HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 189836 Hitova
*

Death_rattle

  • *
  • 69
  • Rigor mortiis, always blindfold
    • My blog :D
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #120 : 29. Kolovoz, 2007., 23:17 »
zadnje sam sanjao da sam se pomirio s bivšom i bilo mi lijepo i sve..
i onda se probudio, i osjećaj nije bio nimalo lijep..dapače, rastužih se  :wildboy:
i to sam sanjao već jedno 5 puta
damn, ja sam stvarno u k...c-u što se cura tiče  :wildboy: :wildboy:

a bit će bolje :ementaler:
Like deadly snakes,  death rattle shakes!!

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #121 : 30. Kolovoz, 2007., 09:02 »
ololololol.  :ave:

Nocas sam sanjao neke pomijesane snove izmedju warcrafta i stvarnog svijeta, đizs.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #122 : 30. Kolovoz, 2007., 11:38 »
Spejsa.

 :wildboy: :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #123 : 16. Rujan, 2007., 14:34 »
sanjao sam da imam neku tetu koju nisam vidio dugo vremena pa mi je dala ček na 12k $ i bio sam sretan onako prepun k, i kao pokažem ja materi, i na kraju nisu dolari nego dojč marke pa kao ne vrijedi, onda sam plakao :wildboy:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #124 : 16. Rujan, 2007., 17:50 »
Evo nakon dužeg vremena sam sanjao nešto:

Ušao sam u bas za grad, išao sjest tamo iza desno(tako ja uvijek sjednem  :approve ) i gledao malo okolo i skužio tri frendice koje znam izvana da su u busu. E sad i jedna od tih koja ima veći nos onako, ali je lijepa cura, se ful proljepšala, no u tom trenutku je bila ful u kurcu... izašle su sve tri na sljedećoj stanici i dok je izlazila ta proljepšana nosata nije gledala baš i opalila je neku babu rukom i ova je nešto počela vrištat i onda sam ja u busu izašao iz vidokruga... izašavši iz busa na mojoj stanici sreo sam frenda koji mi je rekao: "Šta je, sad razmišljaš o tome a?"   :wildboy: :wildboy: :wildboy:


 :tired:
« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2007., 17:52 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #125 : 16. Rujan, 2007., 17:58 »
i ja uvijek sjedim iza desno u busu :dancing:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #126 : 16. Rujan, 2007., 18:07 »
ne ako sam i ja u busu  :tired:

 :dancing: :dancing: :dancing:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #127 : 16. Rujan, 2007., 20:46 »
Evo nakon dužeg vremena sam sanjao nešto:

Ušao sam u bas za grad, išao sjest tamo iza desno(tako ja uvijek sjednem  :approve ) i gledao malo okolo i skužio tri frendice koje znam izvana da su u busu. E sad i jedna od tih koja ima veći nos onako, ali je lijepa cura, se ful proljepšala, no u tom trenutku je bila ful u kurcu... izašle su sve tri na sljedećoj stanici i dok je izlazila ta proljepšana nosata nije gledala baš i opalila je neku babu rukom i ova je nešto počela vrištat i onda sam ja u busu izašao iz vidokruga... izašavši iz busa na mojoj stanici sreo sam frenda koji mi je rekao: "Šta je, sad razmišljaš o tome a?"   :wildboy: :wildboy: :wildboy:


 :tired:

kaos  :wildboy:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #128 : 16. Rujan, 2007., 21:00 »
predviđam kratak život
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #129 : 24. Siječanj, 2008., 12:20 »
imate li šta bizarnih snova u zadnje vrime?  :ementaler:

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #130 : 24. Siječanj, 2008., 12:36 »
inače uvijek imam bizarne snove, al sad baš i nemam snove uopće jer spavam ispod 5h u prosjeku

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #131 : 24. Siječanj, 2008., 12:44 »
ah. uvijek.
al ih neam volje tipkat. pričam ti ih uživo. :ementaler:

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #132 : 24. Siječanj, 2008., 12:46 »
opalila je neku babu rukom i ova je nešto počela vrištat i onda sam ja u busu izašao iz vidokruga... izašavši iz busa na mojoj stanici sreo sam frenda koji mi je rekao: "Šta je, sad razmišljaš o tome a?"

 :ave: :ave: :ave: :loludara:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #133 : 24. Siječanj, 2008., 12:58 »
Za mene inače kažu da sam užasno perverzna osoba, sick, manijak, i tako....nešto ko zapi, zato se ja i on slažemo tako ddobro  :piva:  :ementaler:

Inače, sanjao sam prvo ovo:

Igramo airsoft u nekoj šumici ali odjednom nema nikog samo ja u vojničkoj odori, i sjedi frendica i govori mi za neku bivšu kao ..da zna nešto full lijepo o meni golom ali da nesmije reći..a ja ju nagovaram što..a ona me gleda dole i govori kako neće reći ali mi se smiješka i kaže kako je dobro..onda druga scena sve flashback onako sve se izmuti..u dobu vitezova sam i tako..u sobi sve neke djeve iz obližnjeg sela prikucane na zid, tj. u okovima..i mi ih hebemo....a meni spušten a svršava konstanto..onda sam se probudio..

baš ne znam why sam sanjao to   :hihi:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Zapi

  • Gost
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #134 : 24. Siječanj, 2008., 13:06 »
Ja sam u zadnje vrijeme totalno u kurcu jer mi cura odlazi za par mjeseci radit van..manekenstvo i ta sranja..i nece se tako skoro vracat..i tak sanjam svaku noc kak nam je ljepo i to, i onda se probudim i tuzan sam..  :wildboy:

i zato, nikad s manekenkom nista ozbiljno nemojte ni pomislit..nikad!!!! il ak da nadajte se da nece uspjet..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9