HCL.HR

Tomb Raider

  • 340 Odgovora
  • 87558 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #330 : 29. Siječanj, 2014., 19:20 »
"The bitch looks like she got botox"

:hihi:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #331 : 29. Siječanj, 2014., 19:43 »
prije videa sam mislio da će to biti onako PSN naslov za TRINAEST dolara, ovo je dosta gej :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #332 : 30. Siječanj, 2014., 16:49 »
Gledao eurogamerovu usporedbu PS4 i PC verzije i razlike su:
na lari vise blata/krvi, koza se sjaji (izgleda kao da je nauljena) i druga faca koja je IMHO ruznija nego ona prije.
I to je to, i to oni naplacuju 60€, svaka im cast =D>
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #333 : 30. Siječanj, 2014., 17:01 »
Nah, jeftinija je igra, 35 funti je preorder na game collectionu.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #334 : 30. Siječanj, 2014., 17:29 »
Ima i više vegetacije uokolo, koja ima fizikalna svojstva pa reagira na Larine kretnje. Mislim, više-manje je to mjestimice poboljšana, a mjestimice čak i malo pogoršana PC verzija, ali da izgleda lijepo - izgleda. I definitivno je veliko poboljšanje u odnosu na verziju za current-gen konzole. I meni Lara nije ružnija nego prije :hiha2: - ozbiljno, bolje je animirano lice i prirodnije mi izgleda.

Evo još malo mojih screensa uhvaćenih kroz Share button jučer (danas) oko 2 ujutro:











I jedna pozerska...


Odg: Tomb Raider
« Odgovori #335 : 30. Siječanj, 2014., 17:44 »
baš kao što sam i reko: igledat će mrvu bolje nego na PC-u na max :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #336 : 30. Siječanj, 2014., 17:44 »
Priznaj da si ovom serijom screenshota zapravo htio slikovito dočarati kako izgleda prvo pijanstvo kod žena.
1. osjeća potrebu da isprobava nove stvari
2. osjećaj lagane dezorjentacije
3. osjećaj izolacije kad zaluta u mračni kutak u potrazi za wc-om
4. lagano gori u trbuhu
5. faza manijakalne piromanije
6. gotova je

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #337 : 30. Siječanj, 2014., 19:20 »
Ima i više vegetacije uokolo, koja ima fizikalna svojstva pa reagira na Larine kretnje. Mislim, više-manje je to mjestimice poboljšana, a mjestimice čak i malo pogoršana PC verzija, ali da izgleda lijepo - izgleda. I definitivno je veliko poboljšanje u odnosu na verziju za current-gen konzole. I meni Lara nije ružnija nego prije :hiha2: - ozbiljno, bolje je animirano lice i prirodnije mi izgleda.

Evo još malo mojih screensa uhvaćenih kroz Share button jučer (danas) oko 2 ujutro:

(Klikni za pregled slike.)

(Klikni za pregled slike.)

(Klikni za pregled slike.)

(Klikni za pregled slike.)

(Klikni za pregled slike.)

I jedna pozerska...

(Klikni za pregled slike.)

A ja iskreno ne pricam o animacijama nego o izgledu lica, nekako mi je prirdonije i lijepse izgledala prije.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #338 : 30. Siječanj, 2014., 19:23 »
Šteta što se mjenjali izgled Lare :((

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #339 : 31. Siječanj, 2014., 15:58 »
Malo mi je glupo to mijenjanje Larinog lica. Jos su rekli da ce napraviti slicnije lice onom od Camille Luddington no meni sada ovo jos manje lici na nju :hiha2:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #340 : 04. Veljača, 2014., 13:16 »
Danas napokon ide moj video iz Definitive verzije na portal/YTkanal.

Gledate kasnije, ali sjetio se jednog blesavog detalja u međuvremenu pa rekoh da shaream. Uglavnom, po defaultu je u igri upaljen voice controle putem mikrofona (jesu prijašnje verzije to imale uopće?) i to je valjda najretardiranija odluka ikad - igra mi se nasumično pauzirala, pokazivala mapu, mijenjala oružja dok sam igrao jer se u pozadini još vrtila televizija pa je mikrofon na PS kameri to detektirao (valjda zbog toga). i dobrih pola sata sam mislio da je review kopija igre pokvarena ili nešto (jer dobio sam ju prije releasea).

Skužio sam to ubrzo i stvar se može ugasiti u opcijama, ali tek negdje nakon dva sata u igri sam kroz sučelje dobio informaciju o tome što mogu sve sa tim glasovnim kontrolama raditi, prije toga nije me igra obavijestila o tome da uopće postoje.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9