HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 193142 Hitova
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1410 : 18. Ožujak, 2012., 19:12 »
Stavija sam si podsjetnik, pa kad dođem u Zadar ću digniti u gradskoj  :mrgreen:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1411 : 18. Ožujak, 2012., 19:24 »
GRADSKAAA xD

fantasy football nam je oteo dušu  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1412 : 19. Ožujak, 2012., 14:18 »
Sanjao sam da mi je otac umro od infarkta. Stara onak gleda i ispusti neki teški krik (nisam vidio starog jer sam bio u drugoj sobi)
i onda dođem i stari pada na tlo i izdahne. Tu sam se probudio i kaj je najgore, baš kad sam se probudio vani su odjekivala
crkvena zvona. Rekoh, pa daj nije valjda.

Onda sam opet zaspao i u tom drugom snu sam hodao s ekipom po gradu a frendova ženska (inače super osoba), njezina
frendica i moja bivša s kojom nemam jasnu priču u glavi su hodale ispred nas. Hodali smo tak po pločniku kraj neke betonske
ograde i odjednom se u njih zabio neki debil s autom i ono. Ne mogu to opisat al najgori prizor koji sam ikad vidio. A sanjao sam
svakojake gluposti. Otrčao sam do ove cure i u panici zvao hitnu iako nije baš imalo smisla  :(

Što je najgore, u nastavku sna sam cijelo vrijeme po gradu susretao tog debila koji ih je pregazio.
Onda sam sanjao da me neki cigani žele opljačkat al' sam popizdio pa im nije baš pošlo za rukom  :hiha2:

I na kraju u zadnjoj sceni sna, gušim nekog lika i okrećem mu glavu sve dok se nije čulo pucketanje vrata i dok nije odapeo.

Jebote snovi  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1413 : 20. Ožujak, 2012., 17:38 »
Zreo za psihijatra  :( Šta te muči?
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1414 : 20. Ožujak, 2012., 17:42 »
nezaposlenost
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1415 : 20. Ožujak, 2012., 17:51 »
 :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1416 : 20. Ožujak, 2012., 18:11 »
Idem iskopati onaj svoj psihijatrijski topik ako nije lockan ave
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1417 : 21. Ožujak, 2012., 12:03 »
Sanja sam da sam i ja uzeja Gamsta Pedersena i da je zabija 3 gola, pa da ja i Vanja raspravljamo kako smo ludi što smo obojica uzeli tako rendom igrača bez ikakvog dogovora i kako su nam umovi na istoj valnoj duljini  :solidus:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1418 : 21. Ožujak, 2012., 12:04 »
podsvjesno, ti si peder  :ementaler:

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1419 : 21. Ožujak, 2012., 12:06 »
nije.

jebemti mater i ja sam sanjao tebe smaug :hihi: i zamisli, išli smo na tekmu qpr i liverpoola, ušli u svlačionice da besplatno gledamo nogomet uživo :hiha: al je qpr zabio gol u prvoj minuti pa smo ozbiljno i na RAZINI pričali s nekim ljudima koji se isto švercaju. Nešto tipa "poštujem Van Persija kao trenutačno najboljeg napadača na svijetu, ali mi je smeće od osobe", a ti si govorio "ma ja ionako više simpatiziram everton od arsenala" i nezz :hihi: :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1420 : 21. Ožujak, 2012., 12:07 »
 :ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1421 : 21. Ožujak, 2012., 12:08 »
:))

Dosta fentazi fudbala sad.  :hiha2:

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1422 : 21. Ožujak, 2012., 12:48 »
Ja sam sanja da sam uzea heroin, al nije mi bilo ništa i bilo je SLUČAJNO i reka sam NIKAD VIŠE. I cili sam bia OMFG postat ću drogaš. Onda sam ubia neku ticu. Nisam naša objašnjenje na sanjarici baš. :(


inače ovo šta svi sanjaju fantasy football jebeno rula. :)))))
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1423 : 21. Ožujak, 2012., 12:56 »
ja sam sanja da je brat ubija žensku koju samo tu i tamo vidim i koja je onako jako lijepa, pa smo se onda spremali za ić na sprovod njen.

sanjarica nez,,,,piše da ću doživjet veliku sreću i te šeme. kakve to mrtve veze ima sa snovima. budućnost. :fpalm:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1424 : 21. Ožujak, 2012., 13:11 »
Ne znači ništa al je zabavno pogledat.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9