HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 193144 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1365 : 09. Veljača, 2012., 21:29 »
Bili su jednom stavili nku spiku kao: obrati se korisniku ixy, poznatijem pod Ivan Rena Renić (link do profila) i onda sam to vidijo,,,,,,
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1366 : 09. Veljača, 2012., 22:35 »
to nije bio ixy,,,,

i da, zapi ne liči na pernara. Nitko ne liči na pernara.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1367 : 09. Veljača, 2012., 22:37 »
Vidio sam pernara neki dan u rendom birtiji.  :hiha:

I preglasno smo komentirali E VIDI PERNARA LOL.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1368 : 09. Veljača, 2012., 22:44 »
da, istina, tvoja majka ima tu sklonost da bude glasna kad ne treba :hiha2:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1369 : 09. Veljača, 2012., 22:45 »
Ja sam se zakleo da cu Pernara nabiti ako ga ikad vidim. Vjerojatno ne postoji niti jedna osoba koja me toliko zivcira ko on.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

TeraBajt

  • *
  • 48
  • only spenders
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1370 : 09. Veljača, 2012., 22:50 »
najgori san ikad mi je bio kad sam sanjo da sam sa starim u autu dok se parkiro kod bake u dvoriste i slucajno pogazio baku. isus te jebo ako nisam umro od straha tad  :wildboy:

also jel iko jos sanja ono nesto tipa lifta koji pocne padat? to sanjam na mjesecnoj bazi i uvijek se userem ko govno. ono sve pet, lift sljaka, neka baba i tip izlaze na nekom rendom katu, lift ide gore i sve se zatrese, svjetla zatrepere i pocnem padat dolje. i ono mislim si za to vrijeme dal je to stvarnost i kak to mogu prekinut, i uvijek kad smislim nacin vec padnemo dolje i ono probudim se.

al bilo mi je pregg kad sam proslu novu godinu kad sam doso doma otiso spavat i sanjo lucidan san. ono najjaci feel ikad. bar nisam sa baretom pudro nos u nekom veceu, sve lucidan i ono, kazem baretu "jeben si mi al ovo nis nije stvarno" a on otvori prozor i zalaje na mjesec :))))))))))))))))))
nigga

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1371 : 09. Veljača, 2012., 22:53 »
Nikad nisam imao lucidni san.  :(

Možda za to treba imati dušu.  :mrs:

*

TeraBajt

  • *
  • 48
  • only spenders
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1372 : 09. Veljača, 2012., 23:01 »
lucidni san je kao trip. s tim da sam ja imao polu-lucidan san jer sam pri kraju sam sebe uvjerio da je ipak to sve stvarnost. ono, metoda provjeravanja stvarnosti mi je bila da se pogledam u ogledalo dva puta i ako bude isti odraz onda je stvarnost, sto mi se kasnije pokazalo glupo jer sto sam duze sanjao to sam teze shvacao pojam stvarnosti ono. i smjesno mi je bilo sto su me svi oko mene uvjeravali da je to stvarnost : ))) ko da sam u inceptionu ono : )). znam da sam ono u polovici sna htio reci svima da ja sanjam al me stalno neko prekidao, i onda kad sam reko svi su mi se smijali :( onda sam poceo sumnjat i na kraju sam skroz zabrijo da sam poludio i da je sve oko mene stvarnost u biti.

mindfuck zivi  :wildboy:
nigga

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1373 : 09. Veljača, 2012., 23:13 »
savršeno. obabran si za epizodu animiranog crtića kojeg radim na temu snova i sanjača za kolegij na faksu. YOU HAVE BEEN CHOSEN!
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1374 : 09. Veljača, 2012., 23:30 »

also jel iko jos sanja ono nesto tipa lifta koji pocne padat? to sanjam na mjesecnoj bazi i uvijek se userem ko govno. ono sve pet, lift sljaka, neka baba i tip izlaze na nekom rendom katu, lift ide gore i sve se zatrese, svjetla zatrepere i pocnem padat dolje. i ono mislim si za to vrijeme dal je to stvarnost i kak to mogu prekinut, i uvijek kad smislim nacin vec padnemo dolje i ono probudim se.


Ja dosta često sanjam padanje, al više neko rendom padanje iz nepoznatih visokih stvari, ili ko da sam skočio 3000 metara u zrak i onda nezz, gledam dole i padam i KRIIIIIIII...

probudim se.  :hiha2:


Doduše, nekad čak i dok sam u polusnu znam imat filing koda ću past ( s kreveta il nešto) pa se cili stresem i probudim. Onda kažem sebi OMFG kako si glup, to je bio san. :fpalm:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

TeraBajt

  • *
  • 48
  • only spenders
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1375 : 09. Veljača, 2012., 23:34 »
Doduše, nekad čak i dok sam u polusnu znam imat filing koda ću past ( s kreveta il nešto) pa se cili stresem i probudim. Onda kažem sebi OMFG kako si glup, to je bio san. :fpalm:
ane najgori osjecaj ikad :)))))))))))))))))
bas ono pomislim koja sam idiotcuga kako sam se uspio tako cimnut :))))

@ivy nacrtaj me ko omara iz wirea (H)
<---- ja  :approve
nigga

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1376 : 09. Veljača, 2012., 23:37 »
kriste, mislila sam da je to bio nije_zvone

tebe ne poznajem, pa ispadaš iz igre. ODodabran si  :hiha2: :hiha2: :hiha2:


edit
jesam ja sad rasist kao? svi su isti i te šeme  :wildboy:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

TeraBajt

  • *
  • 48
  • only spenders
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1377 : 10. Veljača, 2012., 00:10 »
 :wildboy:

rasista i homofob  :wildboy:
nigga

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1378 : 10. Veljača, 2012., 00:15 »
nisam znala da si homoseksualac.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1379 : 10. Veljača, 2012., 00:15 »
Ali ja jesam.  ;) ;) :hiha: :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9