HCL.HR

Tomb Raider

  • 340 Odgovora
  • 87649 Hitova
*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #240 : 19. Ožujak, 2013., 12:01 »
Gle tebi možda odgovara da ona plače i zapomaže svakih pet minuta, a onda uništi cijeli jedan tabor neprijatelja. Nama muškima je svakako privlačno to stenjanje, zapomaganje itd. namjerno je i napravljena tako zato da bi se mi povezali, ali ženski rod ne voli portretiranje snažnog ženskog protagonista na taj način. Uredu je što je takva krhka u početku, ali nakon što se malo uhodala, mogla je to plakanje staviti postrance i zaplakat na kraju igre recimo.. puno više smisla i puno realnije bi bilo na taj način. Što je je.

EDIT: SAAAAAAAAAAAAAAM!!! SAAAAAAAAAAAAAM!!! :wildboy::wildboy::wildboy::wildboy::wildboy: :hiha:
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2013., 12:07 Shazaam »

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #241 : 19. Ožujak, 2013., 12:06 »
Ništa što ti govoriš nema smisla.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #242 : 19. Ožujak, 2013., 12:10 »
Pogledaj epizodu Survivora i obrati pozornost na žene, pa će ti biti jasno, a onda pročitaj neku istinitu priču o preživljavanju pa se zapitaj da li bi ti ljudi zbilja preživjeli da su dramili bez prestanka. :hiha2:

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #243 : 19. Ožujak, 2013., 12:17 »
Ti ne možeš biti ozbiljan, ne znam.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #244 : 19. Ožujak, 2013., 12:21 »

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #245 : 19. Ožujak, 2013., 12:22 »
:D

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #246 : 19. Ožujak, 2013., 12:23 »
A lol shazzam oko čeg se ti čudiš lol

Pa toga ima u videoigrama od pamtivijeka...nezzz novi Tomb Raider : Krkha Lara doživi brodolom ili pad aviona (ili šta već) slaba je, krhka i sva krvava, sjebana na nekom otoku, pet min kasnije, kolje ko komandos lukom, strijelama bombama, body count je veći od hiljadu

Far Cry 3: malo stariji tinejđer/mladić sa skupinom bogato/razmnaženih frendova pada u ruke krvoločnom piratu Vassu, Ubijaju mu brata prijatelje, muče ih.  U panici i strahu bježi, sam je na otoku boji se i zmije i cvrčka i svoje sjene. Pet min kasnije šulja se sa 5 tona C4 kako bi dignuo u zrak cijeli kamp pirata naoružanih do zuba, kolje nožem skida snajperom, Steven Seagull je u penziji itd itd...

nezz to su novija dva primjera ne mogu se sad sjetiti drugih al ih ima puno
Nezz totalno je glupo i nerealno tražit tu realizam. Pa na kraju krajeva to su videoigre ffs
je glupo al da je protagonist jadan, slomljen i nikakav pa pet min kasnije ruši sovjetski savez u tenku, smo već vidjeli milju puta

Uporedba sa survivorom koji je cijelo scenirano, isplanirano i namješteno smeće nezz jel se šališ il si fakat ozbiljan ?  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2013., 12:25 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #247 : 19. Ožujak, 2013., 12:41 »
Sto vise pises o tome to ja vise mislim da se ti zajebavas. :(  A i stvarno ne znam gdje si ti vidio toliko scena kada Lara place u drugoj polovici igre? Imas sve cutscene na youtubeu pa malo provjeri ako se ne sjecas.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #248 : 19. Ožujak, 2013., 12:44 »
A lol shazzam oko čeg se ti čudiš lol

Pa toga ima u videoigrama od pamtivijeka...nezzz novi Tomb Raider : Krkha Lara doživi brodolom ili pad aviona (ili šta već) slaba je, krhka i sva krvava, sjebana na nekom otoku, pet min kasnije, kolje ko komandos lukom, strijelama bombama, body count je veći od hiljadu

Far Cry 3: malo stariji tinejđer/mladić sa skupinom bogato/razmnaženih frendova pada u ruke krvoločnom piratu Vassu, Ubijaju mu brata prijatelje, muče ih.  U panici i strahu bježi, sam je na otoku boji se i zmije i cvrčka i svoje sjene. Pet min kasnije šulja se sa 5 tona C4 kako bi dignuo u zrak cijeli kamp pirata naoružanih do zuba, kolje nožem skida snajperom, Steven Seagull je u penziji itd itd...

nezz to su novija dva primjera ne mogu se sad sjetiti drugih al ih ima puno
Nezz totalno je glupo i nerealno tražit tu realizam. Pa na kraju krajeva to su videoigre ffs
je glupo al da je protagonist jadan, slomljen i nikakav pa pet min kasnije ruši sovjetski savez u tenku, smo već vidjeli milju puta

Uporedba sa survivorom koji je cijelo scenirano, isplanirano i namješteno smeće nezz jel se šališ il si fakat ozbiljan ?  :wildboy:
Stevan* Seagull molim lijepo :)
Pa ne, niste shvatili u tom i je poanta, ponaša se kao da je ispala iz tog showa. To sam mislio, malo karikiram, SIGURNO nisam mislio da je taj show primjer ičega... pa BEEP mu ljudi nisam malouman.

Nego složimo se da se ne slažemo i idemo dalje. Pustimo sada Laru, recite mi što mislite da je u Tomb Raideru lošije nego u ostalim akcijskim-avanturama, recimo Arkham City, Uncharted i ASS-ASS-INs Creed ili bolje.

Eo ja ću početi... recimo taj instinkt pulse koji ima ulogu istu kao i detective mode iz Arkhama, meni je recimo u Lari puno puno bolji, praktičniji i manje ga se koristi.
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2013., 12:47 Shazaam »

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #249 : 19. Ožujak, 2013., 13:39 »
Odlicna igra ali ne i GOTY konkurent.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #250 : 19. Ožujak, 2013., 14:43 »
Zašto tražit nevažne mane u igri/ma?
Stvarno je riječ o zabavi ovdje, a ne o nekakvoj realnosti.
Da se naginjalo realnosti, Laru nebi naganjalo 20 ljudi u 2 minute, luk i strijela bi imale nekakvu fiziku bar i nebi bila upletena vanjska sila...

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #251 : 19. Ožujak, 2013., 15:27 »
Pa upravo to. Vecina ljudi iz nekog razloga kao minus igri navodi da je nerealno da Lara ubije toliko neprijateja, toliko puta u zadnji tren izbjegne smrt itd. Mozda su stekli krivi dojam iz onih prvih gameplay videa. Mislim ako ce se nerealnost u igrama uzimati kao minus onda nema smisla ni igrati. (osim simulacija)

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #252 : 19. Ožujak, 2013., 15:36 »
Pa upravo to. Vecina ljudi iz nekog razloga kao minus igri navodi da je nerealno da Lara ubije toliko neprijateja, toliko puta u zadnji tren izbjegne smrt itd. Mozda su stekli krivi dojam iz onih prvih gameplay videa. Mislim ako ce se nerealnost u igrama uzimati kao minus onda nema smisla ni igrati. (osim simulacija)
Koja većina? Meni baš ok što ima toliko neprijatelja, ponekad apsurdan broj, ali combat je prezabavan i samo vičeš SPAWNAJ IH JOŠ LARIN STAJLING TO MOŽE PODNJETI - TressFX Paris

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #253 : 19. Ožujak, 2013., 16:04 »
Izašao je novi patch:

New fixes in 722.3:

- Addressed an issue in ”Shipwreck Beach” where the mast on the wooden ship was occasionally missing depending on the player’s path.
- Fixed a gating issue in “Research Bunker” where the elevator would get stuck in an unintended state.
- Fixes for multiplayer connectivity
o An issue related to security certificates that stopped many users from connection to Square Enix servers was resolved.
o Improved messages when you are unable to connect with Square Enix servers.
- Improvements to voice-chat for multiplayer
o New Push-To-Talk feature, by default mapped to F1.
o New voice-chat volume option.
o Improved overall quality of voice-chat.
- Fixes for crashes on startup in specific situations when no audio output is available.
- Fixes for various reported crashes during both single-player and multi-player.
- Movies are showing up again when using SSAA.
- Cost of TressFX reduced, especially in combination with SSAA.
- TressFX memory usage reduced for AMD Eyefinity and NVIDIA Surround setups.
- TressFX simulation and graphical quality improvements.
- New Ultra-quality shadow mode for contact hardening shadows. This is not enabled by default in any quality profile, but can be enabled from the advanced settings.
- Improvements to fullscreen/windowed switching and multiple display handling.
- Various UI improvements.

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #254 : 19. Ožujak, 2013., 16:56 »
PIHH napokon je završih ali ono 100% sve oružja,collectibles,skills.. neču puno ostali su većinom sve rekli,odličan reboot ovo im je pogodak samo takav,meni osobno jedna od boljih igri u zadnje vrijeme i super iznenadila igra pošto nikad nisam bio neki veliki fan TR (Igra sam odavno na PS1 neznam koji nastavak je bio samo se sječam zadnjega bosa čovjek/pauk tako nešto)dakle totalno subjektivno,zanimljiva,gameplay odličan,priča ok standard malo predvidljiva i malo me živcirale neke scene kad ponavlja nešto tako očito+ona scena sa otkrivanjem upaljača pa faca kao uhh otkrila vatru :hihi:...Defintivno igra koja zavrijeđuje pare a to je meni možda danas i najbitnije(nažalost teško se dolazi do njih pa dobro gledam di da ih potrošim).
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2013., 16:59 BsTyLer »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9