HCL.HR

Problem sa WLAN-om

  • 8 Odgovora
  • 2935 Hitova
Problem sa WLAN-om
« : 30. Siječanj, 2011., 10:24 »
Posjedujem Sony Ericsson p1i i imam problem sam wlanom. Kuci se uopste ne mogu konektovati dok kada odem u grad na neku od onih free mreza u kaficima mi se bez problema konektuje. Dali moram imati neke postavke ili nesto? Ne znam u cemu je problem.

Odg: Problem sa WLAN-om
« Odgovori #1 : 30. Siječanj, 2011., 14:12 »
Jel imaš doma neku vrstu zaštite? Skriven ESSID? MAC filtriranje? :wildboy:

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Problem sa WLAN-om
« Odgovori #2 : 30. Siječanj, 2011., 16:11 »
Jesi config modema radio?

Odg: Problem sa WLAN-om
« Odgovori #3 : 30. Siječanj, 2011., 18:29 »
Ma radi sve. Zastita mi je wap2 (jeli tako) i nece. Zvao sam operatere kazu oni moguce da je do zastite. Ja ukinem zastitu kompletnu opet nece. :(

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Problem sa WLAN-om
« Odgovori #4 : 30. Siječanj, 2011., 23:19 »
Loginiraj se u interface od modema i u postavkama dopusti konektovanje mobija na modem.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Problem sa WLAN-om
« Odgovori #5 : 31. Siječanj, 2011., 10:21 »
Zar postoji takvo nešto?  :wildboy:

Kolko vidim to je nešto stariji mob i podržava samo B wifi mrežu (Wi-Fi 802.11b @ GSMArena)

Stoga ti preporučam da provjeriš prvo koji tip mreže ti router odašilje, ako ne znaš kako, napiši koji router imaš ovdje pa ćemo iskopat nešto, ako je u tome problem


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Problem sa WLAN-om
« Odgovori #6 : 31. Siječanj, 2011., 12:50 »
Po difoltu su svi modemi postavljeni na A i B standard, jedino ako nije sam isao prckat i stavio A.

Sad sam iskopao svoj P1i i probao se spojit na svoj Thomson, proslo bez problema.

Ako se možeš spojit na bilo koji modem osim na onaj svoj, onda je očito problem u tvom modemu.

Ulogiraj se u modem, makni enkripciju, promijeni ime mreze (dovoljno je jedno slovo ili broj nadodat/maknut) i promjeni kanal emitiranja s 1 na 6 ili obrnuto, te se zatim probaj spojit na njega.

Odg: Problem sa WLAN-om
« Odgovori #7 : 31. Siječanj, 2011., 13:54 »
Poslusat cu to za postavke a sto se tice rutera on je 802.11g/2.4 GHz

Odg: Problem sa WLAN-om
« Odgovori #8 : 21. Veljača, 2012., 11:56 »
udi u postavke od rutera i probaj tamo nesto iskombinirat
"Your heart... its incessant drumming disgusts me. I will silence it, as I did my own."  - Lich King

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9