HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 189838 Hitova
*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #180 : 06. Lipanj, 2008., 14:30 »
Imao noćnu moru, u biti par puta. Dakle, sanjam ja, kad mi dođe neki osjećaj da mi nešta ne da da ustanem iz kreveta. Kako da to opišem, imam dojam da sam budan sa zatvorenim očima, ali to nešto me drži prikovanim i zasranim od straha. Jel' to možda jer se vlastitim rukama hvatam u snu ili što? I da, mrmljao sam.  :(

Btw, malo guglao i našao lika sa sličnim problemom.

http://www.croportal.net/forum/filozofija-i-religija/nocne-more-31675/  :(
može bit da počinješ nenamjerno dobivat lucidne snove. ak da, ljubomoran sam :wildboy:

*

Angel_of_Holocaust

  • *
  • 91
  • Doom Bringer
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #181 : 06. Lipanj, 2008., 15:53 »
ja sam sanjao da padam bez prestanka,lol,pa sam se probudio,a san je trajao 40-tak minuta,lol :hihi:
...I Shall Bring The Holocaust On All Beigns That Don't Respect Me As Who I am!!1...

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #182 : 06. Lipanj, 2008., 16:01 »
Ja sam sanjao da mi neki mali psic (oko 10 cm duzina) grize vrat :approve

Dogodi se nekad da ovako i spavam i ne spavam istovremeno i tad sanjam kul sranja, yo :thumbs:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #183 : 06. Lipanj, 2008., 16:26 »
Ja sam sanjao da mi neki mali psic (oko 10 cm duzina) grize vrat :approve

Dogodi se nekad da ovako i spavam i ne spavam istovremeno i tad sanjam kul sranja, yo :thumbs:

To je valjda ono s jednim okom otvorenim-ko Đon Vejn  :thumbs:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #184 : 06. Lipanj, 2008., 16:30 »
sanjao seks sinoć


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #185 : 06. Lipanj, 2008., 16:31 »
sanjao seks sinoć

samo sinoc?  :mrgreen:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #186 : 06. Lipanj, 2008., 16:39 »
da

 :tired: :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #187 : 06. Lipanj, 2008., 16:43 »


Dogodi se nekad da ovako i spavam i ne spavam istovremeno i tad sanjam kul sranja, yo :thumbs:

tak i ja
ono, budan sam a sanjam al ustvari nisam budan i sanjam, ubiti polusnen sanjam lololo
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #188 : 06. Lipanj, 2008., 20:39 »
zna se i meni dogodit. Onda budem sjeban kad se stvarno probudim :(

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #189 : 06. Lipanj, 2008., 21:28 »
to se meni uvijek događa kad sam bolestan. ono, kad me pere neka jača temperatura. cijelo si vrijeme u nekom polusnu i sanjaš pizdarije.

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #190 : 06. Lipanj, 2008., 22:12 »
Imao noćnu moru, u biti par puta. Dakle, sanjam ja, kad mi dođe neki osjećaj da mi nešta ne da da ustanem iz kreveta. Kako da to opišem, imam dojam da sam budan sa zatvorenim očima, ali to nešto me drži prikovanim i zasranim od straha. Jel' to možda jer se vlastitim rukama hvatam u snu ili što? I da, mrmljao sam.  :(

Btw, malo guglao i našao lika sa sličnim problemom.

http://www.croportal.net/forum/filozofija-i-religija/nocne-more-31675/  :(
može bit da počinješ nenamjerno dobivat lucidne snove. ak da, ljubomoran sam :wildboy:

to se i meni katkad dogodi,sanjsam,sanjam i u snu sam svjestan toga da sanjam,ako mi se neda više sanjati otvorim oči,tj. pokušavam,ali ka da su zalipljene za kapke pa ne mogu,a ako mi se sanja onda se idem bacati sa zgrade i radit sranja po gradu

inače čuo sam za te lucidne snove,da ka to koriste ne ki scenaristi za filmove,ka nešto tako se može izvježbati

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #191 : 06. Lipanj, 2008., 22:24 »
vidio sam da u zgbu imaju oni tečajevi šta neki lik drži, kao treniranje lucidnih snova, bar ne bi išao odmah :wildboy:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #192 : 06. Lipanj, 2008., 22:33 »
al to je dobro,mislim moraš sam skužit kako to da postaneš u snu svjestan da sanjaš,onda bi bilo jebačine i razbijanja u svom svijetu i mašti.

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #193 : 06. Lipanj, 2008., 22:49 »
al to je dobro,mislim moraš sam skužit kako to da postaneš u snu svjestan da sanjaš,onda bi bilo jebačine i razbijanja u svom svijetu i mašti.

bi jebo, a
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #194 : 06. Lipanj, 2008., 22:58 »
nego,mladi

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9