HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 193125 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #225 : 17. Srpanj, 2008., 11:14 »
nemogu se sjetit svega, al uključuje ovu prijateljicu, njeno dupe i auto kojeg ja vozim, al nemogu nać kočnicu.  :(((

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #226 : 17. Srpanj, 2008., 11:19 »
cek...sam dobro skuzio

vozio si auto
jebao frendicu
ali pri tom nisi mogao stisnut kocnicu na autu?

ili si to rekao onako malo sa stilom, pa ispada kao da si vozio frendicu doma, pa ti se ona ponudila, ali ti nisi mogao "zakocit" pa si nastavio "vozit"....nju, jel

raspricaj se malo, fali erotskih prica  :ementaler:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #227 : 17. Srpanj, 2008., 11:20 »
Sanjam sve i svašta...

Danas se probudio...ono nikakav san....i ležim u krevetu i zaspim opet..i sanjam da sam u nekoj fucked up kući...uđem u sobu, frend iz srednje sjedi i igra gameboy colour preko adaptera na TVu ali grafika kao da je X360, i odjednom pored nas prođe neki lik...visok otprilike 180cm...ulazim u drugu sobu, frend igra na starom tvu kompjuter...dolazi opet ovaj lik od 180cm, ali je odjednom visok oko 30cm, i mali maltezer skače po njegovim leđima..odjednom ležim, a ispred mene leži moj davno preminuli rottweiler...i kako leži doleti maltezer i mazi se s njim i ja pomazim maltezera, i odjednom skužim da je to moj rottweiler, bacim maltezera..počnem maziti svog psa..paf, prekid sna, dignem se u suzama i razmišljam di mi je rottweiler...i sjetim se mrtav je..paf, htio sam natrag zaspati  :wildboy:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #228 : 17. Srpanj, 2008., 14:01 »
zajebano teo, zajebano :(

Nego, syzy, moram te razočarat. Samo sam pukao 3 random pojma koja sam se uspio sjetit iz sna, onako u magli. Odvojeni su malo. :(

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #229 : 17. Srpanj, 2008., 17:18 »
aj onda drzim fige za sljedeci san  :ementaler:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #230 : 27. Srpanj, 2008., 16:14 »
Bježao sam po cijelom gradu od nekog tipa koji me hvatao na bicikli i htio me guzit. Skrivao sam se po nekim crkvama i bog zna ćemu. Posli san moga i letit lagano, ono, betmen stajl.  :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #231 : 28. Srpanj, 2008., 13:34 »
danas sam u snu kao "skuzio" da sanjam i onda sam upao u polusan, onako malo budan al spavam..
onda sam se brzo probudio pa opet zaspao al nazalost nisam skuzio da sanjam  :kingmortal:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #232 : 28. Srpanj, 2008., 14:15 »
lucidni san, i r want :wildboy:

ja sam sanjao da sam otišao u nju jork i zaposlio se u nekoj trafici, ownalo je :(
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #233 : 29. Srpanj, 2008., 17:41 »
sigurno ;D
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #234 : 30. Srpanj, 2008., 14:54 »
sanjao sam da je marijo napravio nekakav spot, nešto slično ovome http://www.youtube.com/watch?v=8oNKKL-TH5M

plesao je i pjevao neku glupu pjesmu :wildboy:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #235 : 30. Srpanj, 2008., 15:19 »
 :wildboy:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #236 : 30. Srpanj, 2008., 22:49 »
u ovom snu sam se najviše zasra i izmorija

naime,policija me vatala po gradu zbog droge koju sam ima u džepu,negdi puna vrećica heroina u kutiji cigareta
tako ja bježim,i naletim na tipa koi se predstavio kao sunđir,koji mi je rekao da mi može pomoći
ja sam na to izvadio kutiju cigareta s heroinom u njima i stavio sunđiru u džep i pobiga,dok su sunđira uvatili

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #237 : 31. Srpanj, 2008., 13:05 »
Ja sam sanjao da se majmun debilizirao po forumu. Ne, ček, nisam sanjao  :wildboy: :wildboy:

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #238 : 31. Srpanj, 2008., 14:00 »
Imao noćnu moru, u biti par puta. Dakle, sanjam ja, kad mi dođe neki osjećaj da mi nešta ne da da ustanem iz kreveta. Kako da to opišem, imam dojam da sam budan sa zatvorenim očima, ali to nešto me drži prikovanim i zasranim od straha. Jel' to možda jer se vlastitim rukama hvatam u snu ili što? I da, mrmljao sam.  :(

Btw, malo guglao i našao lika sa sličnim problemom.

http://www.croportal.net/forum/filozofija-i-religija/nocne-more-31675/  :(

tak nešt sam i ja imal...al prije toga sam sanjal kak sam u nekoj sobi i mrak je a pogled na sobu je iz nekog čudnog kuta. i ja ležim u toj sobi i gledam kroz prozor, vani mjesec i groblje... i onda najemput samo kak da nešt reži pokraj mene i ja skužim da sam budan (valjda sam bil budan, nisam siguran,sve je bilo izmiješano) i totalno se userem i ne mogu se dić iz kreveta, prikovan sam. i nakon puno muke otvorim oči i strelovito izletim iz sobe... trebalo mi je 5 min da se saberem, totalno je bilo zajebano.  :wildboy:

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #239 : 31. Srpanj, 2008., 14:09 »
Ja sam sanjao da se majmun debilizirao po forumu. Ne, ček, nisam sanjao  :wildboy: :wildboy:

ako to nisi sanjao onda ne postaj ono što nisi sanjao,nego ono što jesi :wildboy:
daj ne seri
što vam ja svima smetam?

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9