva koji se tiču SVIJUH pomalo, ali ne baš nekoga konkretno.

:hiha: Tu ću stati sa marvelom.


Raymond Chandler - The Big Sleep (Veliki san je mislim na Hr)
Trebam čitati tu HARD BOILED FIKCIJU za jedan predmet i ovo mi se baš ful jako svidilo. Ima tih krasnih opisa, savršeno skrojenu atmosferu, protagonista idealista, ali poanta je što nije motiviran zakonom nego nekim moralnim načelima iznad zakona. Super su mi dijalozi s kriminalcima, ono, baš stavlja stvari i iz njihove perspektive i nikad nije dobro/loše izbor ponuđen kao što često slučaj jest u ovom žanru.
(kažem to kao da sam pročitao sve ikad ali ono)
Uglavnom, baš preporuka, nije dugačka knjiga. Film je izmjenjen i klasičan holivudski tog doba, ne preporučam ga zbilja pored knjige koje je nešto posebno :(



i ne stavljam često faks literaturu, ako sam ikad, ali povezano je nekako s temom i ljudima koji vole knjiženost bi možda moglo biti zanimljivo.

Mikhail Bakhtin - O romanu
Bavi se analizom... romana jel kroz neke koncepte koje je uspostavio. Ne znam, baš razotkriva te subliminalne jedinice romana i ulazi u dubinu te umjetničke kreacije,,, :( To ima nešto mistično u sebi, ne znam kako bih rekao, kao da istražujete podsvijest, ali neke knjige, ne znam. Iako je u principu kompleksno djelo i ideja, ima dosta primjera pa se relativno lagano može pratiti.

eto nez, SAD MI JE LAKŠE.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1932 : 05. Lipanj, 2013., 09:50 »
Adrian Goldsworthy - Caesar: Life of a Colossus

*

Umorni bluz

  • *
  • 26
  • Bassist, phlegmatic & nicotine addict.
    • DzoSupertramp.last.fm
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1933 : 09. Lipanj, 2013., 14:44 »
Bernhard Schlink: Der Vorleser (Faksovska literatura no ako ju nađete na hrv., moje tople preporuke.)
G.R.R. Martin: Game of Thrones - A Feast for Crows

Je li itko čitao Murakamijevu "U miso-juhi"?

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1934 : 09. Lipanj, 2013., 14:47 »
Mislim da nije....
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9