HCL.HR

NAT3 na PS4

  • 6 Odgovora
  • 8962 Hitova
*

kikson123

  • n00b
  • 4
NAT3 na PS4
« : 26. Listopad, 2015., 13:50 »
Molim vas da mi netko pomogne, već danima pokušavam riješiti problem s NAT 3 konekcijom za PS4.
Zamijenili su mi ruter i stavili ovo smeće od Thomsona     TG782  ( Tcom ionako ima samo smeća) i više nikako ne mogu dobiti NAT 2, sve sam probao,pročitao sve što sam našao na netu,zvao TCOM koji mi je udredno rekao da oni blokiraju otvaranje portova na ruteru- na pitanje ZAŠTO ne znaju odgovoritI niti na pitanje zašto im plačam račune isto neznaju odgovor a stvarno ne znam ni ja),
 probao sam stvarno sve  a ne vjerujem da je to nemoguće napraviti i mora postojati netko tko je pametniji od TCOM tehničke podrške koja (neću dalje komentirati da me ne bi odmah izbacili sa foruma)
Gameri molim vas pomoć

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: NAT3 na PS4
« Odgovori #1 : 26. Listopad, 2015., 13:54 »
Zahtjevaj da ti omoguće DMZ mod.
Tada je router potpuno otvoren i nemaš uopće iše problema s portovima.
Pogledaj na googlu za svoj model routera jer ga možda možeš i sam omogućiti.

I nisi napisao ništa što si konkretno napravio... Jesi stavio statičnu lokalnu IP adresu za PS4? Ako jesi za DMZ ju moraš maknuti i staviti da ti sve postavke vuče automatski.

*

kikson123

  • n00b
  • 4
Odg: NAT3 na PS4
« Odgovori #2 : 26. Listopad, 2015., 14:03 »
Stavio  sam statičku IP,probao manualno otvoriti portove jednostavno ne radi iako sam se ulogirao u ruter kao administrator.

*

kikson123

  • n00b
  • 4
Odg: NAT3 na PS4
« Odgovori #3 : 26. Listopad, 2015., 14:06 »
Da li misliš da bi mi to trebali napraviti (dmz) i da će tehnička u Tcomu uopče znati šta tražim

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: NAT3 na PS4
« Odgovori #4 : 26. Listopad, 2015., 14:07 »
Dobro, računaj da to nikada nije onaj pravi Adiministrator acc sa svim ovlastima.
Znači povezao si sve te portove s tom jednom IP adresom? Ako ih ne povežeš s tom adresom na kojoj ti je PS4 onda je to kao da nisi ni otvarao portove.
Jesi probao omogućiti Upnp? I također jesi li probao bez njega da li radi?

I na kraju jedini izbor, ako ti ovo drugo ne radi, je DMZ.

*

kikson123

  • n00b
  • 4
Odg: NAT3 na PS4
« Odgovori #5 : 26. Listopad, 2015., 14:12 »
 probao sam sve što si naveo sa svim portovima potrebnim za ps4, probati cu opet sa iskljucenim upnp jer više nisam siguran da li sam probao i sa isključenim i ukljucenim

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: NAT3 na PS4
« Odgovori #6 : 26. Listopad, 2015., 14:14 »
Probaj još tako, jer kod frenda je Upnp stvarao probleme.
On nije na HTu, ali mu je sve proradilo tek kada smo stavili DMZ + isključen Upnp. Čak DMZ s uključenim Upnpom nije radio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9