HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 193146 Hitova
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1485 : 31. Svibanj, 2012., 01:17 »
LOL

voda u raznim oblicima, voda kao trajno prisutan element u snovima. More, utapanja, voda voda.

A kad ne sanjam vodu onda sanjam kako letim, skrivam se i bježim. Najljepše je biti budan, ipak! tko bi rekao
You're gonna carry that weight

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1486 : 31. Svibanj, 2012., 01:21 »
Voda je očito neki aspekt tvoje svakodnevnice koji je stalno prisutan u tvom životu.
Je li to neki križ koji nosiš? =) Konkretno, imaš li kakvih fizičkih problem? Spomenuo si djevojku, možda je "ona sve to"? =) Ili pak jako si puno zaronjen u radnje poslovne ili učeničke prirode? Alternativno, ne baviš se ničim do te mjere da te ta sloboda katkada... guši? =)



 :hihi: mogao bi ovako zauvijek :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1487 : 31. Svibanj, 2012., 01:26 »
Realno, povlačim se za večeras. :)

al sviđa mi se tvoj ozbiljan pristup snovima, depresijo. mislim da se danas premalo vremena posvećuje snovima. kao da im se ne pridaje nikakvo značenje. a snovi su, sve?

ne znam, pisat ću još o svojim snovima, svakako
You're gonna carry that weight

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1488 : 31. Svibanj, 2012., 07:14 »
meni se stalno iznova ponavlja jedan te isti san, konstantno padam niz stepenice bez dna  :(  :duksy:


Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1489 : 31. Svibanj, 2012., 10:13 »
Nisam ništa sanjao što je poprilično savršeno
You're gonna carry that weight

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1490 : 06. Lipanj, 2012., 11:10 »
Sanja sam da tučem nekog lika i da iz njega ispadaju velike žute kovanice. Dobro mi je nintendo bombardira podsvijest jučer  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1491 : 06. Lipanj, 2012., 11:29 »
Jesi bar "spasio" princezu?  :hiha:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1492 : 08. Lipanj, 2012., 14:42 »
sanja sam da je uletila mi lexi belle u sobu i sad zeka peka oko nekih mačeva i njihovih futrola. malo se pohvatali, bilo je šou.
i onda kad je trebalo krenit već na neku briju, ona se malo odmakla i rekla kao, da nije ona takva
da joj je to malo prenaglo. :hihi:
što je smiješno, s obzirom na to čime se bavi jel.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1493 : 08. Lipanj, 2012., 14:43 »
smješno je jer nemoš prčit ni u snovima  :hiha: :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1494 : 08. Lipanj, 2012., 14:56 »
Ja inače imam dosta sjebane snove i većinu ih zapamtim i mogu reći da većina njih ima smisao i da su jako povezani sa stvarnim životom. Zanimljivi su snovi, čak sam jedno vrijeme brijao na lucidno sanjanje, al ono neda mi se vježbat za to :D

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1495 : 08. Lipanj, 2012., 15:31 »
 :wildboy:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1496 : 08. Lipanj, 2012., 15:32 »
 :mrs:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1497 : 10. Lipanj, 2012., 11:23 »
kako intenzivno SPAVANJE sam danas imao.  :wildboy: vau. nez.

Uglavnom prvo se "probudim" u 9 ujutro paraliziran. bio sam u svojoj sobi ali imao sam komp kraj glave i tipkovnicu nekako. mogao sam micat glavu tipa 4 cm gore dolje, poslje jedne točke više ne, al mogao sam npr vidit monitor. Također sam mogo pisat po tipkovnici al sve ostalo je bilo paralizirano. Nisam počeo paničarit al nisam ni bio siguran jel sanjam. uglavnom je bilo jako vividno. Nisam se mogo sjetit kak da dokažem da sanjam pa sam otišo na hcl forum i pogledao topike  :hihi: bili su neki užasno šabanski, tipa GMAN novi topic, prastara sranja, sve čudno. skužio da sanjam i probudio se.

opet zaspem, ovaj put smo karlo, zvone, vanja i ja mislim iva ali nisam siguran kod nekog doma. U svakom slučaju neka cura. gledamo filmove i svi piju energetska pića, ali ja ne želim jer sam kao na djeti. (u jednom trenu toliko krejvam energetska pića da se sjetim nekog starog BURNA koji sam sakrio pod krevet  :hiha2: uzmem ga al je prestar tipa godinama prije je otišo datum.  :hiha: ) Uglavnom u nekim brdima smo. i završi film i odemo na balkon, i odjednom vidimo neki OBJEKT kako leti okolo, zeleni tanjur. sjebano. Objekt krene prema Empire State Buildingu koji se naravno nalazi 300 metara ispred nas. Scena iz dana nezavisnosti, ESB eksplodira u dosta jadnoj eksploziji al opet eksplodirao je i elijen napad započinje. Međutim tanjur stane na nebu i smiri se zasad. S vi paničarima osim karla i vanje koji onako "ha, napad elijena. bilo je za očekivati" a na karla čak nasrnem u jednom trenutku zbog tog KULNESA  :hiha:
I zove mene stara da di sam i da će doć dida po mene. JA reko nazvat ću ga. I krenem ga zvat al nemogu pogodit brojeve na htcu.  :hiha: ono, zovem ga tipa pola sata i nemogu pogodit nijednu brojku točno. I nekako se sjetim da u snovima digitalne brojke i ta sranja su uvijek scramblana i uvijek kad pogledaš je drukčije. I skrenem pogled i ponovo pogledam i ono skroz scramblano. Tu sam posto svjestan da je san. Inače bi uvijek počeo jebat ko kreten u tim situacijama  :hiha: al ne sad zanimljivo. Uglavnom pokušao sam svima dokazat da je ovo san, al onako kežualno, tipa gle mi ti sad sanjamo, kuiš. Mislim,, bio sam svjestan da sanjam, al opet kao da nisam bio svjestan da mogu šta oću nego sam eto samo nastavio. Na kraju sam uspio Ivu uvjerit da sanjamo, a Zvone se nikako nije dao. Na kraju je ivi dopizdilo i nokautirala je vanju jer joj je dopizdilo njegovo NEVJEROVANJE. onda dok je on bio na podu je uzela hrpu jagoda i počela mu to gurat u usta.  :hihi: NEZ. to je bilo to.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1498 : 10. Lipanj, 2012., 11:26 »
ja sam isto sanjala ivu! vodila nas je u neku leet nestvarnu slatstičarnu :3
COOL

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1499 : 10. Lipanj, 2012., 11:28 »
jel zgodna ta iva? :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9