HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 193138 Hitova
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1305 : 24. Siječanj, 2011., 20:37 »
 :(


ZAŠTO TO OMFG
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1306 : 24. Siječanj, 2011., 20:39 »
:(


ZAŠTO TO OMFG


Ne znam... čudno sanjam u zadnje vrijeme, preopterećen :bonk: :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1307 : 24. Siječanj, 2011., 23:20 »
sanjao sam kako mišo kovač, totalno sijed i star za stolom hvali iz sveg glasa, do sebe, legendu bodibilding foruma, zyzza.




 :geek: :wildboy:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1308 : 24. Siječanj, 2011., 23:28 »
jebob.


...Matu Mišu.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1309 : 28. Siječanj, 2011., 14:14 »
Volim ovaj topic. Čitao sam sad stare snove svoje :(


Enivej, noćas sam sanjao da sam Betmen. Da. Betmen.
Kruzao sam okolo po zraku s ovim sranjem - slika
Neka zla negativka me gađala nekim halucinogenim plinom, i onda su mi se priviđale kao pizdarije, i tukao sam nevine ljude jer sam mislio da su mi neprijatelji.
Na kraju sam bio na nekoj staklenoj površini, ispod koje je cvijeće, i imao sam naratora koji priča šta ja radim. Onda sam razbio staklo i ubrao cvijeće. Tada se pojavila neka žemska, bila je ljuta i živčana i vikala je kako je ne volim i ne poštujem i imam još tri druge osim nje, pa sam joj dao to cvijeće koje sam ubrao. Onda je bila zadovoljna i rekla je da je uvijek znam razveselit.


Ovaj zadnji dio je wtf, al bio sam betmen  :approve

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1310 : 28. Siječanj, 2011., 14:26 »
Volim ovaj topic. Čitao sam sad stare snove svoje :(


Enivej, noćas sam sanjao da sam Betmen. Da. Betmen.
Kruzao sam okolo po zraku s ovim sranjem - slika
Neka zla negativka me gađala nekim halucinogenim plinom, i onda su mi se priviđale kao pizdarije, i tukao sam nevine ljude jer sam mislio da su mi neprijatelji.
Na kraju sam bio na nekoj staklenoj površini, ispod koje je cvijeće, i imao sam naratora koji priča šta ja radim. Onda sam razbio staklo i ubrao cvijeće. Tada se pojavila neka žemska, bila je ljuta i živčana i vikala je kako je ne volim i ne poštujem i imam još tri druge osim nje, pa sam joj dao to cvijeće koje sam ubrao. Onda je bila zadovoljna i rekla je da je uvijek znam razveselit.


Ovaj zadnji dio je wtf, al bio sam betmen  :approve

Ahahahahahahahah :ementaler: :ementaler: :D :D :hiha: :hiha: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1311 : 28. Siječanj, 2011., 14:56 »
vraga je wtf, nešto te muči podsvjesno. ŠTO SI URADIO  :chair:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1312 : 03. Veljača, 2011., 12:27 »
Sanjao sam nekoliko snova večeras, ali sjećam se samo kraja zadnjeg.

Hodamo ulicom Duje, Điz i ja. Duje uzbuđeno priča kako je njegov brat (koji izgleda kao Facaa) bio neki ludi znanstvenik. Fraer je sa svojom ekipom znanstvenika otkrio lijekove za sve bolesti ikad valjda. Ali prije nego što su uspjeli javno objaviti svoj rad, otkrilo se da u laboratoriju drže hrpu klinaca po kojima... ovaj, pišaju i koji im služe kao seksualni robovi. Svi su u zatvoru sad.

Naravno, Giess (koji se odjednom vozio na nekakvom motoriću) i ja smo odmah počeli ZBIJATI ŠALE  :D, a Duje je sa strane govorio nešto u stilu "Alo momci, a nije to smiišno baš. Ja razumin da je vama to kul i zabavno, al nemojte više."

Onda je (Duje) tvitao kako je današnja mladež nezahvalna i samo bježe iz škole i zauzimaju mjesta u busevima. Pa je sirko rekao "Duje, danas si baš super" i retweetao to.  :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1313 : 03. Veljača, 2011., 12:38 »
tko je onaj dečko ubildani? mnogo je lep <3

edit: aha, aesthetically pleasing čovjek :hihi:
« Zadnja izmjena: 03. Veljača, 2011., 12:49 Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1314 : 03. Veljača, 2011., 12:49 »
Sanjao sam nekoliko snova večeras, ali sjećam se samo kraja zadnjeg.

Hodamo ulicom Duje, Điz i ja. Duje uzbuđeno priča kako je njegov brat (koji izgleda kao Facaa) bio neki ludi znanstvenik. Fraer je sa svojom ekipom znanstvenika otkrio lijekove za sve bolesti ikad valjda. Ali prije nego što su uspjeli javno objaviti svoj rad, otkrilo se da u laboratoriju drže hrpu klinaca po kojima... ovaj, pišaju i koji im služe kao seksualni robovi. Svi su u zatvoru sad.

Naravno, Giess (koji se odjednom vozio na nekakvom motoriću) i ja smo odmah počeli ZBIJATI ŠALE  :D, a Duje je sa strane govorio nešto u stilu "Alo momci, a nije to smiišno baš. Ja razumin da je vama to kul i zabavno, al nemojte više."

Onda je (Duje) tvitao kako je današnja mladež nezahvalna i samo bježe iz škole i zauzimaju mjesta u busevima. Pa je sirko rekao "Duje, danas si baš super" i retweetao to.  :wildboy:

tvoj podsvjest ti govori da želiš bit ludi znanstvenik koji ima djecu robove po kojima piša :(

ne znam zašto ali oduvijek sam to znao  :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1315 : 03. Veljača, 2011., 12:50 »
I izgledat kao Facaa.  :hiha:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1316 : 03. Veljača, 2011., 14:14 »
rula san  :hug

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1317 : 03. Veljača, 2011., 21:32 »
svi imate nešto povezano s vašim životima. Strah me što moji snovi govore o meni :wildboy:

Lik ide bosonog do grada, uživa u sutonu na moru, šeta kroz park gdje se ljudi okupljaju na ugodnom ranojutarnjem kampiranju među fontanama. Druži se s rendom ljudima, jede hranu, koja je malo čudna doduše jer je jako rahla, gnjecava, kako bi opisao. I sve je lijepo i ide doma kao, ulazi u vlak.
I sad je scena kao u vagonu i u kabini u kojoj je odsjeo i kamera se vrti i polako se pretvara u one sobe iz ludnice, s jastucima svud okolo. Počinje žderati nekog mrtvaca koji je mrtav 3 tjedna, i jako je gnjecav i rahao (kako ću tu izvedencu reći  :wildboy: )
Onda se kamera okrene na zidove i svi oni ljudi s kojima je kao pričao su nacrtani i išarani, kao, ubio ih je.

U principu, ono druženje i jelo je sve on doživljavao u svojoj glavi, u stvarnosti je psihopat ;(
Sjebano je jebote, ne mogu opisati bolje kako JE sjebano ;(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1318 : 17. Studeni, 2011., 11:09 »
 :hihi:

Al dobro, opet sam neki sjeban san imao :wildboy:
Kao, ja i MIRKO FILIPOVIĆ se idemo tući na vrhu neke zarasle piramide i uskoro se rastavimo i počnemo u principu samo sudjelovati u sveopćoj fešti koja je usljedila u nekom selu. Krcato ljudi, okreću je janjci, puca se iz kubura, djeca šeću psiće, ljudi piju.. odjednom, djeca se onesvjeste, smršave 20 kila i sklupčaju u fetus položaj.
Ljudi ono panika, koji je ovo kurac, majke plaču.. odjednom se to počne dešavati i s psićima, a uskoro i sa svim ljudima u selu, osim nas 3-4.
I sad, ostali ja, Smaug i još jedan frend i istražujemo šta ima u pustom selu. Izađemo na ulicu i prolaze auti, ali nisu to auti, nego samo.. ne znam HAUBA od auta s obje strane. Ljudi u njemu nemaju oči, usta, uši nego su napravljene nožom ili nešto. Mi ih zaustavljamo, mašemo rukama, a oni rade iste poteze kao mi i samo prolaze. NETKO je  htio da mislimo da je sve normalno kao, al se malo sjeba,, Pojavljuje se neka mršava baba s nateklim rukama i nogama, popucalih kapilara, i s najodvratnijim okom ikad umjesto slinavih usta. 3 oka je imala jel :wildboy:
I sad ja to govorim svojim frendovima, oni mi govore da ludim i da sam zarazan i tjeraju me da pijem ljekove, a ja to prihvaćam. Odjednom se pojavljuje neka žemska na konju sa motornom pilom i ovom frendu sasjeće glavu od čela do usta, kao SALAMU recimo. Mene udre sjekirom u vrat i prepolovi ga i tu usljedi mrak, završetak sna.
ALI HAH! :hiha:
Opet sam ušao u san i vrisnuo jednom kao STRAŠNO dok mi nije još jednom sjekirom zamahnuvši otkinula i ostatak vrata. Kraj. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1319 : 17. Studeni, 2011., 19:28 »
sviđa mi se dvostruki ending.
treba mi tema za film za faks, mislim da ću ekranizirati jedan od vaših snova  :hug
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9