HCL.HR

Tomb Raider

  • 340 Odgovora
  • 87637 Hitova
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #225 : 17. Ožujak, 2013., 16:27 »
:hug

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #226 : 17. Ožujak, 2013., 16:44 »
Jesi ti to "ukrao" iz moga osvrta ovo na kraju survivor is born, ili je to tako slucajno ispalo? :mrgreen:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #227 : 17. Ožujak, 2013., 16:48 »
Slučajno. :ementaler:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #228 : 17. Ožujak, 2013., 17:43 »
Cole je to u svojoj recenziji sve fino rekao, i slažem se sa svime. Još bih dodao neke nedostatke koje su meni smetale: prevelika količina nasilja i borbe (nelogično je da Lara početnica mnogo više ubija nego Lare iz prethodnih TR igara, u pojedinim nivoima su baš pretjerali kao onda kada bježiš iz gorućeg Shanty towna i ubiješ preko 50 ljudi) zbog čega ne bih rekao "survivor is born" nego "commandos is born" jer nije ništa lošija od Jasona Brodyja, zagonetke su odlične i mana je što ih nema više, također igra je prelinearna,  ne sviđa mi se što na neprijatelje često trebaš ispalit čitav šaržer da bi ih ubio ili 5 strijela (također i Lara može primit dosta olova), ovakve sitacije ubijaju ikakvu realnost u igri (npr jednom sam pogodio zapaljivom strijelom čovjeka zapalio ga, i on je tako lijepo gori a ponaša se kao da ne gori tj. traži mene gdje sam umjesto da se "ugasi", nakon 2 min kad je postalo očito da neće nikad umrijet ja ga pogodim u glavu). Igra je prelaka pa bilo bi bolje da Lara umire nakon 2 metka a da također i oni umiru nakon 2 metka. Inače, ovo je odlična avanutra, pravi blockbuster, 90 od mene (u igri sam uživao za 100 ali zbog navedenih nedostataka sam morao malo kazniti igru).
« Zadnja izmjena: 17. Ožujak, 2013., 17:48 Adam Jensen »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #229 : 18. Ožujak, 2013., 00:50 »
:ementaler:

Isprobao nove drivere te forsirao maxout grafiku preko nvidijinog panela. Driveri su čudo, jer sa uključenom tesalizacijom imao sam oko 15 FSP-a manje, za razliku od sada kada na maksimalnim postavkama igra radi fluidno i stabilno na 50-60 FPS-a. Mislim da na drugi prelazak neću dugo čekat. Odličan posao je napravio službeni patch i novi nvidia beta driveri. Blago onima koji nisu brzali sa igranjem ove igre. ^^



*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #231 : 18. Ožujak, 2013., 10:49 »
Kako rendering program uvijek potamni video... đubre :D Ide ti fino, meni nema neke velike promjene TressFX i dalje zeza kada igra zumira bliže Larinoj glavi.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #232 : 18. Ožujak, 2013., 10:56 »
Je ide skroz glatko i stabilno, sa svim uključenim (tesalizacija također). :ementaler:

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #233 : 18. Ožujak, 2013., 12:06 »
Bas sam sada isprobao sa novim driverima, pa to je smijesno koliko bolje igra ide.

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #234 : 18. Ožujak, 2013., 17:12 »
Odlicna je igra.
youtube.com/user/ReyzerGaming

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #235 : 18. Ožujak, 2013., 19:35 »
Igra je odlična,ali sam očekivala više.Dosta odudara od prethodnika i to mi se ne sviđa.Previše je borbe,a manje pentranja i zagonetki,što mi se također ne sviđa.U jednoj rundi ti dođe 20 oklopnih samuraja,pa onda u drugoj još toliko,a Lara sama.Grafika i priča su odlične,drago mi je jer se moglo ponešto preći stealthom.
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2013., 11:48 Cole »

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #236 : 19. Ožujak, 2013., 11:02 »
Ja se nadao da će Čole popljuvat igru :hihi:

kad ono nikad :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #237 : 19. Ožujak, 2013., 11:33 »
Igra je odlična,ali sam očekivala više.Dosta odudara od prethodnika i to mi se ne sviđa.Previše je borbe,a manje pentranja i zagonetki,što mi se također ne sviđa.U jednoj rundi ti dođe 20 oklopnih samuraja,pa onda u drugoj još toliko,a Lara sama.Grafika i priča su odlične,drago mi je jer se moglo ponešto preći stealthom.
Ej, ovo je spoil, zacrni to :( u jednoj rundi ti dođe 20 oklopnih samuraja
Interesantno da ti se sviđa priča, ona je jedna od lošijih strana ove igre. Što misliš o Lari kao gamerica? Malo sam popričao s prijateljicama koje su igrale i sve su mi rekle isto, da je Lara malo previše slabog karaktera.
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2013., 11:35 Shazaam »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #238 : 19. Ožujak, 2013., 11:35 »
Da, zbilja kritičan dio priče.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #239 : 19. Ožujak, 2013., 11:53 »
Ali ovo nikako ne shvacam:
Malo sam popričao s prijateljicama koje su igrale i sve su mi rekle isto, da je Lara malo previše slabog karaktera.
Sto je to u njenom karakteru slabo? Kako je suocena sa svim mogucim nevoljama i smrcu ali i dalje gura naprijed, usput bezbroj puta pomazuci prijateljima?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9