HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 193164 Hitova
*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1260 : 23. Listopad, 2010., 22:33 »
San prvi.

Neki ljudi, uključujuću MustaČa, i ja hodali smo nekim šoping centrom sa bazenima nasred hodnika. (?)
Da ne duljim, u jednom trenutku masa ljudi počela je bježat van iz centra. Zapravo su bježali zbog urlanja nekog razbojnika "svi na pod, daj pare". Odmah nakon toga swat ga je savladao. Frajer skine masku i ispostavi se da je to Stallone.
Kao, unajmili su ga za otvorenje tog centra da odglumi pljačku. ;(


San drugi.

Lucidan san. Autom sam gazio neke meni ne bas drage ljude. Onak, znao sam, oke, to je san, idem gazit.
Onda sam autom udarao druge aute. I bla.
Na kraju sna sam s vrha neke planine "skočio" autom, kao na GTA San Andreasu, preko one rampe i pecto metara u zrak,
iskocio iz vozila i letio. Probudio sam se u trenutku udarca u tlo. ;(

Sve u svemu, zanimljivo.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1261 : 24. Listopad, 2010., 14:38 »
Staru od bivše sam sanjao, u kurac. Nikad me nije voljela, uvijek me smatrala nekim debilom koji će joj pokvarit kćer.

Išao sam u Sisak s dva frajera koji uvijek idu samnom na veće tradeove, fino obučeni, puhao je vjetar.
Dođemo u Sisak, hodamo ulicom, ulazimo u zgradu, kovčezi pizde materine, penjem se stepenicama, ulazim u prostoriju koja je dogovorena.
Hodnikom puše jaki vjetar.

Ulazim unutra i, šta.
-bok Srđane
bok Mama od bivše
-šta to radiš
imam neke stvari za riješit
-tko su ovi ljudi s tobom
prijatelji Mama od bivše
-a jel
da, moramo sad ić, gdje je Osoba kojoj je to što nosimo trebalo ić u ruke
Zakopčavam kaput, hladno mi je od vjetra
-oduvijek si mi bio čudan, to nisu prijatelji, znam ja
molim?
-znala sam da si mutan, uvijek si bio mutan, prozrela sam te od prvog dana kada sam te vidjela
si kurac
- ja sam...*DUM* netko zalupi vratima

probudim se, hladno mi je, šta je to lupilo. Skužim da sam zaboravio zatvoriti prozore u stanu. Valjda je nastao propuh koji je uspio zatvoriti vrata sobe. Četiri sata ujutro je... Fak


Kuja

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1262 : 24. Listopad, 2010., 20:27 »
Imao jedan od najružnijih snova ikad valjda.

Brat, baka i ja bili u Beramu i gledali onu crkvu di je freska ples mrtvaca i to sve (http://i147.photobucket.com/albums/r285/swirl_photo/istra/beram.jpg?t=1181669196). I na odlasku skužimo da smo iz nekog razloga ostali bez prijevoza nazad u Pulu i kolektivno popizdimo. Ja zovem staru da di je ali ona se ne javlja i šta ćemo sad? Niš, idemo ja i brat pješke doma (iako je to onako 50-70km udaljeno al ae) a baki kažemo da čeka i da ćemo se vratiti po nju. Ona ne sluša i krene za nama dok ja zivkam staru cijelo vrijeme. Brat i ja svjesno pomalo ubrzavamo ne bi li ona odustala i da brže dođemo doma pa da se možemo vratit po nju. Nakon nekog vremena konačno dobijem staru i pizdim na nju kako nas je mogla ostaviti tamo i da krene po nas odmah i nagovorim baku da se vrati nazad u Beram i da tamo čeka. Brat i ja počnemo laganim trkom dalje i kilometri lete i već smo preko pola puta natrag. Nakon šta smo odlučili napravit pauzu od trčanja čujemo nečiji izbezumljeni glas kako nas zove i vidimo baku da se muči i pokušava pratiti naš tempo par sto metara iza nas. Brat i ja se useremo živi i dotrčimo do nje da ju primimo da se ne sruši. Prizor je jeziv, ona na kraju snaga, u očima suze i neke crvene točke i fleke krvave iskočile i ruši se pred nama. Zovem panično staru da požuri jer će nam baka krepati i ubrzo ona dolazi i fura nas sve u bolnicu te oan ostaje tamo a mi pješke idemo doma (opet masu hodanja) i putem najgore prolazi kroz glavu.. srećom budim se u taj čas sa vrlo vrlo ružnim osjećajem.  :wildboy:
Ne želim nikad više ovako neš sanjati  :( :(
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1263 : 24. Listopad, 2010., 20:32 »
horor. :(

sjećam se da sam jednom sanjala da mi je mama umrla i da sam u dnevnoj sobi na kredencu gledala u njenu fotku u okviru kraj nekog sablasnog cvijeća. plakala sam u snu, probudila se u suzama, plakala još pola dana. ispričala mami, pa još malo plakala. užasno nešto.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1264 : 25. Listopad, 2010., 18:34 »
depresivni ste.  :wildboy:

ja jučer sanjao da bildam i da jebem.
prvo sanjao da bildam u svojem omega đimu, ali đim se počeo zatvarat. Rac je došao s ključevima i počeo odnosit tegove i sprave. Pito sam koji kurac, "ma, nitko više ne bilda. svi žele socijalne klubove" i došla je nekakva ekipa sa PARKETIMA i drvenim namještajem i počela opremat đim koji je odjednom izgledao kao nekakva prostorija u oxfordu 19. stoljeća. Razočarano sam hodao zagrebom koji je izgledao ko šerlok holmsov london i tražio neki đim, ali nijedan nije više postojao.

onda sam se probudio iz te noćne more i ponovo zaspo.
u nekom sam hotelu, mislim izgleda kao hotel, ima recepciju i nekoliko hodnika koji vode rendom. u ruci mi je žlica. potpuno sam lucidan, lud sam skroz. ispred mene žena, udaram ju žlicom po faci "ahh, to boli!" prestajem nakon 3,4 udarca i bacam žlicu prema drugoj ženi koja stoji za recepcijom. Uzimam tu ženu ispred sebe i bacam je na kauč i idem jebat. uspjevam! Ali sve je trajalo oko 1,2 sekunde tj svršio sam iste sekunde. i da, morao sam mjenjati gaće ujutro.  :hiha: :hihi: probudio sam se odma poslje osjemenjivanja.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1265 : 26. Listopad, 2010., 11:25 »
 :wildboy:

U biti, sanjao sam bio kao, u srednjoj sam, al kod ovog dobrog profesora koji je nama nekolicini koji već par godina ne idemo u školu dopustio da budemo na satu i slušamo što ima za reći. Ugodno.
Onda sam izašao na plažu i usljedila je nekakva KATASTROFA, nekakav potres i tsunami, i oslobodili su se raznorazne pizdarije, demoni etc, milijarde ljudi je poginulo, stvorile su se neke frakcije preživljenih, i mnoštvo malih skupina nečega, ratovi, kanibalizam, depresija.
Nakon 3 dana hodam po toj plaži i neko krasno djevojče u plavoj haljini, sa ricavom plavom bujnom kosom tetura besciljno prema van gledajući u pod. Ja, kavalir kakav jesam :hiha: :wildboy: otrčim do nje uhvatim je za ramena i kao ŠTO JE BILO!? zabrinut kao, na što ona podigne ruke ispod mojih i udre ih odbaciši moje ruke sa svojih ramena ( ako možete ubrati što govorim ) i pogleda me očima u kojima nije bilo ništa, tj, smo bjeloočnice su bile kao i kroz suze se prodere ŠTO TI ZNAŠ KAKO JE MENI BILO TAMO!! i pobježe.
Poslije se ispostavilo da je to djevojče neka muza-božica-djevica koju je nakon potresa otela neka zla pomorska vještica-sirena koja ju je silovala tri dana u dubinama. :wildboy:
I sad, pošto nisam imao ništa na svijetu, odlučio sam izazvati tu sirenu-demona, igrajući njenu igru; ona naime pretvara se da je nešto što netko želi, i tako ih namami sebi. A ja sam znao da ona GLUMI i kad sam joj došao dovoljno blizu, a ona počela vaditi ogromni jezik da ISISA život iz mene :hiha: zgrabio sam je za jezik, počeo joj udarati glavom o zid dok nije umrla. Krvavo, i najbolji fajt ikad. :wildboy: Ali i ja sam s njom umro s njom. :wildboy: RIP.

ALI HAH!1 :hiha: Tad je došla ta muza, ovaj put je imala naljepše plave oči ikad :hug i nije me mogla oživiti u potpunosti nego me je samo vratila u svijet u onom stanju u kojem sam bio kad sam imao 6 godina.

Dalje mi se neda pisati, a i sumnjam da će iko ovo pročitati :wildboy: no usljedile su LUDE avanture bježanja od 4metarskih pasa kojima upravljaju ljudi koji žele provjeriti granice boli, kao i bježanje uz pomoć  mog super-kul oca koji je znao sve komandos tajne, kao npr bacanje granata, a ja kao dječak, sam morao ponovo naučiti neke tajne svemira i morala. :hiha:

Sve u svemu, grozan svijet je to bio :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1266 : 26. Listopad, 2010., 11:42 »
ja jučer sanjao da bildam i da jebem.

To se jedino moze sanjati, da.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1267 : 26. Listopad, 2010., 11:44 »
Depresija, detaljno jebemu. I kul :wildboy:

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1268 : 26. Listopad, 2010., 11:46 »
filmski skroz <3
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1269 : 26. Listopad, 2010., 14:42 »
@depresija - ja bi to  :wildboy::ave: za san  :ementaler:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1270 : 04. Studeni, 2010., 09:19 »
sanja sam da me kao ćaća tira da čujem nekog tipa na jutubu, kao oćeš čut najbolju pismu ikad. ja onako, naposljetku odem provjerit.

tip se zove boyron paseau, i ništa utipkam to u juutub, izbaci mi neki spot iz 1981. godine. i slušam ja, ono, pisma je savršena bila. tip je repa na hrvatskom al je bija francuski naglasak i nije baš bilo neko repanje, neznam kako bi opisa to. neznam tekst, ali znam da je bila neka misaono-životna tema u pismi. i posluša sam je par puta zaredom, stavija link na fejsbuk i onda se probudija.

ne mogu se sitit kako je jebena pisma išla, samo se sjećam jednog stiha koji je unutar refrena, ide ovako nekako: "mater mi je rekla da moram imat srednju da bi naša posá"

ovo posa je s naglaskom ka.

zvuči bedasto, ali nije ustvari nimalo. da se sjećam svega, bilo bi to hit.
« Zadnja izmjena: 04. Studeni, 2010., 09:21 presveti »
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1271 : 04. Studeni, 2010., 09:47 »
Sanjala sam kurac.
Ali stvarno  :(

I samo se tog sjećam.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1272 : 04. Studeni, 2010., 12:38 »
Sanjao sam da je Hajduk dobio Zenit 1:0.
Dobro su ih stisli.
Samo ne kužim od kad Mladen Petrić igra u Hajduku.. bos  :wildboy:
I od kad Torcida ima narančaste transparente.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1273 : 07. Studeni, 2010., 23:57 »
Sanjala sam kurac.
Ali stvarno  :(

I samo se tog sjećam.

Nekad je zbilja teško tumačiti snove. Nekad i nije.


Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1274 : 08. Studeni, 2010., 00:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9