HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 193136 Hitova
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1500 : 10. Lipanj, 2012., 11:29 »
savršen san ;( pogotovo vizualizacija ive kako gura vanji jagode u usta  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:




možda su jagode,,,,



samo,,,


simbol,,,,,,,  :hiha2: :hiha: :hiha2:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1501 : 10. Lipanj, 2012., 11:31 »
Ja sam sanjao da pišem ispit kod ovog lika. Test je imao neka rendom pitanja, ali jedno je bilo posebno kul. Nije bilo pitanja već je bilo nacrtano krdo bizona kako trči kroz veliku wc školjku i za njima se kotrlja napolitanka. Ponuđeni odgovori su bili bizon 1, bizon 2, bizon 3 ili napolitanka :hiha: Bilo je još sranja, al ono, zaboravih :hiha2:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1502 : 10. Lipanj, 2012., 11:38 »
 :hihi:

eda savršeno, dok smo se vozili u nekom busu s karlom i ivom karlo se skinuo gol do torza i nez SAVRŠENO bio je skroz normalno građen čak dobro dosta, ALI iz desnog bicepsa mu je rasla nekakva MASA duga 30ak cm koja je imala oblik neispuhanog balona koje je u suštini bilo salo i onako je flabalo okolo. nisam užasniju stvar nikad vidio.  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1503 : 10. Lipanj, 2012., 11:55 »
Umirem  :hihi: :hihi: :hug

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1504 : 10. Lipanj, 2012., 11:57 »
e, jebemti :hihi: savršeno sve.  :wildboy:

Pogotovo jer scenarij bi mogao odgovarati stvarnosti, što se tiče glavnih likova. :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1505 : 10. Lipanj, 2012., 12:02 »
 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:
ja sam eksplodirala  :hihi:


edit: i aprišiejtam da si se suzdržao od jebanja  :hiha:
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2012., 12:06 poison_ivy »
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1506 : 14. Lipanj, 2012., 12:28 »
Ok sanjo sam 3 genijalna sna, i sva tri su bila onak stvarna, možda čak djelom lucidna, jer sam u zadnjem snu več donosio neke odluke i razmišljo za sebe.  :clap:

1.

Radnja se odvija u nekoj birtiji koja je u stilu onih iz skyrima, uglavnom nije niš moderno nego je obična drvena kuća. E sad tamo je bio ovaj jedan lik kojeg znam, on mi lagano na živce ide, a bila je i jedna cura koju fensijam.  :ementaler:
No sve je bilo puno ljudi i sve je išlo super dok me taj lik nije počeo zajebavat, e odjednom je sve prazno i upaljena su svijetla i tu samo samo ja taj tip, ženska i jedna četvrta osoba, mislim da je bila isto ne cura.
E sad, ja i ovaj samo se počeli tuč, naguravat i ovo ono, i sad nije bilo nikakvih udaraca nego samo ono guranje rušenje na pod i to. I odjednom on mora nekam ić i odjednom smo si dobri. On ode, ova cura dođe do mene, neš pričamo i tu završava taj san.

tl;dr I beat the bad guy and got the girl.  :hiha:

2.

E ovdje se radnja odvija u nekom postapokaliptičnom svijetu, likovi su ja, moja sestra i tata, i svako nađe svoj neki hrđavi auto, slićno ko mad max.
Počinjemo na krovu garaže visoke oko 2 i pol metra, s koje sam ja skako ko klinac. Uglavnom, treba sić dole, i sad ja skočim i odjednom je garaža visoka 10+ metara. Tu sam osjetio onaj sjeban osjećaj padanja, i brijem da sam se streso, probudio i zaspo nazad. Uglavnom dok padam sve se zamuti o odjednom je crno, kad otvorim oči, dole sam, i sestra i tata su iznad mene, a garaže nema??? Uđe svako u svoj auto, ja i sestra smo imali neke sportske il neš, a tata terenac. Svi auti su hrđavi i stari ono ne znaš koji je gori. I tak vozimo se po rasturenoj prirodi, sve je crno, tamno, pada noć. Dolazimo do neke kuće, a unutra ono neki seljaci tipa brda imaju oći, samo kaj nisu mutanti. E sad tam se porječkamo i krenemo bježat, i negdje u tom trenutku se ja slupam i naglo prelazim u 3. san.

3.

Radnja je slična Crysisu 2, ono invazija vanzemaljaca, a mi u nekom gradu.
E sad nakon nekakvog bježanja utaborimo se u nekoj zgradi koja je ravno preko puta od baze vanzemaljaca, sve je poplavljeno i puno vode. Naš plan je da se u njihovoj bazi postave ko odašiljači koji bi trebali navodi rakete il štajaznam. E sad došo je na mene red da odem aktivirat jedan od tih. I bio je nekakav put okolo po zgradama ono parkour i to. I sad ja dođem u tu njihovu bazu, aktiviramo to, i na putu nazada me skuže, s tim da je ta njihova baza izgledala ko ono na zgradama di slijeću helikopteri, ja se zaletim i skoćim u vodu ispod, al zanom zaroni njih petero i pogode me s nećim, osjetim ko ubod, al ne krvarim ni niš, nit umrem. Oni se samo maknu i puste me. Ja se vratim u bazu i nakon nekog vremena dođe jedana njihova letjelica i onak rasturi dobar dio baze, tu skužim da su me označili s nečim i pratili do baze. Mi nekak sredimo tu letjelicu, al ono uništen nam je dobar dio zgrade. Na kraju sna odjednom svi ljudi iz te naše zgrade pobijegnu na zgradu do na krov i svi se skrivamo, i noć je, i tad vanzemaljci krenu u napad, onak ogromna flota izljeće i napda našu zgradu i uništi ju totalno, i tu san završi.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1507 : 14. Lipanj, 2012., 13:39 »
Nije bilo pitanja već je bilo nacrtano krdo bizona kako trči kroz veliku wc školjku i za njima se kotrlja napolitanka.

 :ave: :ave: :ave: :ave:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1508 : 14. Lipanj, 2012., 16:16 »
Sanja sam da padam u depresiju, ali onda sam se probudija i baš san sritan cili dan.  :hug
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1509 : 14. Lipanj, 2012., 16:22 »
 :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1510 : 14. Lipanj, 2012., 20:36 »
 :hihi:

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1511 : 27. Lipanj, 2012., 07:53 »
jebemti, dosta ovog ritma gdje spavam 4 sata dnevno, sad me probudio san
kao, neki kralj želi pobjeći i iscenira svoju smrt, i kaže nekolicini svojih bližnjih da će to napraviti.
stave ga u lijes u obliku križa i nose iz tog mjesta iz kojeg bježi

on je u križu, ali njegovi protivnici su saznali za njegov plan
zapale križ, probodu križ kopljima s 4 strane istovremeno (kadar prikazuje njegove najbliže kako gledaju i dopuštaju da se zapale) i onda se križ natapa krvlju i počinje gasiti vatru.
kraj.
 :wildboy: :hihi: :wildboy: probudili me to smeće, al ionako bi se trebao buditi za 20ak min.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1512 : 27. Lipanj, 2012., 07:56 »
 :hihi:

izdominirali su ga.  :wildboy:

nez čekam da panj iz fizike stavi rezultate ispita na INTERNET.  :wildboy:
edit: krivi topik :hiha:
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2012., 08:04 Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1513 : 27. Lipanj, 2012., 08:08 »
Sanjao sam da imam kćer/sina kojeg trebam voditi u video samostan (?) na egzorcizam.

Prilično friki.  :wildboy:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1514 : 27. Lipanj, 2012., 12:26 »
ja sam jos uvijek unatoc svemujelly na ekipu koja ima te more jer mi djeluju zabavno iako vjerojatno nisu.
bio bi dobar film...  :hiha:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9