HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 189843 Hitova
*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #150 : 01. Ožujak, 2008., 13:17 »
sanjao sam da mi se cura regala na hcl i otvorila topik di pljuje po meni.

A joj.  :kingmortal:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #151 : 01. Ožujak, 2008., 13:19 »
Noćas sam sanjao da se družim sa Matijom Babićem. Ne pitajte me detalje jer meni kurca nije jasno.  :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #152 : 01. Ožujak, 2008., 14:05 »
i šta kaže Matija  :ave:

Ja sanjao da sam upao u razred od ovog prijatelja, koji je godinu mlađi. Neman pojma koji kurac san tamo radia. Ni sta san tamo radia. Al bilo je zabavno  :wildboy:

Maloprije skuzim da se rugam zvoni, a i ja sanjao nesto s hclom. Falia sam napisat ime neke igre il tako nesto, pa u me svi zajebavali. Neman pojma.
Znaci li to da se potajno bojim izrugivanja na forumu?  :wildboy: :wildboy:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #153 : 01. Ožujak, 2008., 14:39 »
Ne sjećam se šta je Matija reko, niti šta smo radili, samo znan da je on bija.  :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Zapi

  • Gost
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #154 : 12. Ožujak, 2008., 15:53 »
Zatvorili su me u ludaru..i okomene su bile samo stare babe..i ja jednu noć popizdio,i poklo ih sve, onako grafički, crijeva, otkinuti udovi..onda sam pobjego..i iz nepoznatog razloga se vratio..otiso spavat u svoju savrseno urednu sobicu..i kad se probudio sve babe su bile citave..medutim, onda su se pocele budit, i vristat i raspadat se tam di sam ih ja privijusli izrezo..

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #155 : 12. Ožujak, 2008., 16:40 »
urban san zapi. nema šta  :approve

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #156 : 12. Ožujak, 2008., 18:35 »
Zatvorili su me u ludaru..i okomene su bile samo stare babe..i ja jednu noć popizdio,i poklo ih sve, onako grafički, crijeva, otkinuti udovi..onda sam pobjego..i iz nepoznatog razloga se vratio..otiso spavat u svoju savrseno urednu sobicu..i kad se probudio sve babe su bile citave..medutim, onda su se pocele budit, i vristat i raspadat se tam di sam ih ja privijusli izrezo..

fear leads to anger, anger leads to the dark side... great anger in you I sense...  :winknkiss: ili tak neš  :wildboy:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Zapi

  • Gost
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #157 : 13. Ožujak, 2008., 16:38 »
Noćas sam sanjo da je bio neki rat il nest..i imo sam neku kul pušku..al ne sjecam se bas, samo da je bilo cool..

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #158 : 15. Ožujak, 2008., 15:24 »
Noćas sam sanjao da se družim sa Matijom Babićem. Ne pitajte me detalje jer meni kurca nije jasno.  :wildboy:
OMG, Undy je prorok :ave:

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #159 : 12. Svibanj, 2008., 00:54 »
sanjao sam da snimam neke pjesme s mikeom pattonom i govorio mi je da će me ljudi poštovati ako koristim "penis" u svojim pjesmama :(

i r go sleepz D;
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #160 : 12. Svibanj, 2008., 00:58 »
sanjao sam da sam došao u luke i onda je došao jakov raos i ponudio nas svojim finim kolačima ;D
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #161 : 12. Svibanj, 2008., 07:57 »
sanjao sam da mi je mama napravila knedle :((
oču knedle  :(((((((

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #162 : 14. Svibanj, 2008., 15:04 »
jebote koji jebeni san

kuiš,sanja sam da me prijatelj zva na telefon i reka da je propustija epizodu Male gospođice pa da mu prepričam što se dogodilo.

meni se nije dalo pričat i reka am mu to,a onda je telefon uzela njegova mater i prijetila mi da će mi doći na kuću ako mu ne kažem što je bilo u prošloj epizodi Male gospođice

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Fenrir

  • **
  • 355
  • Zapijev dečko
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #163 : 14. Svibanj, 2008., 15:16 »
Imao noćnu moru, u biti par puta. Dakle, sanjam ja, kad mi dođe neki osjećaj da mi nešta ne da da ustanem iz kreveta. Kako da to opišem, imam dojam da sam budan sa zatvorenim očima, ali to nešto me drži prikovanim i zasranim od straha. Jel' to možda jer se vlastitim rukama hvatam u snu ili što? I da, mrmljao sam.  :(

Btw, malo guglao i našao lika sa sličnim problemom.

http://www.croportal.net/forum/filozofija-i-religija/nocne-more-31675/  :(

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #164 : 14. Svibanj, 2008., 15:40 »
to ti je ovo http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis

pralo me jedan cijeli tjedan, onako, u nekom polusnu kažem sebi "ovdje je neka loša energija" i odjednom me nešto s leđe uhvati, al onako silovito, ne mogu se okrenut da vidim šta je, čujem kao neko teško disanje kroz zube, trnci mi kroz tijelo prolaze, kao da je utrnulo onako, pregadno :(

In African American culture, isolated sleep paralysis is commonly referred to as "the devil riding your back" :wildboy:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9