HCL.HR

PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu

• 222 Odgovora
  • 49386 Hitova
*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #80 : 08. Ožujak, 2017., 12:45 »
Nisu samo ekskluzive, kojih btw PS4 ima puno više, u pitanju. Microsoft nudi igraoteku (kao videoteka :) ) gdje imaš, uz neku malu pretplatu, mnoštvo igara da skidaš i igraš. PS4 je opet hardcore nabildana gamerska mašina, ali za godišnje dvije kupljene igre za PS4 ovamo dobijaš čitav svijet igara. Ne znam, privlačno je oboje, a za moju omiljenu igru, PES, XBox jednostavno nije dovoljan, PS4 je tu kralj.

« Odgovori #81 : 08. Ožujak, 2017., 13:11 »
Jel PES nije identičan na obje konzole?

*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« Odgovori #82 : 08. Ožujak, 2017., 13:48 »
Da, ja sam skoro uzeo XOneS umjesto PS4Pro, al opet Pro ima puno vise ekskluziva, dosta je jaca konzola, a dobijem je po istoj cjeni. Takoder puno vise ljudi ima PS4 tako da mi je lakse pronac igre na Njuskalu.

XOne je odlicna kupnja, pogotovo sada sa ovom novom videotekom, a najvise sam je mislio kupit radi backwards compitabilitya, jer mogu odigrat puno igara koje nisam imao priliku zaigrat, a igara ima koliko ti dusa oce.

« Odgovori #83 : 08. Ožujak, 2017., 14:05 »
Ja sam imao xbox,xbox360 i plan je bio nabavit xone,al nazalost to je propast od konzole,jednostavno ovu generaciju ih je pleyka sahranila.Generalno je losija konzola od ps4 a o igrama da ne govorim,ekskluzive ne postoje halo,gears,sunset overdrive ostalo nije vrijedno spomena.

« Odgovori #84 : 08. Ožujak, 2017., 14:45 »
Ja bih prije išao na PS4 zbog samog žanr igara koje volim

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #85 : 08. Ožujak, 2017., 15:34 »
Pobjegli smo sa teme, i otisli u PS4 vs X1. Jedina istina tu je da obje konzole imaju prednosti i mane, pa šta ko voli nek izvoli. Reći da je jedna ili druga bolja je sumanuto.

@dinodinix, isti je PES, ali nije isti PES  :D Na PS4 se moze svasta nesto sto ne moze na X1, od option fileova, custom kits itd. itd.

*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« Odgovori #86 : 08. Ožujak, 2017., 15:40 »
Cujes ja bi kupio XOne samo radi igara sa proslih konzola, poput RDR i slicnih, i radi ove biblioteke od 100+ igara, koja ce se samo povecavat s vremenom.. Tu je i Forza Horizon i par dobrih ekskluziva..

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #87 : 08. Ožujak, 2017., 15:47 »
Cujes ja bi kupio XOne samo radi igara sa proslih konzola, poput RDR i slicnih, i radi ove biblioteke od 100+ igara, koja ce se samo povecavat s vremenom.. Tu je i Forza Horizon i par dobrih ekskluziva..

I meni je zbog toga X1 trenutno u prednosti, plus EA Access. Zato i pišem obje konzole su vrh, PS4 je popularniji, zastupljeniji i ima više ekskluziva, ali i X1 ima svojih oružja i asova u rukavu.

« Odgovori #88 : 08. Ožujak, 2017., 17:20 »
Pobjegli smo sa teme, i otisli u PS4 vs X1. Jedina istina tu je da obje konzole imaju prednosti i mane, pa šta ko voli nek izvoli. Reći da je jedna ili druga bolja je sumanuto.

@dinodinix, isti je PES, ali nije isti PES  :D Na PS4 se moze svasta nesto sto ne moze na X1, od option fileova, custom kits itd. itd.

Jedina istina je da je ps4 bolji od xone.Nista sumanuto u toj tvrdnji,to je cinjenica.

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #89 : 08. Ožujak, 2017., 22:53 »
Ne kudi konja kojeg nisi jahao. Ja komentarišem jer sam imao, i imaću opet, obje konzole. Napiši meni je PS4 bolji i no problem, a nije činjenica da je bolji, činjenica je npr. da je zastupljeniji i popularniji.

*

Hrv4tin4

• 5719
  • Bez predrasuda
    • Steam
« Odgovori #90 : 09. Ožujak, 2017., 07:27 »
Da vas odmah prekinem u opet nepotrebnim i glupim raspravama.
Da, PS4 ima bolji hardware, ali ne zadovoljava sve korisnike i nekima je zbog svojih drugih (ne hardware-skih) strana XONE bolji.
Kraj priče.

Čovjek tu ne priča o snazi XONE nego o širem aspektu samih konzola koje ne moraju služiti svima isključivo za igranje.
A tu su i ekskluzive gdje svaka konzola ima svoje, nekima se uopće ne sviđaju PS ekskluzive (meni npr ne paše niti God of War, niti Uncharted, priznajem jedino Grand Turismo), a nekima XBOX ekskluzive.

Zato se ne baca sve na "činjenice" s hardware-ske strane nego na subjektivne stvari što kojoj osobi treba.

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #91 : 09. Ožujak, 2017., 13:02 »
Svaka čast, o tome i pišem, iako ne znam zašto se ušlo u raspravu, ovo je tema za PS4 Pro.

« Odgovori #92 : 09. Ožujak, 2017., 13:59 »
Da vas odmah prekinem u opet nepotrebnim i glupim raspravama.
Da, PS4 ima bolji hardware, ali ne zadovoljava sve korisnike i nekima je zbog svojih drugih (ne hardware-skih) strana XONE bolji.
Kraj priče.

Čovjek tu ne priča o snazi XONE nego o širem aspektu samih konzola koje ne moraju služiti svima isključivo za igranje.
A tu su i ekskluzive gdje svaka konzola ima svoje, nekima se uopće ne sviđaju PS ekskluzive (meni npr ne paše niti God of War, niti Uncharted, priznajem jedino Grand Turismo), a nekima XBOX ekskluzive.

Zato se ne baca sve na "činjenice" s hardware-ske strane nego na subjektivne stvari što kojoj osobi treba.

Konzola mi sluzi za igranje kao i vecini ljudi,od nje ne ocekujem nista drugo nego kada upalim igru da one sibaju u pristojnom frameratu.
Ostale stvari su sasvim sporedne,koga boli uvo za multimedijalnu moc xbox-a kad mu je prvenstvena uloga igranje igara a na njemu nemas sta odigrat.
A i kad nadjes nesto ide ko krepana macka.

*

Hrv4tin4

• 5719
  • Bez predrasuda
    • Steam
« Odgovori #93 : 09. Ožujak, 2017., 14:43 »
Tebe boli briga i to je tvoje subjektivno misljenje. To je isto kao da kazes da mobitel sluzi samo za telefoniranje i za drugo me boli uho...
Hajde malo prosiri vidike i shvati da se ljudi ne ravnaju po tebi i tvojim nacelima. Nemoj bit konzerva i baba od 75 godina koja ne zna koristiti sve feature nekih uredaja pa misli da je najpametnija i sve zna.

Svatko ima drukcije potrebe i Bogu hvala da nisu svi kao ti jer bi onda sve stvari bile jednostrane, a zivimo u 21. stoljecu...
Nije ti to vise samo konzola gdje stavis disk i igras. Cak je i PS 1 imao player za glazbu tako da ga opet nisu svi koristili samo za igranje, ja prvi...

A ti sad uz toliko featura tupis samo o jednom... Nije ti to NES iz 80ih da se samo igre igraju na konzolama...

« Odgovori #94 : 09. Ožujak, 2017., 17:50 »
Tebe boli briga i to je tvoje subjektivno misljenje. To je isto kao da kazes da mobitel sluzi samo za telefoniranje i za drugo me boli uho...
Hajde malo prosiri vidike i shvati da se ljudi ne ravnaju po tebi i tvojim nacelima. Nemoj bit konzerva i baba od 75 godina koja ne zna koristiti sve feature nekih uredaja pa misli da je najpametnija i sve zna.

Svatko ima drukcije potrebe i Bogu hvala da nisu svi kao ti jer bi onda sve stvari bile jednostrane, a zivimo u 21. stoljecu...
Nije ti to vise samo konzola gdje stavis disk i igras. Cak je i PS 1 imao player za glazbu tako da ga opet nisu svi koristili samo za igranje, ja prvi...

A ti sad uz toliko featura tupis samo o jednom... Nije ti to NES iz 80ih da se samo igre igraju na konzolama...

To je misljenje 99% posto konzolaske populacije,dodatne mogucnosti konzola ta ekipa jako malo koristi,to je vise zanimljivo pc igracima koji nabave konzolu pa bi da se s njom moze raditi masu stvari kao da je komp.
Prosjecni konzolas je casual gamer kojem su igre bitne,da je drugacije x bi bio u egalu s pleykom a on je daleko od toga.

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #95 : 09. Ožujak, 2017., 21:01 »
Ti si jarane nepopravljiv, ravnaš sve prema sebi i tvoj sud je mjerilo za sve ostale. Odvadi malo, napiši JA i onda je ok.

*

Gutgash

• n00b
  • 4
« Odgovori #96 : 10. Ožujak, 2017., 19:18 »
Igra li tko no man's sky nakon ovog novog updejta?

Neobicno mi je glasan ps, vjerojatno do ps4pro supporta dodanog u igru, i/ili kombinacije istoga sa boost modom..

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #97 : 11. Ožujak, 2017., 20:09 »
Gledam na njuškalu daleko povoljnije i bolje ponude za Pro naspram oglasnika u BIH. Da sam u HR do sada bi Pro već bio u kolekciji  :D

*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« Odgovori #98 : 11. Ožujak, 2017., 20:10 »
Ja mislim da je moja ponuda extra, cak mi ga zao dat za toliko malo para sa svim igrama.

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #99 : 11. Ožujak, 2017., 20:17 »
Htio sam ti napisati ispod oglasa da bih bio mušterija da si u BIH  :D
Super je ponuda, odmah bih ti izbrojao cca. 350 € za njega.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9