HCL.HR

Koncerti

  • 1897 Odgovora
  • 198601 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1425 : 26. Travanj, 2010., 16:50 »
Zeleni kamion > žuti kauč enitajm.

Nego, Fatboy Slim u Umagu kao.....volio bi na to otić, njegovi partiji su mega uvijek.  :hug
Moram vidjet ako ću uspit nagovorit ljude da idu.

Čovjek kojem Walken glumi u spotu ne može failat. <3
« Zadnja izmjena: 26. Travanj, 2010., 16:51 Damir158 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1426 : 26. Travanj, 2010., 17:21 »
Ovo "osim ako tržište to ne dopušta" si sad dodao.  :tired:
Jel ti moram kvotat tvoje postove da ti to dokažem?

Da je glazbeni supergenije to ne može bit realna cijena kolko god ona popularna bila. Al napunit će se, ne brinem se.
A nego šta ovo onda znači kad sam reko da će se napunit?  :hiha:
Sam kvotaš taj dio i onda kažeš da to nisam reko. Dakle ne mogu ni parafrazirat više? Čime će se napunit nego ljudima? Bombonima? Daj čitaj šta pišem il bar sa razumijevanjem. Tržište je takvo da će se Arena napunit unatoč cijeni, kriste krvavi  :wildboy:

I opet te moram pitati. Po šesnaesti put. Po kojem isusovom generalnom mjerilu je konceptualni album bolji od nekonceptualnog. Odnosno, nemoj bit retaj i uspoređivat "konceptualni album" sa "takvi i takvi stihovi". To je kao da kažeš da je zeleni kamion bolji od žutog kauča.
Ajde čitaj šta pišem. Nisam nigdje napisao da je koncept ko takav bolji od nekoncepta, već da je bolji od njenih pop klišeja.
Jebote ti ko da samo svoj post pročitaš stvarno.

Ovo za mejdene... gle, nitko nije rekao da je Gaga objektivno bolja od mejdena il objektivno lošija. I rekao sam da su mejdeni MOGLI lupit veću cijenu i svejedno bi vjerojatno napunili stadione i sve to. Kakve to ima isusove veze?
Nisam ni ja reko, jesam li? Ja sam samo naveo Mejdene jer njihovim brojevima baratam napamet i ne moram ih guglat il neš. Ne brkaj Gerovo trolanje sa onime šta sam JA napisao. Ima isusove veze jer ljudi imaju osjećaja za to koliko vrijede i koliku cijenu mogu nabit u kojoj zemlji. Koncert Mejdena ovog ljeta će bit od 50-60 eura naviše. O tome ja govorim cijelo vrijeme. Daju priliku svima koji ih žele vidjeti da ih stvarno i vide, zato i touraju po jebenim Kostarikama i zabitima nemilim. Al dobro, nema smisla uspoređivat fan base jednih i drugih, pa tako ni osjetljivost izvođača za iste fanove. Valjda kužiš poantu toga šta sam htio reći.
Ono što je meni problem u ovoj raspravi je ovo:
Ja sam samo napiso osvrt o tome kako to ni u ludilu ne vrijedi tih novaca, po realnim kriterijima, ne po kriterijima tržišta.. tu se slažemo valjda?

Realni kriteriji. To. Objektivnost i to sve. To ne postoji u ovom slučaju. Jedini kriterij koji se broji (ujedno i jedini koji postoji) je kriterij tržišta. Po tom Gaga zadovoljava jer je uz ovakve cijene prodala 99.3% ulaznica.

Ti "realni" kriteriji su zapravo vaše subjektivne preferencije. O tome ja raspravljam.
Šta da ti više kažem kada ćeš ti opet moje realno strpati u neke moje glazbene preferencije i navest bendove koje sam ja naveo samo brojki radi. Ako ti stvarno misliš da Gaga ima jednaku univerzalnu glazbenu vrijednost ko i glazbeni velikani koji su nečim zaradili tu svoju cijenu kroz godine svirki i stvaranja onda ne znam o čemu raspravljamo tu već 4 stranice.. Ne radi se o mom il tvom mišljenju nego o nekim glazbenim vrijednostima. Daj ajde pa upad joj je skoro pa skuplji nego na Deep Purple, ima li to smisla? Ima da, jer to od tržišta sad može izvoljevati, a ne zato jer je glazbeno duplo bolja od Deep Purplea sigurno.

Jesam li konačno dopro do tebe?  :wildboy:
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1427 : 26. Travanj, 2010., 17:33 »
+1 od Ivana.
Mislim.

Raspravljate se radi rasprave, ne radi problema. Uopće ne vidite "problematiku" više

Na umjetnost se ne može staviti objektivna cijena.
A Ševo, ovim zadnjim djelom ti to pokušavaš. Ako je Deep Purple duplo jeftiniji ne znači da je duplo lošiji. Koja ljestvica mjeri UMJETNOST/VRIJEDNOST/KULTURU ? :wildboy:

A Lady Gaga će napuni dvoranu. Zašto ? Zato jer je popularna. Zašto ? Zato jer trenutno radi kvalitetnu, SVJEŽU muziku. Jel to jedini razlog da bude skupo ?
Nije. :wildboy:

Tržište, zakon ponude i potražnje, što je potražnja veća, cijena je veća. Ono. :wildboy:

A o odnosu prema slušačima je tupavo govoriti. Mislim, falabogu, Mejdeni >>> Gaga. I Karlo, ne hejtaj Mejdene. Ne razumijem to, kao, IDEM MU POKAZATI U RASPRAVI ISTIM NJEGOVIM ARUGEMETIMA DA JE U KRIVU!11 :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1428 : 26. Travanj, 2010., 17:41 »
Ne razumiješ da si ti subjektivan ovdje, i neznam kako tebi nije jasno da Mejdeni po ničemu OBJEKTIVNO nisu bolji od Gage. Navodiš neke kategorije kao što je dobročinstvo prema fanovima i ostale gluparije kao objektivne, al hej, nisu objektivne, jerbo su to vrijednosti za koje mene boli kurac npr, i još mnogo ljudi.
Objektivno, to nisam nigdje napisao.
I prestani mi se obraćati jer ne čitaš moje postove uopće nego samo sereš i truješ raspravu. I kripl ti je otac šta ti nije uzeo internet.

Zadnji put to sad kažem, valjda zato jer držim da si čovjek sa razumom i očekujem da ćeš shvatiti nakon šta sam ti 10 puta rekao da ne trolaš. A sada se isključujem iz ovoga, mislim da sam svoje rekao. Uostalom, imam pametnijeg posla u životu nego objašnjavat nekom noulajferu da sjaše  :hug

@depresija - ma sve ja to razumijem. Al mi ide na kurac šta je Ixy tolko to forsao da na kraju ispada da tržište diktira šta valja a šta ne. Ja sam mišljenja da su neke vrijednosti nedodirljive i zato mi je apsurd da Gagine karte idu s cijenom 500+. Eto, rekoh svoje, dalje trkeljajte bez mene :piva:
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1429 : 26. Travanj, 2010., 17:44 »
Nije rekao da tržište diktira što valja, samo je rekao da vi ne diktirate što valja. I to se slažem s njim. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1430 : 26. Travanj, 2010., 17:55 »
ovo je vrlo vjerojatno tvoj najnormalniji post ikad. ikad.

u šoku sam.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1431 : 26. Travanj, 2010., 17:56 »
Ali što su to...


"bandovi"



 :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1432 : 27. Travanj, 2010., 16:36 »
Valjda tehnički problemi koje ja nisam skužio.  :wildboy:

Ili su razočarani publikom koja im govori back off.  :wildboy:

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1433 : 27. Travanj, 2010., 18:28 »
pogotovo matej koji je od bubnjara tražio gaćice.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1434 : 27. Travanj, 2010., 18:30 »
 :hihi:

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1435 : 27. Travanj, 2010., 18:44 »
ovo me rastužilo, kako to može reč :(
COOL

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1436 : 27. Travanj, 2010., 18:49 »
Deerhoof su bili u zg?  :wildboy:



panda panda ;(

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1437 : 27. Travanj, 2010., 19:11 »
prošla panda s kolačima.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1438 : 27. Travanj, 2010., 19:17 »
jel bila barem panda?

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1439 : 27. Travanj, 2010., 19:25 »
prva odma.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9