HCL.HR

U 2010. sam... / U 2011. ću...

  • 83 Odgovora
  • 10040 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
U 2010. sam... / U 2011. ću...
« : 22. Prosinac, 2009., 01:56 »
Ovaj topič sam otvorio 2007/2008 na jednom drugom forumu pa se rivajvo godinu dana nakon. Taj sajt je sad mrtviji od groblja :wildboy:, pa donosim tradiciju ovdje, ako preživi super, ako ne još bolje.

Naime čitam postove unatrag dvije godine svoje i štojaznam.  :b_ae: Topič bi vam se mogo svidjeti zbilja jer u ovim godinama u godinu dana svima vam se svijet okrene naglavačke.

Imate li kakve planove, kakvi su, i jeste li ostvarili neke 2008/2009? Ne mislim sad na ne znam ti kakve planove, al ono, vjerojatno imate neke kratkotrajnije ili dugotrajnije ciljeve za narednu godinu. Ako i nemate striktno za narednu godinu (OH. GLE ČUDA.) onda jednostavno počnite razmišljati tako.

Meni dakle,

2008/2009 ciljevi su se jebeno ostvarili, skoro pa i previše. Sretan sam jako. Pozitivac postao. Počeo kuhati. Promijenio život za 180° onako. Putanja na grafikonu probila gore limit. Oke pretjerujem, ali usporediti prošlu godinu ovo vrijeme i sad je ono :(, strah me i sjećati se.

U 2010. plan je nastaviti ovako, više putovati, manje gubiti vrijeme nepotrebno. Volio bi postati student :wildboy:, imati više pogledanih filmova i pročitanih knjiga nego ove godine :(, manje kasniti s rokovima, možda više spavati i posjetiti neku državu van kroejše.
« Zadnja izmjena: 19. Prosinac, 2010., 01:57 n00b »

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #1 : 22. Prosinac, 2009., 02:12 »
ae

više spavati a ujedno i više raditi, to bi bilo super.

posjetiti neku državu van kroejše.

ima i neka država unutar kroejše?  :b_ae:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #2 : 22. Prosinac, 2009., 02:14 »
nemam niš posebno. što je tužno ekšli.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #3 : 22. Prosinac, 2009., 02:18 »
a bit cu dobar decko :syzygy:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #4 : 22. Prosinac, 2009., 02:28 »
Dakle, prvo ću smanjit internete.
Hcl recimo. Najviše vremena online:     1. Wildboy       154d 3h 32m
I fejsbuk, ne znam, nekad znam izgubit par sati dnevno zbog nekog glupog spema.
Drugo, faks. Malo ću više vremena posvetit faksu i počet ić na predavanja.
Malo više neg sad, jel. ;(((
Treće, malo se više socijalizirat.
Recimo, otkad sam došao u ZG pecto ljudi koje poznajem mi je kao reklo HEJ JAVI SE ZA KAVU KOJI PUT, i ne znam.
Nisam se javio nikad. Nikome. Istina, većina tih ljudi mi ide na kurac, al hej. Nije bitno uglavnom. ;(
Četvrto, želim malo pisat. Imam toliko toga na umu i želim to na papiru. Snovi. Random događaji. Bilo što.

To je valjda to.  :b_wildy:

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #5 : 22. Prosinac, 2009., 02:34 »
smanjivanje internetova bi nam svima dobro došlo :/
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #6 : 22. Prosinac, 2009., 02:51 »
Ne znam, ova godina mi je bila poprilično kul na svim područjima, zadovoljan sam sa sobom.
Sviđa mi se koliko sam se uspio odvojiti od neta i kompa općenito.
Ali ono, može još bolje, više filmova i knjiga, definitivno, iako sam ih ove godine pogledao/pročitao više nego ikad u životu.
Zatim, još više socijaliziranja/alkoholiziranja, te planiram posjetiti punkurac koncerata, od nekih rendom sranja(rendom PANK + pogo kombinacija me uvijek razveseli), do nekih MEGA koncerata.
I kad sam već kod socijalizacije, moram već jendom upoznati nekog s foruma, k vragu, predugo sam ovdje a još nikog nisam vidio uživo, to će se promjeniti, obećajem. :ementaler:
I ono što Matej kaže, pisanje, također imam punkurac misli koje mi se vrte u glavi i želim ih staviti na papir.

*

Zapi

  • Gost
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #7 : 22. Prosinac, 2009., 03:32 »
ae, tia bi pisat više, imam ideja pecto, a i ono moje pisanje ruluje krista :hiha:

drugo, faks dovest u red.

treće, kilažu dovest u red. i onu telesnu i onu čelika :hiha:

četvrto, pustit sexy kosicu, promjenit garderobu <3 koja sam žena <3

čitat više. e brijem da sam pročito onak 3 knjige ove godine. sramota.

i za razliku od nekih gore, nemam plan saznat ničije ime na faksu ni sljedeće godine :hiha: ako sam mogo 3 semestra bez da pozdravljam IKOG na faksu, mogu i dalje :hiha:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #8 : 22. Prosinac, 2009., 09:43 »
Well, ovu godinu na izmaku mogu smatrati uspjesnom. Upisao višu godinu na faksu( :syzygy:) te postao suradnik na hcl-u. To su poslovni uspjesi, jelda :clap: Od privatnog zivota, well, više sam se socijalizirao(iako sam uzasno lijen za taj cin) te provodim vise vremena na netu(nekako se ne podudara sa socijalizacijom, al ajde). Za iducu čak planiram neke stvari. Okvirno. Jer vecinom sam lijen se drzati svojih planova. Uglavnom, rado bih iducu jesen upisao 3. godinu na faksu, poboljsao jos dosta svoje novinarske i spisateljske sposobnosti te probao koju kunu zaradit na tome naravski. I da ostanem savrsenog zdravlja kao do sada.  :b_dodo:
The greatest teacher, failure is.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #9 : 22. Prosinac, 2009., 11:22 »
U 2009. općeniti napredak na svim poljima :( Prestao pušit, više se socijalizirao, upisao faks i tako. Al sve u svemu čudna godina, sa gorko slatkim okusom :hiha:  Planovi za 2010. su..neznam, poboljšat još više to :( I možda kojekakve pjesmice napravit :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #10 : 22. Prosinac, 2009., 11:44 »
Kao i Gabi, smanjio internet puno. Odjebo fejs. Počeo gledat puno filmova u zadnje vrijeme i čitat knjige iz KGZ-a. Idem nonstop na izložbe i tako. :( U odnosu na prošlu godinu u ovoj sam postao puno motiviraniji kaj se tiče faksa. I općenito. Skužio sam da kad se dosađujem uvijek nađem nešto za radit i tome se posvetim ono, 100%. i bude kul. :ementaler: Počeo sam zapisivat snove. I počet ću neki poludnevnik vodit. Zapisivanje misli i pisanje općenito jel.

U 2010. bi htio rasturit faks do kraja. Na ljeto bi htio nešto avanturistički po jadranu. Ka. Ono. Bekpeking/bicikl/auto/analogni fotić/nešto. Ka.  :hiha: I počet nešto produktivno raditi, neki projektić nešto, ne znam. :faca:
Razmišljao sam da prestanem pit cugu(eventualno piva dvije maks), ali to još moram odvagat. :hiha:

Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #11 : 22. Prosinac, 2009., 11:56 »
2009 mi je bila užasno loša godina, ali sve u svemu sam donekle i.. zadovoljan ?
Ne znam, SAZRIO sam oko nekih stvari, dosta se toga desilo i manje više sve što mi je činilo svakodnevnicu je završilo. Nisam srećan baš sa svime i kako je sve zavšilo, ali sam zadovoljan što je to ka, SAD IZA MENE jel :hiha:

U 2010 planiram biti puno odgovorniji prema faksu, u biti prema svim aktivnostima. :( Ono, fali mi ambicije, TOLKO TALENTA U MENI, a dajem mu da propada. :hiha: :(
I da, više se socijalizirati sa ljudima, ne mislim na izlaske petak/subotu koje ću možda čak  i probati smanjiti, nego na kežualna pića s prijateljima koje sam do sada uvijek odjebava. Napraviti nešto DIVLJE i nesvakodnevno, kad bude odmor, upoznati neke internet osobe, čitati knjige i gledat filmovei više i igrati neke LIJEPE igre s dobrom pričom. Probati se još više muzički uzdignuti. :hiha:

Ne znam više :(

NJUBE, jel možeš nekako.. suptilno link za taj topic dati, ako je to ono što mislim da je, čisto da vidim što sam pisa :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #12 : 22. Prosinac, 2009., 12:03 »
smanjiti internete.  :( obavezno  :(

i trčati.

više učiti.  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #13 : 22. Prosinac, 2009., 12:30 »

/cut

U 2010 planiram biti puno odgovorniji prema faksu, u biti prema svim aktivnostima. ...


sam sebe lažeš  :b_ae:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #14 : 22. Prosinac, 2009., 12:30 »
još jedna varijacija na temu želja i planova?  :tired:
planiram i želim toliko puno stvari da ih nemogu sve ni strpat u jedan post. eto.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9