HCL.HR

U 2010. sam... / U 2011. ću...

  • 83 Odgovora
  • 10133 Hitova
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #15 : 22. Prosinac, 2009., 12:31 »
U 2010 planiram biti puno odgovorniji prema faksu, u biti prema svim aktivnostima. ...

sam sebe lažeš  :b_ae:

Ne. :b_ae:

Čvrst sam karakter, mogu ja to. :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #16 : 22. Prosinac, 2009., 13:45 »
Dobio 10 kila, a sad ću skinut više, eh i da jebat mamiću još više majku  :hiha2:

*

Zapi

  • Gost
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #17 : 22. Prosinac, 2009., 13:46 »
eh i da jebat mamiću još više majku  :hiha2:
:fpalm:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #18 : 22. Prosinac, 2009., 13:56 »
Neznam, zavrsit srednju, upisat faks, pocet sparat lovu i to... U 1.mj voznja tak da to ocu iz prve polozit.
Drugo, uhvatit ritam treninga, negdje oko 4.-5. mj na svjetsko otic, osvojit medalju i to je to.
Dalje, naci si normalnu curu koja onak postuje kad je neko dobar prema njoj. Malo poboljsat odnos sa starcima i femili opcenito jer malo je šit sad... I upoznat nekog od tud s HCL-a ako me zele, iako sumnjam. :( Zapi i Grga prvo jer su najkul od svih. Valjda ce to bit izvedivo s autom.
Brijem da je to sve.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Zapi

  • Gost
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #19 : 22. Prosinac, 2009., 14:02 »
Zapi i Grga prvo jer su najkul od svih.

 :approve :hug

Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #20 : 22. Prosinac, 2009., 16:01 »
 :hug

btw, želje su vam zakurac. Potpuno općenite i ne konkretne. To obično znači da ih se neće ispunit. ono...čitat VIŠE. to ništa ne znači.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #21 : 22. Prosinac, 2009., 18:31 »
LJUBOMORKO  :b_ae:
Prvo, to nisu želje, nego ka PLANOVI, a drugo, nisu za kurac, što bi ti sad, da ljudi konkretno nabrajaju knjige koje će čitati ? :b_wildy:


Želja bi prije bila nešto što se ne tiče direktno nas, nego onako, da se sudba uplete u sve to :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #22 : 22. Prosinac, 2009., 18:46 »
Dedliftao 175, dedliftat cu 200 :hiha:

Na ljeto napravit ili bar poceti izgradnju home gyma.

Faks je kul, takav ce valjda biti i dalje, socijalicija je 0, nadam se da ce tako i ostati :b_wildy:

Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #23 : 22. Prosinac, 2009., 18:53 »
Taj sajt je sad mrtviji od groblja :wildboy:
Šuma? :b_ae:

Planovi, ne znam. Naći normalan posao, više bit s djevojkom, na internetima i UT-u. I više tekstova pisat za hcl, naravno. :b_wildy:

Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #24 : 22. Prosinac, 2009., 20:54 »
Meni je ova godina bila poprilično loša. Sve što sam uspješno i kvalitetno obavio je bilo na sporednim poljima zapravo.

Imam masu planova za sljedeću godinu. I znam točno kako i što popraviti.
Al vjerujem da se apsolutno ništa neće promijeniti. Lijenost JEJEJ!!
Zapravo to uvijek napravim. Znam točno šta trebam promijeniti i kako. I uvijek fejlam na onom bitnom. I onda se na kraju tješim glupostima koje nisam fejlao (a zapravo sam si ih i postavio kao ciljeve jer sam takvu situaciju očekivao) i tražim isprike za fejlanje sveg ostalog. Kreten.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #25 : 22. Prosinac, 2009., 20:55 »
2010. prestati biti izgubljen i valjda motivacija nece biti na -1 . I guess  :fpalm:
Osim toga je godina bila u svemu bolja od prosle, jedino je ovaj kraj ujeban hm :S
easy-forex-basics.blogspot.com

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #26 : 22. Prosinac, 2009., 21:57 »
Kewl godina, našao ženu s kojom sam 10 mjeseci, uspješno privodim srednju kraju, poboljšao odnose s nekim ljudima, s nekim ljudima izgubio kontakt, al više njihovom krivicom. Bio sam na koncertu U2-a i na ekskurziji u Španiji. Sve u svemu, lajkam skroz.

U 2010. treba upisat faks i uhvatit se učenja malo ozbiljnije, jer ovo je kurčina koliko "učim" u srednjoj. Socijalizirat se malo više, slabo izlazim zadnjih mjeseci jebote. Novinarstvo mi je dosta napeto, pa se malo konkretnije i tim počet bavit, za neke pare ako Bog da. Naravno, neću odjebat pisanje za haceel jer me to ispunjava pecto. Šta još? Volio bi putovat malo, vjerojatno idem u Rim na kojih tjedan dana u petom mjesecu. Malo više općeg obrazovanja, tipa filmovi i knjige, slab sam dosta na tom području. Iiitako. Sad kad ovo pišem, nekako lajkaqm život svoj  :syzygy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #27 : 22. Prosinac, 2009., 22:15 »
Ja mislio duksy stariji.  :hug :hug
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #28 : 22. Prosinac, 2009., 23:06 »
Završio srednju, prošli maturantski dani, sve super. Upisao faks, bio tjedan dana u Zg-u, fejlao na akademiji al' se barem našao sa hcl kumovima. Ovi već svi otišli kad sam s bratićem upao u neku birtiju, uglavnom, prejebena noć.  Popišao se po akademiji ( :hiha:), lutao po pustom Zagrebu. Do stana nam je trebalo dva sata valjda. Nakupilo se nešt pičona kroz godinu  :hiha: Bio na par koncerata i preživoo par jebenih izlazaka... Bio na moru dva tjedna, kaktiga radio, jednom neš malo gasio požar al uglavnom se kupao po cijele dane. Upoznao neke zanimljive ljude. Vratio se kući, tri-četr dana se oblokavao kao svinja i onda se razbolio jer sam gol spavao na betonu i totalno si sjebao one jedine dane u godini kad se u ovoj selendari nešt događa, pa dok su se drugi zajebavali ja sam jedva gledao i treso se zbog temperature. Počeo s autoškolom (još imam ispit iz vožnje, drugi put -.-) i s faksom, za sad sve prošao osim matematike. Ako položim vozački ove godine onda će bit oke ako ne onda nek ode sve u krasan kurac. Prst me i dalje jebe a udebljati se nemerem kolko god da pojeo, srce bez razloga tuće ko ludo, znojim se ko svinja. Desilo mi se dosta stvari zbog kojih sam malo pukao i bojim se da bih mogao dobit neki čir na želucu il slično. Prošla godina je bila puno bolja, ovo mi je kurčina, pogotovo pred kraj. Depresija. Uopće ne razmišljam o sljedećoj godini. Neznam, kroz dan  PECTO puta promjenim raspoloženje. Ukurac  :(

Nemam nikakve specifične planove osim završit jebeni faks. Htio bih se odcjepit od roditelja i zarađivat svoj kruh jer mi je bed žicat starce pare za van il ono, za preživit dan na faksu (a pare kaj sam zaradil su presušile). Naravno, to je nemoguće zbog toga jer živim u pripizdini i nebih mogao uskladiti faks i posao, predaleko mi je sve. Jedino da nađem neki stan u Vž-u i zaradu trošim na stanarinu i režije  :hiha2:

Djelim iste simptome s ljubiteljima uživanja droge makar se ne drogiram (ili mi je internet droga jeboga).. za sad  :b_ae:

Razočarao se u neke ljude i više nemam povjerenja u nikoga. Dopizdili su mi ljudi koji me okružuju i njihov mentalitet (cijelo selo šmrče belo na ritmove Duška Kuliša jebote, vrhunska zabava jej; a debili ti napadaju frendove sam zato jer su PIJANI i MOČNI, kad ih je više naravno..) Mrzim ovu zemlju i kraj u kojem živim i jebe mi se za zastave, domoljublje, bogove, isuse, predsjedničke izbore, sakate karizme, selebritije i ostale pizde materine. Koljite se seljačine balkanske. Dabogda svi crkli i pognojili s vama zemlju. Sve što bi se na takvoj zemlji koz stoljeća razvilo bio bi krški kamen. Zato nam i je balkan tako brdovit.


Ispucao sam se.
Idem spavat.
Bok.

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #29 : 22. Prosinac, 2009., 23:14 »
neko mi je ispričao kul izrekicu:
"obični ljudi postavljaju ciljeve za sljedeću godinu,
kul ljudi postižu ciljeve svakodnevno".

:hiha:

naravno da nije tako doslovno išla al sam je zaboravio.

šta se tiče ove godine, kad podvučem crtu - do prve polovice godine sam dosta čitao i gledao filmova, druga polovica je kurčina al bar sam upisa faks-neloše ide, položia vozački iz prve i dobio avto.
e da nisam fotografirao ništa godinama, tako da sam za kurac šta se toga tiče, al vratit ću se tome. :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9